Дробокатка саморобна

Статус
Закрита.

marek777

Слідопит
Продам бробокатку "пан сам склепав". Двиген 380 вольт. Елементи всі розбірні. В двигуні встановив нові підшипники. Вага близько 18 кг. 1200 грн. торг. Доставка на покупцеві. Резерви, якщо будуть, в темі. 0939245054 Микола
 

Вкладення

wawan

Мисливець
Cкільки за раз можна загрузити дробі і скільки часу катаеться?
 
Останнє редагування:

marek777

Слідопит
Сипав добру жменю, крутив хвилин 8-10. Але треба робить перерви бо через вал передається температура на двигун.
 

wawan

Мисливець
Таке получилось. Без масла і графіту.
Доброго дня. Жмєня не зовсім точна вимірювальна одиниця)), можна в грамах-кілограмах? І якщо не важко фото графіченого дробу. А то те що Ви скинули, не зовсім схоже на дріб.
 

василь довжик

Слідопит
Доброго дня. Жмєня не зовсім точна вимірювальна одиниця)), можна в грамах-кілограмах? І якщо не важко фото графіченого дробу. А то те що Ви скинули, не зовсім схоже на дріб.
Штука дійсно класна.Сам користуюсь похожою.Але трошки не така.Сам принцип той же.Засипаю приблизно 300 грамів свинцю.
 

wawan

Мисливець
Не буду стверджувати, але мені здаеться, щось не те з обертами або з самим двигуном, судячи по фото і якості обкатки. Зацікавлений придбати таку штуку, але не розумію, чому в мого товариша є на подобі така приспособа, так там за три хвилини ІДЕАЛЬНИЙ шарик виходить, а тут 8-10 хвилин з перекуром щоб не спалити двигун і якість шроту бажає бути кращою. З повагою та вдалого продажу!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
але не розумію, чому в мого товариша є на подобі така приспособа, так там за три хвилини ІДЕАЛЬНИЙ шарик виходить
Из какой заготовки?
Смотря, какая заготовка идет. Если корявая, то и за 2 часа не обкатает.
Надо, чтобы полуфабрикат дроби был более-менее одноразмерным и по фото приближался к сфере (ну, или квадрату).
Не знаю, овальные, вообще, выкатать в шар возможно?:confused:
 

marek777

Слідопит
То я вже знаю чому. Давив дробинки плоскогубцями то моя досить тверда, а ту що міняв то придавилась значно легше. В мене свинець з різних б/в пломб різної якості і який там вміст чого не знаю, аналізів не робив. А те що какать треба приблизно рівнооднакову вже знаю. Тому і продаю бо нема коли вже граться. Свинець замінив і стріляю.
 
Статус
Закрита.
Зверху