Допоможіть оцінити ИЖ58мае 12кал

Статус
Закрита.

$$Васян$$

Мисливець
Допоможіть оцінити ИЖ58мае 12кал.
В обох стволах є незначний сипок по всій довжині ствола , шат відсутній , тріщина на прикладі.
Допоможіть визначити ціну???
 

Вкладення

Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
В мене є в арсеналі така рушниця в 16 калібрі. Ваш ИЖ ще в досить пристойному стані Я думає що з 250$$$ можете стартувати.
Вы бы лично купили себе именно это ружье за 250 у.е.? С сыпью, прикладом и т.д.?
 

Ruslan83

Мисливець
Вы бы лично купили себе именно это ружье за 250 у.е.?
Щоб була в цьому потреба купив б без заперечень! Якщо за ТОЗ БМ кінець 50 х початок 60 х просять 150 -200 $$$ І воно іде на ура. З такими ж недоліками як і цей ИЖ 58. Я не бачу тут ніякої трагедії. З повагою!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Щоб була в цьому потреба
Вот это правильно, согласен. Если бы была...Но за окном 2016 год, а не "лихие 90-е", когда покупался ЛЮБОЙ ствол, потому что просто не было из чего выбирать, а срок разрешения истекал.
А за 250 у.е., даже в наше время, можно найти куда более привлекательное ружье, если этим задаться, конечно, а не покупать первое-попавшееся. Говорю это не просто так, а исходя из собственного опыта.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
ТОЗ БМ кінець 50 х початок 60 х просять 150 -200 $$$
Если БМ в отличном (хорошем) состоянии - то это вполне адекватная для него цена.
Просить можно и 1000 у.е. за него, но это отнюдь не означает, что его вообще кто-нибудь, когда-нибудь купит.
По поводу представленного экземпляра 58 ( даже при условии, что все в порядке с металлом, а это, увы -не так, стволы с сыпью ) - одна качественная реставрация или замена дерева ( + переворонение) , а оно в них крайне нуждатся, потянет на приличную сумму, ведь не у каждого руки выросли с правильного места для такого ремонта. А ходить с обшарпанным ружьем-удел многих, знаю, но далеко не всех уважающих себя охотников.
 
Останнє редагування:

Ruslan83

Мисливець
А за 250 у.е., даже в наше время, можно найти куда более привлекательное ружье,
Ви багато бачили зброї за 250 $$$ в нормальному стані без дефектів, тюнінгів ітд... яка продається в інтернеті на сайтах, форумах, ??? Я особисто Ні. Звичайно що ринок б\у зброї набагато більший як у 90 х но бідніший у відношенні до зброї. Якось так!
 

$$Васян$$

Мисливець
Если БМ в отличном (хорошем) состоянии - то это вполне адекватная для него цена.
Просить можно и 1000 у.е. за него, но это отнюдь не означает, что его вообще кто-нибудь, когда-нибудь купит.
По поводу представленного экземпляра 58 ( даже при условии, что все в порядке с металлом, а это, увы -не так, стволы с сыпью ) - одна качественная реставрация или замена дерева ( + переворонение) , а оно в них крайне нуждатся, потянет на приличную сумму, ведь не у каждого руки выросли с правильного места для такого ремонта. А ходить с обшарпанным ружьем-удел многих, знаю, но далеко не всех уважающих себя охотников.
Щоб говорити просипь в стволах спочатку треба в них заглянути і не кожен сипь в стволах побачить томущо її майже немає (точечок по десять в стволу). А по поводу вороненія вам скажу одне щоб була рушниця як з магазину то купіть і поставте в сервант і дивіться.
Я запитав скіл ки коштує і хто скільки дасть за рушницю . А ви тут розвели куплю некуплю не загажуйте тему пожалуста.
 

Hovarf

Слідопит
Допоможіть оцінити ИЖ58мае 12кал.
Доволі важко оцінити рушницю, не потримавши її в руках, навіть при наявності великої кількості фото. Сип в стволах - явище зрозуміле , адже судячи по дереву - Ваша рушниця активно використовувалась. Проте, вважаючи на той факт, що в рушниці радянське походження і що модель ИЖ 58 - не належала до дорогих рушниць свого часу, при умові відсутності шату, на мою думку , її початкова вартість продажу може становити 250 - 300 дол.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ви багато бачили зброї за 250 $$$ в нормальному стані без дефектів, тюнінгів ітд... яка продається в інтернеті на сайтах, форумах, ???
Достаточно. Вот, например, достойное ружье, чуть дороже, но с отличными бонусами и не нуждающееся ни в каком ремонте http://hunterscream.com.ua/forum/viewtopic.php?f=25&t=3748
 
Статус
Закрита.
Зверху