Иж 27 Е 12 к 1986г

Иж 27 Е 1986 год. Настрел 20 патронов. Калибр 12. Чок, получок. Авторская работа. Аэрография. 7 слоёв лака. 750$ Винница тел 093 199 43 72 Дмитрий
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Як на мене,то від вигляду такої рушниці всі звірі в угіддях стануть заіками!!ІМХО!!!
 

kef

Зброяр
Законсервували рушницю наглухо.Жодного фото основних частин для оглядин. А по цих хіба, що зі слів- 20 пострілів.
 
Останнє редагування:

Alehandro777

Мисливець
Судя по виду и стоимости оно из фильма ПРИЗРАЧНЫЙ ГОНЩИК извините за юмор просто в первый раз вижу такое ну машина понятно но ружье.
 
Останнє редагування:

Dedushka

Снайпер
Хорошее ружье, зачем только нужно было делать аэрографию да еще такой расцветки. Лучше всего вид натурального дерева покрытым льняным маслом да еще если попалось с хорошей структурой рисунка. Красоту дерева ничем не заменить. Удачи вам в продаже.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
На рахунок 20-ти пострілів з продаваємої рушниці,ну це ви сильно перегнули!!!Не забувайте на якому форумі ви знаходитесь.Тут не наладчики каналізації і не курси електриків.Подивіться самі на виділене,може щось зрозумієте.А на рахунок покриття,так там мені здається,а власне під ним,дуже багато чого залишилось,що розбило б вашу теорію про 20 пострілів!!

 

Panters

Снайпер
Вибачаюсь, може я сліпий, але на фото екстрактор, єжектор на Іж-27 S-образної форми,
поправте якщо не правий!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вибачаюсь, може я сліпий, але на фото екстрактор, єжектор на Іж-27 S-образної форми,
поправте якщо не правий!
А хто вам говорив про ежекцію стріляних гільз в даному екземплярі???
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Треба дивитись на фото,а в назві теми пишуть ще не такі перли!!

 

Demonvin

Новачок
Шановні критики. Я є власником по документам даної зброї і продаю теж я. З приводу гнівних постів- цю зброю я купив абсолютно новою та не стріляною, зробив я його на власний смак так як така робота є одним з видів моєї діяльності. По документам воно іде саме як іж27 є. Чому так я не знаю. З приводу на стрілу- я вистрелив з нього 20 разів, не більше. Продаю його так як я лівша а воно не прикладисте для мене. Основна зброя якою я користуюсь тоз34
 

Demonvin

Новачок
На рахунок 20-ти пострілів з продаваємої рушниці,ну це ви сильно перегнули!!!Не забувайте на якому форумі ви знаходитесь.Тут не наладчики каналізації і не курси електриків.Подивіться самі на виділене,може щось зрозумієте.А на рахунок покриття,так там мені здається,а власне під ним,дуже багато чого залишилось,що розбило б вашу теорію про 20 пострілів!!

В
 

Demonvin

Новачок
Шановний Арго. Я не знаю чим я викликав у вас такий негативізм даною об’явою але ви не праві. Достовірність інформації я підтверджую окрім хіба що точної назви зброї. В документах іж27 є. Купляв у дідуся АБСОЛЮТНО НОВИМ. Приховувати нічого.
 
Зверху