Зв'язана картечь

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Добрий вечір, Шановні мисливці, любителі і професіонали! Підкажіть будь ласка, може є досвід, хто можливо, пробував, зв'язувати картечь 8.2 мм, струною від гітари, шоб дріб при виході йшла колом, в діаметрі приблизно 1м., чи можливо виготовити такий набій в домашніх умовах?
берете 0000 робите отвори, зв'язуєте шнуром для рибалки, берете шнур по товше, десь 0,2. Укладаєте в магнум десь грамів 32 і робите контрольний відстріл на бажану відстань.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Нах ці дозволи хлопцям там.
там нє, а потрібні тут, щоб купити те, що треба і таке як треба
Дати "зелене світло" на закупку певних партій, наприклад турецькі помпи і хлопцям на передок.
ти там ближче до європи, то тобі демократії навіяло, ніхто такого робити не буде ти чого!!!??? хто це то світло дасть?! і на якому рівні?!
яка дальніть пострілу потрібна?
600 + км, бажано з бойовою частиною 500кг. :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Хз. Ті автомати, що видавали "під чесне слово" на вулицях таки ж вирішили залишити в людей "до кінця воєнного стану". Пару тиисяч турецьких помп не зроблять погоди і навіть показник не колихнеться. Тим більш що я впевнений, що зараз громадської зброї, яка знаходиться в розшуці (конкретно мій випадок і подібні) - тисячі. І це все "вісяки".
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Хз. Ті автомати, що видавали "під чесне слово" на вулицях таки ж вирішили залишити в людей "до кінця воєнного стану". Пару тиисяч турецьких помп не зроблять погоди і навіть показник не колихнеться. Тим більш що я впевнений, що зараз громадської зброї, яка знаходиться в розшуці (конкретно мій випадок і подібні) - тисячі. І це все "вісяки".
вони не можуть квадрокоптери закупити на державному рівні - все волонтери, а ти хочеш гладку зброю закупляти... то ж має бути зроблено під потрібну фірму + пару фірм-прокладок, і вийде Кобальт за 1200 у.о. і поставка починаючи з 2030 року
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
вони не можуть квадрокоптери закупити на державному рівні - все волонтери, а ти хочеш гладку зброю закупляти... то ж має бути зроблено під потрібну фірму + пару фірм-прокладок, і вийде Кобальт за 1200 у.о. і поставка починаючи з 2030 року
Я якраз про те і товчу. НЕ державний рівень, навпаки. Хлопці самі викуплять. А якщо думати про те, що всі кругом підараси - то нах взагалі все воно потрібне. Далі самі додумуйте.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Добрий вечір, Шановні мисливці, любителі і професіонали! Підкажіть будь ласка, може є досвід, хто можливо, пробував, зв'язувати картечь 8.2 мм, струною від гітари, шоб дріб при виході йшла колом, в діаметрі приблизно 1м., чи можливо виготовити такий набій в домашніх умовах?
Нитка, мідний дріт, щоб м'яке було. Струна не годиться, при споряджені певні труднощі і приліт не передбачуваний. Перевірено.
 

1.11

Слідопит
Добрий вечір, Шановні мисливці, любителі і професіонали! Підкажіть будь ласка, може є досвід, хто можливо, пробував, зв'язувати картечь 8.2 мм, струною від гітари, шоб дріб при виході йшла колом, в діаметрі приблизно 1м., чи можливо виготовити такий набій в домашніх умовах?
Супер боєприпас, але багато мороки. Кращий варіант це залиття парафіном. На 50м розліт складає до 12 см. У мене виходило, що снаряд фрагментувався на 3-4 окремих снаряда. Все супер.
 

Volodia Hirniak

Мисливець
Супер боєприпас, але багато мороки. Кращий варіант це залиття парафіном. На 50м розліт складає до 12 см. У мене виходило, що снаряд фрагментувався на 3-4 окремих снаряда. Все супер.
Без струни? Тільки парафіном?
 

1.11

Слідопит
Не вандали, а дотримання Закону про обіг зброї. В Польщі, якщо строк зберігання протермінований, то о 0 год.01 хв. , вже стук у двері і конфіскація, великий штраф, а потім знищення. На комісійний продаж іде тільки коштовна зброя.
 

1.11

Слідопит
Хз. Ті автомати, що видавали "під чесне слово" на вулицях таки ж вирішили залишити в людей "до кінця воєнного стану".
Звідки така інфа? Бойова зброя, що була видана повинна бути здана. Інше питання, що списки на її видачу були знищені.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Звідки така інфа? Бойова зброя, що була видана повинна бути здана. Інше питання, що списки на її видачу були знищені.
https://www.ukr.net/ru/news/details/society/98894735.html
Я коментар прочитав. А те що написали ви - волосся встає дибки і не хочеться в те вірити
 
Останнє редагування:

VS1975

Снайпер
Не вандали, а дотримання Закону про обіг зброї. В Польщі, якщо строк зберігання протермінований, то о 0 год.01 хв. , вже стук у двері і конфіскація, великий штраф, а потім знищення. На комісійний продаж іде тільки коштовна зброя.
Я виразив свою особисту думку щодо поводження зі зброєю. І ми таки не у Польщі. Вони зараз взагалі творять ( думаю всі бачили ). Але тема не про це.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Про Польщу було більш-менш цікаво слухати, коли інформацію отримував через десяті руки і тоді здавалося що майже рай. А коли десятки тисяч українців пройшли через Польщу, то вже інформація сприймається трошки по другому, гарне, не гарне, сильні, слабкі сторони життя. На зараз більше інформації, ніж мали 10-15 років назад і сприймається вона вже спокійніше :) Добре там, де нас нема
 
Зверху