Иж 54 на визначення та оцінку

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
Ще раз:
те самые «крылышки» по бокам казенников стволов, отличающие «спортивное» исполнение от обычных «пятьдесятчетвёрок»

Це говорила людина яка їх виготовляла.
Якщо його твердження це " гадание на кофейной гуще ", то хай буде так.
Ви чули про спортивні ІЖ-26?! Це типу такого, яке я навів зверху?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Чи ось, ще один ІЖ-26 типу ""Спорт"". Чому? Бо він з крилишками! Класний?
П.С. Класний! Але...не СПОРТ!

1708696964979.png

1708697015825.png

1708697032093.png

1708697049707.png
 

old hunter

Снайпер
Та Ви що?! А це, по-Вашому, якщо з "крылышками", значить це ІЖ-26....СПОРТ, так - чи що?
Чи Ваше твердження по принципу: все, що блищить - те золото?
Хтось з присутніх чув про існування ІЖ-26 СПОРТ? З крилишками та ще й з фестончастою врізкою коробки?
П.С. Якщо не помиляюсь, то на сусідньому форумі подібне продавалось декілька років назад.
Переглянути вкладення 869042
Якщо Ви уважно почитаете, то це "не по мойому", це інформація від людини яка збирала ці рушниці.
І там йшлося конкретно про відміність саме моделі "СПОРТ" " от обычных «пятьдесятчетвёрок»".

Яку цінну інформацію дали Ви нам пане Север?
Три поста про іншу рушницю ІЖ-26?
Ви активно залучались, до теми про ІЖ-54 тут на форумі, маете знання питання.
Я очикував від Вас більшого в цій темі.
Не розчаровуйте.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Якщо Ви уважно почитаете, то це "не по мойому", це інформація від людини яка збирала ці рушниці.
І там йшлося конкретно про відміність саме моделі "СПОРТ" " от обычных «пятьдесятчетвёрок»".

Яку цінну інформацію дали Ви нам пане Север?
Три поста про іншу рушницю ІЖ-26?
Ви активно залучались, до теми про ІЖ-54 тут на форумі, маете знання питання.
Я очикував від Вас більшого в цій темі.
Не розчаровуйте.
В цій темі в Україні навряд чи взагалі хто розбереться. Та й не тільки в Україні. І ніякий експерт не скаже, що це: 100 відсотковий СПОРТ чи замовний штучник невідомо якої градації. Тим більше дивує оцінка форумчан "з плеча"- 2000 баксів. Аргументуйте, за що саме? І чому не 3000, наприклад? Де формула ціноутворення і її складові, а не ІМХО? Ціноутворення повинно на чомусь базуватись, а для цього необхідно, перш за все, встановити статус рушниці.
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
А доводилось вам бачити оті "крильця" на штучних ІЖ-54?
 

Гангстер

Новачок
В цій темі в Україні навряд чи взагалі хто розбереться. Та й не тільки в Україні. І ніякий експерт не скаже, що це: 100 відсотковий СПОРТ чи замовний штучник невідомо якої градації. Тим більше дивує оцінка форумчан "з плеча"- 2000 баксів. Аргументуйте, за що саме? І чому не 3000, наприклад? Де формула ціноутворення і її складові, а не ІМХО? Ціноутворення повинно на чомусь базуватись, а для цього необхідно, перш за все, встановити статус рушниці.
Ну, стосовоно ціни, товар коштє не собівартість + націнка, а рівно стільки скільки готові за нього заплатити. В даному випадку, саме для визначення ціни я і створив цю тему.
Дуже прошу в подальшому, по ділу.
В спорі народжується істина, але прошу спорити саме по предмету.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А доводилось вам бачити оті "крильця" на штучних ІЖ-54?
Мені, як і всім іншим, доводилось бачити ті крильця на багатьох штучних ІЖ-54, в інтернеті, звичайно. І які, чомусь, вважались саме СПОРТАМИ без жодних підтверджуючих цей статус документів! Бо так їх подали власники, відомо з яких причин... Тепер питання зустрічне до Вас: скільки Ви бачили СПОРТІВ з паспортами, де зазначена їх модель? Хоч один зустрічали?
 

old hunter

Снайпер
Мені, як і всім іншим, доводилось бачити ті крильця на багатьох штучних ІЖ-54, в інтернеті, звичайно. І які, чомусь, вважались саме СПОРТАМИ без жодних підтверджуючих цей статус документів! Бо так їх подали власники, відомо з яких причин... Тепер питання зустрічне до Вас: скільки Ви бачили СПОРТІВ з паспортами, де зазначена їх модель? Хоч один зустрічали?
Та шо я, он людина яка довго вивчала це питання пише:
"Как я не пытался разыскать хотя бы образец паспорта на Иж-54 «Спорт», мне это так и не удалось.

Известно, что «Спорт» делали только по спец. заказу, каждый экземпляр абсолютно индивидуален, отделка может быть как очень дорогой, так и самой простой, врезка колодки может быть как фигурной, так и прямой, традиционной для Иж-54. Обязательными атрибутами модели «Спорт», по моим наблюдениям, являются наплывы колодки на стволы."
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Та шо я, он людина яка довго вивчала це питання пише:
"Как я не пытался разыскать хотя бы образец паспорта на Иж-54 «Спорт», мне это так и не удалось.

Известно, что «Спорт» делали только по спец. заказу, каждый экземпляр абсолютно индивидуален, отделка может быть как очень дорогой, так и самой простой, врезка колодки может быть как фигурной, так и прямой, традиционной для Иж-54. Обязательными атрибутами модели «Спорт», по моим наблюдениям, являются наплывы колодки на стволы."
Ну, якщо тільки по крилам-вухам, то нехай буде СПОРТ. Тему вже можна закривати, всі згодні?
 

Schmied

Слідопит
Мені, як і всім іншим, доводилось бачити ті крильця на багатьох штучних ІЖ-54, в інтернеті, звичайно. І які, чомусь, вважались саме СПОРТАМИ без жодних підтверджуючих цей статус документів! Бо так їх подали власники, відомо з яких причин... Тепер питання зустрічне до Вас: скільки Ви бачили СПОРТІВ з паспортами, де зазначена їх модель? Хоч один зустрічали?
Вітаю. Покажіть фото Ш ИЖ-54 з т.з. крильцями. Я так розумію 2000 це камінь в мій город. Я поясню дуже просто: я і тут на форумі продавали Ш від 1000 до 1500, а колега з Харкова виклав розгорнуту інф по Спорт, де не він , а автор зазначає про вартість Спорт відносно рядових, а саме дорожче в 3 рази. Я не опирався на цю статтю, але якщо взяти до уваги середню вартість більш-менш достойного рядового ИЖ-54 750 мм в 500-600 у.о. та вартість штучного до 1200 у.о., то цей на мою думку Спорт коштує min 1500-2000 у.о.приймаючи до уваги його дійсно рік випуску, стан бакелітового лаку, зріз стволів, «тигровий» горіх, лоб колодки , не зважаючи на кручені гвинти скоби та тильника.
 

Schmied

Слідопит
Ну, якщо тільки по крилам-вухам, то нехай буде СПОРТ. Тему вже можна закривати, всі згодні?
Я не відношу тебе до гуру ИЖ-54, але давай відверто: Спорт чи ні? І чому тему закривати? Хай це вирішує ТС, тим більше, що орієнтовну вартість вказав я та Восход? Решта просто намагаються знайти недоліки…. ІМНО
 

Восход

Слідопит
Що таке 2000.Вбита в хлам автівка.Чи перекрити дах на літній кухні.А тут історія в сталі та горіху, та щє й з ВУХАМИ.
 

Корнилов

Снайпер
Що таке 2000.Вбита в хлам автівка.Чи перекрити дах на літній кухні.А тут історія в сталі та горіху, та щє й з ВУХАМИ.
Це непоганий італієць і ДВІ гарні мисливські собаки,а може і три!!!
 

Schmied

Слідопит

север

ветеран форуму
надійна команда
От, що, крім наварених зваркою вух, наближає цей екземпляр до дійсно спортивних рушниць? Зазначу, що вуха є і на штучних ІЖ-26, які до спортивної стрільби не мають жодного відношення. І зовнішньо, по оформленню, нічим від нього абсолютно! не відрізняються? Такі ж вуха давним-давно були і на дешевих іномарках.Стволи, як стволи, колодка не посилена, звуження стандартні. Може, я чогось недогледів десь на 1000-1500 у о.? Чи вуха нині такі дорогі? Що спортивного в цій рушниці? Був би ще паспорт, з характеристиками- інша справа. А так- гадання на кавовій гущі.
 
Статус
Закрита.
Зверху