Дробокатка

Статус
Закрита.

serobond

Мисливець
Вот что засыпал и что выходило, обкатка около 5-10мин взависимости от твёрдости дроби.
 

Вкладення

agentkolya

Мисливець
Якщо бути точним - 1370 об/хв. (4-х полюсний двигун від пральної машинки), більшу кількість обертів користувачі такого пристрою не рекомендують, сам зробив та користуюся такою каталкою, потрібно додати, що катати краще у два етапи - спочатку на "суху" (дріб виходить близкою до шара але "страшненька зовні"), потім з графітом - дріб починає нагадувати шарики підшипника. Продавцю вдалого продажу, а майбутному власнику насолоди від роботи та результату. Взагалі річ хороша.
 

serobond

Мисливець
Якщо бути точним - 1370 об/хв. (4-х полюсний двигун від пральної машинки), більшу кількість обертів користувачі такого пристрою не рекомендують, сам зробив та користуюся такою каталкою, потрібно додати, що катати краще у два етапи - спочатку на "суху" (дріб виходить близкою до шара але "страшненька зовні"), потім з графітом - дріб починає нагадувати шарики підшипника. Продавцю вдалого продажу, а майбутному власнику насолоди від роботи та результату. Взагалі річ хороша.
Нерекамендую в ней графитить так как после каждого графический нужно тщательно снять остатки графитовый со стенок иначе необкатаете а просто заграфитите то что засыпали!
 

agentkolya

Мисливець
Повністю з Вами згоден, цикл №1 для усього, потім №2, потім витираємо чаши. Фокус ось що засипав та що вийшло у мене особисто не виходить без графіту. Можливо є різниця у ступеню шероховатості поверхонь чаш, а можливо на фото №2 у гарному дробу зверху є кусочок графіту від олівця? Головне що пристрій працює, та хто знає вартість робіт - ціна більш ніж демократична. З повагою
 

василь довжик

Слідопит
Нерекамендую в ней графитить так как после каждого графический нужно тщательно снять остатки графитовый со стенок иначе необкатаете а просто заграфитите то что засыпали!
Я наприклад 2-3 кг пропускаю без графіта,потім з графітом.Да й почистить ні яких проблем нождачкою пройшов секунда і все чисто.А от в менших полу сферах катається краще і краще коли верхня полу сфера находить на нижню.
 
Останнє редагування:

василь довжик

Слідопит
чаши не пробовали меньше сделать.в больших они(дробинки) просто катаются как по манежу
Менші краще 100%.І там не катається а весь прикол в тім,що нижня підкидає і дробинки б'ються об верхню таким чином і виходять навіть з квадратів ідеальний шарик.Це вже з графітом як би більш катається.
 

agentkolya

Мисливець
Для того, чтоб дробинка “зависла” в манжете нужно 2 прямых плоскости, которые в данном изделии уже отрезали на токарном, станок 100% рабочий, а вот от посадки чашка в чашку отказался так как центробежная сила не выбрасывает мусор. Плоская чашка быстрее однозначно, но отрезать всегда можно
 

Kapitan

Снайпер
Сергію для того що б твою каталку купили терміново ціна на цей виріб повинна бути "солодкою".
Або хоча б скажем так адекватною, або обєктивною. І вона піде от побачиш. Чому я так говорю? Бо я знаю собівартість такої приспособи , можеш мені повірити. В самого на даний час тільки чотири робочих. Тому помізкуй над моєю пропозицією.
 

serobond

Мисливець
Сергію для того що б твою каталку купили терміново ціна на цей виріб повинна бути "солодкою".
Або хоча б скажем так адекватною, або обєктивною. І вона піде от побачиш. Чому я так говорю? Бо я знаю собівартість такої приспособи , можеш мені повірити. В самого на даний час тільки чотири робочих. Тому помізкуй над моєю пропозицією.
Вы знаете цiну на те що вы робите своiми руками??? Я думаю Ви мене зрозумiли шо я цим хочу сказати!!!
 

Kapitan

Снайпер
Вы знаете цiну на те що вы робите своiми руками??? Я думаю Ви мене зрозумiли шо я цим хочу сказати!!!
Я зрозумів що тобі терміново потрібні гроші, і бажано чим по більше.
До речі з тебе маляс за підняття теми.
Успішного продажу.
 
Статус
Закрита.
Зверху