Екологи и их права?

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем Kruppscner, 2 лис 2017.

 1. Kruppscner

  Kruppscner Мисливець

  Без названия.jpg та картка до нього
   
 2. Safari
 3. TRUST ME

  TRUST ME Мисливець

  Я вихожу з того, що як тільки ресурси переходять під іншу юрисдикцію, то для кінцевого споживача починають діяти правові акти останнього правонаступника.
  Пояснюю, якщо Ресурси надані в оренду УТМР, то кінцевий споживач - Мисливець, в контексті використання біоресурсів на свою користь (полювання, рибальство), підпорядковується правовим актам УТМР. Згадайте прислів'я зі школи: "Васал мого Васала не мій Васал." Перед Екологами звітує Користувач угіддями, а не Мисливець (кінцевий споживач). Саме на Користувачеві угіддями лежить відповідальність перед Екологами. Користувач угіддями дбає про біосвіт, за що і отримує кошти від мисливця у вигляді ліцензій, відстрілок, членських внесків.
   
 4. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Взагалі я зовсім про інше!.. Поки старі закони не змінили, все залишається так, як було! У нашій це може продовжуватися ще довго!
  А що екологи не хочуть працювати - то питання до їх керівництва... Хоча й уряд, утримуючи масу контролерів, не дозволяє їм працювати, посилаючиь на турботу про малий та середній бізнес!..
   
 5. 1.11

  1.11 Мисливець

  А я про те, що на ТВ каналі "Трофей" пан Юник, Екологи і Ко. піаряться, нагло втручаються в процес полювання: перевіряють документи і зброю мисливців. Мисливці в шоковому стані і ведуться на вимоги "Екологів" тому що "Екологи" погрожують закрити полювання. Хочеш перевірити Мисливське господарство - є робочі дні приїзджай і перевіряй. Але при чому тут день полювання і мисливці, що заплатили гроші???
  До речі, державні службовці не мають право працювати у вихідні.
   
  Kruppscner подобається це.
 6. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Ну, к сожалению, у меня тоже масса... претензий, ну, лучше скажу - вопросов к ТК Трофей. Но это - бизнесовый проект, задача которого - заработать, в первую очередь.
  У них там в основном артисты, операторы, повара, спортсмены-профи и -любители и просто красивые люди. Они законов не знают. Ну, как следовало бы!..
  Вот Володя Нижник к ним пришел консультантом. Все-таки с достаточным опытом работы в охотхозяйстве да и сам охотник. Но пока особо положительного воздействия от его прихода, к сожалению, не смог отметить. Так - гидроворону ощипал да приготовил к поеданию... Тоже, видимо, - бизнес в первую очередь!
  Что же касается проверки охотников во время охоты, то тут согласиться не могу: они же добывают объекты госохотфонда, причем с оружием, лишая тварюшек жихни! И, к сожалению, нередко - с нарушением законов! И когда же их проверять?!. В понедельник ездить по городу и спрашивать: А вы охотник? Вчера на охоте были? А покажите доку и что вы в них... Ну, и так далее?!
  Тем более, повторюсь, деньги деньгами, а нарушений со стороны охотников - ого-го!.. И, как мы видим, часто даже не знают правила и Законы, чем же они лучше указанного тобой руководителя проекта на Трофее?
  ПыСы. А отгулы при необходимости можно было взять. Да и без охоты и рыбалки постоянно гоняли в командировки, и пахали по выходным на той службе - ого-го! А другой раз спросишь: дай отгул! - Так ты там, что, работал в выходые? А я тебя заставлял? Надо было отдыхать!!!
   
  Останнє редагування: 4 лис 2017
 7. web2r

  web2r Мисливець

  Тобто, по Вашому, Закон має більше повноважень ніж Конституція?!
   
 8. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Це вже обговорювалося на форумі не один раз! Навіть повторюватися не хочу!
  Тим більше, що окрім слова "Конституція" Ви навіть конкретну її статтю не навели!
  Але, якщо Ви такий знавець нашого Основного Закону, то хоча б ще раз нагадаю Вам такі його приписи:
  "Конституція України

  Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.
  Кожний громадянин має право користуватися природними об'єктами права власності народу відповідно до закону.
  Власність зобов'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.
  Держава забезпечує захист прав усіх суб'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб'єкти права власності рівні перед законом.

  Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
  Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.


  Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.
  Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
  У невідкладних випадках, пов'язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.

  Стаття 41. Кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності.
  Право приватної власності набувається в порядку, визначеному законом.
  Громадяни для задоволення своїх потреб можуть користуватися об'єктами права державної та комунальної власності відповідно до закону.
  Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.
  Примусове відчуження об'єктів права приватної власності може бути застосоване лише як виняток з мотивів суспільної необхідності, на підставі і в порядку, встановлених законом, та за умови попереднього і повного відшкодування їх вартості. Примусове відчуження таких об'єктів з наступним повним відшкодуванням їх вартості допускається лише в умовах воєнного чи надзвичайного стану.
  Конфіскація майна може бути застосована виключно за рішенням суду у випадках, обсязі та порядку, встановлених законом.
  Використання власності не може завдавати шкоди правам, свободам та гідності громадян, інтересам суспільства, погіршувати екологічну ситуацію і природні якості землі.

  Стаття 68. Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
  Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності".
   
 9. alexnowar

  alexnowar Новачок

  - Відкрийте багажник для огляду!
  - Надворі холодно або жарко. Виходити із авто не зобов'язаний!
  - У Вас валіза на сидінні! Відкривайте, бо може там амурський тигр!
  - Не відкрию, бо ключ від валізи дома забув.
  Огляд скінчився. Чи то скончався:)
   
  vkkovalov, bejsik та Kruppscner подобається це.
 10. alexnowar

  alexnowar Новачок

  Шановні мисливці! Я нікого не закликаю діяти подібним чином. Вважаю простіше виконати, що вони там хочуть, ну відкрию багажник, нема чого мені боятись. Але уявіть, поїхав на полювання за сотню-півтори км, а документи тю-тю, дома забув. В такій ситуації буду думати...
   
 11. vkkovalov

  vkkovalov Мисливець

  Если требование открыть багажник без основательно то Вы открыв его способствуюте противоправным действиям проверяющего.Как писал уважаемый всеми Яковлев закон один для всех. Есть основания для проверки пожалуста проверяйте нет досвидания о поехали дальше.
   
  alexnowar подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф