Дульне звуження чок (1мм)

senya 2011

Мисливець
Колеги, поділіться інформацією з практичних полювань, наскільки часто та на яких саме видах полювань використовує звуження повний чок !? Наскільки він актуальний та необхідний чи можна обійтись і без нього використовуючи 0.75мм або навпаки в певних випадках саме він і допомагає ? А можливо в когось так і лежить в коробці некористований !? Впевнений що хтось ним компенсує не надто довгі стволи )
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Колеги, поділіться інформацією з практичних полювань, наскільки часто та на яких саме видах полювань використовує звуження повний чок !? Наскільки він актуальний та необхідний чи можна обійтись і без нього використовуючи 0.75мм або навпаки в певних випадках саме він і допомагає ? А можливо в когось так і лежить в коробці некористований !? Впевнений що хтось ним компенсує не надто довгі стволи )
Використовува лише побумазі, коли грася з новою іграшкою. зазвичай 0,25 та 0,5 ну по морозу можливо 0,5 та 0,75, однодулька там 0,5 завжди. Чок це хіба по тарілках, на пулюванні це скоріше хуліганство ІМХО. із звуженням 0,5 ніколи не будешь навіть цілити на сто метрів, а з чоком навіть вистрилити можуть0)))
 

Охотник77

Снайпер
практичних полювань, наскільки часто та на яких саме видах полювань використовує звуження повний чок !?
Полюбляю полювати з підходу на голуба бувало що й на качку на каналах то користував саме чок 1мм хоча по бумазі з 0.75 незначна різниця в мене получилася на мілкіх номерах шроту а от на пух по насту ставив 0.75 на # дробу 1-00
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Є дуже багато рушниць з фіксованими дульними звуженнями 0.5 і 1. Вони всі хулігани?)))
на мою думку, Вони не мають змогу, намір (просто не хочуть) придбати щось інще і змушені пристосовуватись до того, що є. Думаю, що ні не хулігани, але потенційні)))
 
Останнє редагування:

senya 2011

Мисливець
Теж цікаво почути правдиві відповіді на це питання)
Та вже спостерігаю що люди з короткими стволами взагалі некомплексують і навіть без того чока, в них в лексиконі є термін "реальна дистанція" )
 

Охотник77

Снайпер
Вони не мають змогу придбати щось інще і змушені пристосовуватись до того, що є.
Придбати рушницю з змінними звуженнями наразі взагалі непроблема взяти хочаб бюджетного таргета чи трохі дорожчого турка хатсана чи іншого. Вважаю.що декому заважає це зробити велика кількість тарганів в голові)
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

senya 2011

Мисливець
на мою думку, Вони не мають змогу придбати щось інще і змушені пристосовуватись до того, що є. Думаю, що ні не хулігани, але потенційні)))
Ви мали на увазі оптимістів "зенітчиків" а зневажливо геть іншу категорію мисливців.
 

Охотник77

Снайпер
вже спостерігаю що люди з короткими стволами взагалі некомплексують і навіть без того чока, в них в лексиконі є термін "реальна дистанція"
От чи хто повірить чи ні мені байдуже) але важайте я її подовжив метрів на 10-15)))
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Придбати рушницю з змінними звуженнями наразі взагалі непроблема взяти хочаб бюджетного таргета чи трохі дорожчого турка хатсана чи іншого. Вважаю.що декому заважає це зробити велика кількість тарганів в голові)
відредагував минулий текст
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Zabar Andrij

Мисливець
я використовую шріт на полюванні твердий, 5-7% Sb, і самі кращі результати по купності та різкості показують звуження 0.63 мм., на всіх моїх рушницях
звуження 1,0 мм. на номерах більше 5ки, буває розкидає як на 0.5 му, ще й з поганою різкістю
 
Зверху