Допоможіть визначити ціну рушниці.

Статус
Закрита.

Львів

Новачок
Лишилась рушниця від діда та набої до неї,поможіть будласка визначитись з ціною.У паспорті рік виготовлення 1965,також ця дата вказана на самій рушниці.
 

Вкладення

Филин13

Мисливець
В Росії дуже цінують дану модель карабіну,читав відгуки російських мисливців вони навіть використовують даний калібр на копитних,і доволі вдало.Ціна на певне буде залежити від технічного стану,особдиво від внутрішньої поверхні та стану нарізів.Якщо все гаразд,то можите просити за даний карабін сміло від 6000-8000 грн.З повагою.
 

Филин13

Мисливець
Gutsul;168718 сказав(ла):
А ви її отримали від дідуся діставши з-під стріхи чи через дозвільну систему?
Шановний Гуцул,ви часом не радник у призидента та його прихвостнів.Там брати ваші гибнуть та сестри,а ви з своїми підлинькими запитаннями.Соромно мені за вас,людина попросила допомоги в оцінці карабіну.А не щоб ви займалися флудом в темі.
 
Карабін Барс-1 під блюміський патрон 5,6х39 (початкова швидкість близько 1200 м/с). Даний б/п випускає лише ТПЗ двох видів: оболочку та напівоболочку. Зараз в Україні їх проблемно придбати.
Свій Барс 4-1 у калібрі 223 Ремінгтон з ОП Бушнел трофі продав за 750 бакинських. Новий власник задоволений карабіном.
 

Алексей10

Слідопит
Уважаемый Львів ваш карабин,по своему уникален.Барс-1 обладает колосальной точностью,а так же патрон Блюма с его экспансивной пулей поражает достаточно успешно довольно крупного зверя.Из личной практики.Судя по фото ваш карабин в достойном сохране,в случии продажи можите смело просить не менее 1000 уе.На такую редкую вещь покупатели найдутся всегда.С.Ув.
 

GUNBROKER

Новачок
Gutsul;168718 сказав(ла):
А ви її отримали від дідуся діставши з-під стріхи чи через дозвільну систему?
я тобі все популярно поясню = ти в кожній дірці корок? чи так, коли є час попиз...ти??
 

GUNBROKER

Новачок
Так набої ці дуже непогані для щурів та ворон... ну і косулю прикладом::)) ще трохи і з неї, в зв`язку з малою потужністтю, заборонять полювати на копитних (як заборонили в Европі з 22 Hornet взагалі полювання та полювання на копитних з 222; 223; 243) а на лиса це звісно зброя ... але для пострілялок краще зброю з невимираючим коммуністичним набоєм., ...

Вона нова стільки не коштує в 223 (забийте в гуглі) - 6800 грн в новій модифікаціі, а її рарітетність дорівнює рарітетності СКС:))

За 1000 доларів її тільки Алексей 10 з його розумним татком продати можуть...

Людина з Тернополя на сусідньому форумі її за 5000 почала і за 3000 ГРН!!! продала через рік....... і не продала а якось вони там мінялися,,,

А загалом за 1000 доларів можно щось "більш мисливське придбати" зараз люди більше продають, ніж купляють ... дозвіл, перереєстрації з відстрілами та медкнижками ......
Тому топікстартер розмістіть оголошення - віддам в добрі руки при наявності дозволу на придбання!!! а як є потреба в продажі - суттєво перегляньте ціну..
 

GUNBROKER

Новачок
Филин13;168632 сказав(ла):
В Росії дуже цінують дану модель карабіну,читав відгуки російських мисливців вони навіть використовують даний калібр на копитних,і доволі вдало.Ціна на певне буде залежити від технічного стану,особдиво від внутрішньої поверхні та стану нарізів.Якщо все гаразд,то можите просити за даний карабін сміло від 6000-8000 грн.З повагою.
тому на Россійських форумах і оголошеннях при ціні 10000-12000 руб.в більш універсальних калібрах черги не має...
а з цим 5.6 х 39 на що крім вовка та лиса полювати ????, а трофейний козлик на 150 м рідко підходить на постріл...і хоче щось потужнішого..
а враховуючи швидкість кулі та тиск в стволі - "живучість" цієї гвинтівки ......але вона нестріляна, дідусь з нею пасіку сторожив ....
 

GUNBROKER

Новачок
Алексей10;168878 сказав(ла):
Уважаемый Львів ваш карабин,по своему уникален.Барс-1 обладает колосальной точностью,а так же патрон Блюма с его экспансивной пулей поражает достаточно успешно довольно крупного зверя.Из личной практики.Судя по фото ваш карабин в достойном сохране,в случии продажи можите смело просить не менее 1000 уе.На такую редкую вещь покупатели найдутся всегда.С.Ув.

невже на цю блевотину, ще ктось ведеться???

довольно крупного зверя, та почему довольно - САМОГО КРУПНОГО , только не зверя а ЛОХА!!! за такі гроші:))

сімейка Адамсів,

яка хата - такий тин, який Гебельс, ................

 

Львів

Новачок
Дякую мисливців,які надали мені належну інформацію.З вами гундброкер я не можу погодитись.Так як на власні очі не одноразово доводилося бачити,добутих звірів з данної рушниці.І мій дід пропрацювавши багато років у мисливському господарстві,застрелив не одного великого кабана цим калібром.
 
Алексей10;168878 сказав(ла):
.Из личной практики
Сынок, какя у тебя практика в твои 1о лет?
Тебя тато твой научил так брехать?
Гебель вылазь уже из за спины сына, хватить им прикрываться, и давать советы охотникам от лица твоего сынка, это не красиво, тем более когда тоему сынку 10 лет, а он дает советы бывалым охотникам.
Точно семейка адамсов, понаоткрывала кучу ников , сами себя хвалят и подымают цены своих ружей.
Куда смотрит модерация?
А Ваше ружье пан-брехун Гебельс, стоит столько за столько вы его у когото выдурили, или хотите выдурить:)
 

GUNBROKER

Новачок
Львів;169027 сказав(ла):
Дякую мисливців,які надали мені належну інформацію.З вами гундброкер я не можу погодитись.Так як на власні очі не одноразово доводилося бачити,добутих звірів з данної рушниці.І мій дід пропрацювавши багато років у мисливському господарстві,застрелив не одного великого кабана цим калібром.
Знайомий стиль, тільки напевно це вже нікому не пролізе...

Лохи на кабанів не полюють, а мисливці з таким калібром на кабана не підуть .. так би мовити - не проста сітуація:))...

Тут людина яка парила зброю по 40000 $ зійшла на пси...криза дається в знаки....9криза жанру)

Гебельс, чому лайно тяжко сховати, так. тому чо смердить!!
 
Админ и модераторы- вы что слепые?
Ким, Вадюня, Алексей10, Филин13, neks6, vasilij,Львов- это наш Гебельс в одном лице, уверен на 1000%.Возможно еще не весь:)
Форумчане вы хоть верите мне?
 
GUNBROKER;168975 сказав(ла):
Іван Олександрович писал:
Бушнел трофі продав за 750 бакинськи


Гіпнотизер, красень!!! - найшов, а може зазомбував " ЦЕНІТЄЛЯ":)))

а чим саме задоволенний новий власник????
Невже читати не вмієте? Я ж там все коротко та зрозуміло, навіть для неука, написав. :)))
 
Уже достала это ложь. Учит и учит всех, рыло пуховое, лжет и лжет, хваль себя и хвалит.
Решил ружишко выставить , лохов поискать.
Жадность фраера спалила:))))))))))))))))))
 
Львів;169027 сказав(ла):
.З вами гундброкер я не можу погодитись
Ты ГУНДГЕБЕЛЬС- признайся людям и всему форуму, что ты чистый лживый гавнюк. Достал уже честно своей брехней. Хоть бы уже не трогал имя это светлого и чистого города ЛЬВОВ, а то люди из за таких к4ак ты перестанут его уважать.
 

GUNBROKER

Новачок
якщо на небі загоряються зіркі, то це комусь потрібно...

якщо модери тут "не при делах" то з їхнього боку треба було би це якось пояснити..або створити окрему тему про цього Гебельса....и його велику родину!!!

Люди висловлються.розкажуть багато цікавого про їх комбінації.

а як що так, то Я до бану - готовий:))

........
 

GUNBROKER

Новачок
Іван Олександрович;168794 сказав(ла):
Новий власник задоволений карабіном.
якщо ви знаете чим саме він задоволенний напишіть..
а задовольнитись тільки тим, що він є - не переконливий аргумент в якостях та ціні зброї
я нічим Вас не хотів образити..вибачте, якщо ми не порозумілися...
 
Статус
Закрита.
Зверху