Дробь

Сергій V

Новачок
Здравствуйте.
Хочу заказать обычную дробь.
Из какого города отправляете? Каким перевозчиком возможна отправка кроме "Новой Почты"?
 

Руся

Мисливець
Доброго времен суток,есть 20 кг. свинца хочу поменять на дробь,(если возможно,условия обмена знаю.читал в посте выше),дальше можно в приват. С УВ.
 

O_A_O15

Новачок
Доброго вечора!
будьласка 2 - 1 кг
та 4 - 1 кг
Для проби, сподобається, замовлю більше!
 

sergo 771

Снайпер
Сорри , но денег наперед не надо , всё в жизни бывает ...Телефон в личке оставьте - я перезвоню.
 

otto.svt

Мисливець
Добрий день! 5 - 3 кг. Реквизиты для оплаты в личку. С уважением.
 

sergo 771

Снайпер
1-20
2-30
3-100
4-30


цена 85 гр.
Через день-два будет 8-9 .
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Для очистки совісті перевіряв ІР двома різними способами! "друг" це клон користувача "дядя Сеня".
За прушення правил форуму а саме п. 3.1. Обоє відправляються в вічний бан!
За апеляцією звертатись до Адміна.

З повагою команда форуму.
 

sergo 771

Снайпер
Шкода .що форумчани не мають змогу зробити оцінку діям цієї особи .Воно вже знову на форумі і торгує ,мабудь поплакався в хустиночку адміністрації. Вибаченнь за наклеп та брехню звичайно від такого не діждешся .Хай цей бруд йому-ж і повернеться .Вдалого торгу другдядясеня.Вибачаюсь за флуд та емоції перед чесними та порядними , але брехня завжди дратує ! Усих зі святом !
 

Sdsw2109

Мисливець
Сомневаюсь, что только за поплакался в платочек. Одним за единственный ап предупреждение, а вторые что хотят, то и творят.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Шкода .що форумчани не мають змогу зробити оцінку діям цієї особи .Воно вже знову на форумі і торгує ,мабудь поплакався в хустиночку адміністрації. Вибаченнь за наклеп та брехню звичайно від такого не діждешся .Хай цей бруд йому-ж і повернеться .Вдалого торгу другдядясеня.Вибачаюсь за флуд та емоції перед чесними та порядними , але брехня завжди дратує ! Усих зі святом !
Та не сильно брате переймайся ....... дяді Сені репутація вже підмочена .......... багато хто читав
 

Sdsw2109

Мисливець
Она не подмоченная, а мокрая! Просто, если одному такое вытворять можно, то почему другим нельзя? Какие должны бить заслуги?
 
Зверху