Допоможіть визначити і оцінити

Статус
Закрита.

Bumer

Мисливець
Колега по роботі просить продати батькову зброю. Стволи вороновані, в лівому стволі зразу за патронником кілька раковин, в правому лише легкий за патронником сипок, решта по всій довжині стволи чисті. Решта прошу дивитись по фото.Прошу допомогти з маркою, роком та приблизною ціною?
 

Вкладення

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Там "старослов"янськими літерами" і клеймами написано що то Зімсон.
І скажіть другові нехай спусте курки.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:
  • Like
Reactions: XXL

Арго

S-Moderator
Команда форуму

томка

Снайпер
Враховуючи вказані Вами недоліки по ствольній парі,нове дерево(але зроблене і підігнане прекрасно),стан рушниці -ціна приблизно 900-950$!!
Враховуючи вищевказане та зубажiння потенцiйних покупцiв(саме у цьому цiновому дiапозонi) max.500$, звiсно ИМХО.
 

Bumer

Мисливець
Арго особисто не знаю, а рушничку сьогодні перший раз побачив і пофоткав...Так, що думаю пан Producer Ваші натяки і камні безпідставні...Всім дякую за допомогу. Думаю тему можна закрити.
 

tyrist 1945

Тигр
Арго особисто не знаю, а рушничку сьогодні перший раз побачив і пофоткав...Так, що думаю пан Producer Ваші натяки і камні безпідставні...Всім дякую за допомогу. Думаю тему можна закрити.
Ви мабуть неправильно зрозуміли пана Продюсера, а він мабуть неправильно висказався. А дерево в вашому Зімсоні дійсно гарне. 500 дол. моя думка
 

kef

Зброяр
Можу помилятися але ціна 400..максимум 500 і то лише за нове дерево.....
Маю сам старі німці з новим деревом....
Але краще було б з рідним...
І також стволи воронилися....
Це також не в плюс ціни а для краси....та щоб метал не так ржавів від вологи .мокрий сніг.дощ. ...що для цеї сталі ствольної природньо....
А так рушниця гарна...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Bumer

Мисливець
Усім ще раз ДЯКУЮ...Якщо когось зацікавить зброя, номер власника скину в приват!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху