Зимовий облік звірів

Статус
Закрита.

Hovarf

Слідопит
Всім добрий вечір. Цікавить питання, як проводиться цьогоріч облік звірів. За винятком прифронтових областей , звичайно ж. Якщо в когось є накази чи розпорядження обласних управлінь лісового господарства стосовно цього , скиньте будь ласка. Буду вдячний за інформацію.
 

HOWA

Слідопит
Всім добрий вечір. Цікавить питання, як проводиться цьогоріч облік звірів. За винятком прифронтових областей , звичайно ж. Якщо в когось є накази чи розпорядження обласних управлінь лісового господарства стосовно цього , скиньте будь ласка. Буду вдячний за інформацію.
Я так розумію, що ніяк.
Це дуже страшна військово-морська таємниця функціонерів УТМР...
 

Ярош

Мисливець
"Облік" проводять, сьогодні їдучи у справах бачив як дві ниви, одна з них лісгоспу, виїжджали з лісових угідь. В нива повно чоловіків у формі а з багажників мені посміхалися лайки. Тож кому треба той облікував та порахував всіх і вся.
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Тож кому треба той облікував та порахував всіх і вся
так саундмодератори і допомагають у таксації. а лайки з освітою, самі рахують звірів, які пробігають ліворуч від них.
а далі отримуємо "149 видр" на площу 69000 га всіх угідь з лісами включно, 87% розораність, питаю а як то так, відповідь: "64 ставки множимо на 2 і 21 шт на річку припадає". все.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Я так розумію, що ніяк.
Тернопільська область ( Підволочиська РО УТМР) готується до обліків . Наказу не бачив, доступу до наказу не маю, тому не можу поділитися.
Думаю, що в нас обліки будуть проводитися як звичайно ( так як до війни, лише напевне буде менше мисливців )
Що саме вас цікавить?
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Я далекий від формул , та ніколи не вникав у цю облікову справу.
Але сам процес, самі обліки в нас в товаристві крайні роки проходять згідно інструкцій та під чітким керівництвом управління, з "неба" показників не пишуть ( так як було колись)
Думаю, що тут управління на своєму місці.
А чи вірна сама схема цього облікування це вже інша справа.
 
Тернопільська область ( Підволочиська РО УТМР) готується до обліків . Наказу не бачив, доступу до наказу не маю, тому не можу поділитися.
Думаю, що в нас обліки будуть проводитися як звичайно ( так як до війни, лише напевне буде менше мисливців )
Що саме вас цікавить?
приблищені до керівництва))
 

Hovarf

Слідопит
Що саме вас цікавить?
Мене цікавить наказ обласного управління лісового та мисливського господарства про проведення зимового обліку фауни. А також згідно яких форм цей облік повинен бути представлений в ОУЛМГ.
 
Статус
Закрита.
Зверху