Значки УООР

roz_koms

Слідопит
Продам деякі з значків УООР.
Ціна будь-якого 65грн/шт.
DD324DDE-B63F-447D-9807-2580916B4B13.jpeg


Це гарна серія значків УООР для колекціонування. Сам маю повну серію. Ще близько 20 залишив на подарунки для колег, таку систему заохочення я і ввів:) Хто перший на відкриття полювання вполює качку, голуба, фазана і так далі…той і отримує значок, або якщо хтось вперше в своїй мисливській кар’єрі вполював свій перший в житті трофей певного види також не залишиться без винагороди, і ще багато яких ситуацій може відбутися на полюванні за які і не гріх зробити такий маленький але приємний презент.
Також особисто я на певний вид полювання одягаю відповідний значок (або значки) це я так собі думаю що якось до себе привертаю благосклонність Діани:D. Нарешті на елементі одягу з’явиться і заєць (мій улюблений об’єкт полювання).
Тож купуйте для себе і для друзів подарунки, полювання обов’язково повернеться в наше життя, і обов’язково після нашої перемоги!!! Тож готуватись до полювання можна починати вже зараз, і при цьому не забувати допомагати нашим хлопцям. Всі кошти з продажі значків підуть на допомогу.
 

roz_koms

Слідопит
Залишився сом. Буде чекати на свого сомятника або ж на підводного мисливця.
Ціна 65грн
1CA9C283-D51F-4B13-931B-F81E2DFBC8CE.jpeg

Можливо комусь потрібні якісь певні значки з цієї серії, якщо не вистачає до колекції звертайтесь, можливо зможу допомогти з тих що є на подарунки. За зайців не питайте:cool: один залишається в мене, а іншого колись презентую Другу, обіцяв ще три роки назад коли він вполював свого першого вуханя. Весь цей час я його шукав навіть не в свою колекцію, а на обіцяний презент, так сталося що в кожного буде по зайцю.
FDBA5E7B-9EE4-4851-B304-23C1853B283D.jpeg
 
Останнє редагування:

roz_koms

Слідопит
а. того в тебе медведів стільки залишилось невдіваних :D :D :D :p
Одного залишив навіть на «презент», а шо? Може десь заблукає…та комусь прийдеться качачим дробом відстрілюватися, і шо значок не подарить?
 

roz_koms

Слідопит
Завітав на свята до Батьків, та трохи порився в тамтешніх своїх складах. Нарив ще з півтора десятка значків та ще купу різного…Тож трохи добавлю.
41AA525B-71FA-47EC-97BB-6C71517079B0.jpeg

Ціна та сама 65грн/шт. Всі гроші знову ж таки на допомогу, як і з всих інших лотів що виставлені на продаж або будуть виставлені…
Аааа, ну і якщо комусь до колекції чогось не вистачає, звертайтеся, можу вийняти з «подарункових».
 

Bekas7

Мисливець
Доброго вечора... Може буде косуля, кабан, гуска і перепел я би взяв... Дякую..
 

roz_koms

Слідопит
Маю ще трохи значків на продаж.
FCF154FA-21BE-438C-B495-4E6664B0F037.jpeg
7DB653E2-B2FF-4BFB-B263-F112415939C0.jpeg

Два значки трохи відрізняються від інших, мають інший колір металу та покриті синьою емаллю.
Лящ та карась 85грн/шт
Всі інші 65грн/шт
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
На остатке две Утки и Бекаса в резерв!
Перехожу в л\с
 
Зверху