Зауэр 20к

Буга

Снайпер
Помогите определить модель и оценить. Стволы немножко отпилены, немножко раковины.0503027404 Дмитрий.
Пане Djos ! Можете виставити фото подушки стволів ? Будь-ласка !
 

Буга

Снайпер
Ну ви і наваяли "брандтрубок і шнелерів"!!!Володя,так ти вже майже....!
Це було сказано мною у переносному значенні при дискусії з опонентом . Моя думка : вона завжди була 20 . І їй потрібно дати нове життя . Так це будуть чималі інвестиції але рушничка того вартує .
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Це було сказано мною у переносному значенні при дискусії з опонентом . Моя думка : вона завжди була 20 . І їй потрібно дати нове життя . Так це будуть чималі інвестиції але рушничка того вартує .
Я все прекрасно зрозумів!!
 

djos

Мисливець
image.jpeg
Дерево убитое ,но без трещин. Цевье под другим номером. Стволы хлам и внутри и снаружи. Резались хреново паялись . Бойки бьют нормально, шат и с цевьем тоже. Хозяйка где-то нашла цену в 1000 у.е. Как то так.
 

Вкладення

Буга

Снайпер
Переглянути вкладення 258948 Дерево убитое ,но без трещин. Цевье под другим номером. Стволы хлам и внутри и снаружи. Резались хреново паялись . Бойки бьют нормально, шат и с цевьем тоже. Хозяйка где-то нашла цену в 1000 у.е. Как то так.
а шат в ньому повинен бути і нічого дивного що цівка під іншим номером .
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Тему закривати не потрібно,адже в процесі роботи форуму будуть виникати ще деякі запитання,або розрішуватись деякі нюанси по цій зброї!!!
 
Зверху