Калібровка для латунних гільз.

EARL

Слідопит
Продам калібровку для латунних гільз 12, або 16 калібрів.
Ціна 200 грн.
Тел. 0981131454
 

Вкладення

Reinger

Снайпер
Уважаемый коллега, Вашу калибровку нужно доработать - проточить выемку под фланец гильзы. остальное отписал в личку
 

EARL

Слідопит
Шановний пане!
Виходячи з мого практичного досвіду калібровки латунних гільз, виямка про яку Ви пишете, нічого хорошого для калібровки гільз не дасть так як
біля самого ранта гільзу практично не роздуває, а якщо зробити виямку про яку Ви пишете, то в процесі калібровки буде задир латуні і подальше її зім*яття, а не калібрування. Для того і зроблений вхідний радіус в калібрувальне кільце. З Пов.
 
  • Like
Reactions: SAB

Reinger

Снайпер
В свое время мы тоже их клепали на заводе в инструментальном цехе, но, как говорится, сапожник без сапог... Так вот, при качественной проточке и последующей полировке никаких задиров не остается. И в моей многолетней практике часто-густо именно из-за раздутия в нижней части гильзы, возле фланца, гильза не доходила в патронник. С уважением и хороших праздников!
 

EARL

Слідопит
Те місце нижньої частини гільзи про яке Ви говорите, де починається роздуття, перекривається калібрувальним діаметром. Не калібрується відстань приблизно 1,5 мм від ранта гільзи, а там роздуття як правило відсутнє. З користування каліброваними латунками моєю приспособою можу сказати, що рушниці ІЖ-ЗК, ІЖК та ІЖ-57, якими я мав нагоду володіти, відкривались і закривались без надмірних зусиль і проблем. З Пов.
 

АлексД

Мисливець
И я считаю проточку в калибровке под рант металлической гильзы лишней...
 

EARL

Слідопит
Припустимо зробив я проточку під рант гільзи. Всерівнож прийдеться робити вхідний радіус, бо є такі роздуті гільзи, що запресувати їх в калібрувальне кільце, зусилля треба приложити ще ті. Якщо навіть радіус зробити менший, то 0,5 мм великої погоди не зіграє. З Пов.
 

Грищенко

Снайпер
Проточка под рант нужна,иначе получается в самом конце гильзы перед этим самым рантом бочка.Это даже не сто раз проверенно,-намного больше.
 

Reinger

Снайпер
Коллега Грищенко абсолютно прав. Без проточки ганять можно папковые или п/э гильзы - материал пластичный. С латунью такое не проходит.
Для коллеги Севера - проганять надо через накладку - толстую "каблучную" резину или мягкий капронит, или полиуретан, в крайнем случае деревяшку, чтобы не расклепывать дно гильзы. Можно использовать резиновую рихтовочную киянку, но, опять же, желательно через прокладку, т.к. импульс удара непосредственно направлен на нее, а не на донышко гильзы, что позволяет избегать его деформации.
И, кстати, туда и обратно лучше не вколачивать и выбивать, а вдавливать и выдавливать. Процесс немного длительнее, но качественнее.
 

EARL

Слідопит
Згоден з Reinger - пресом найкраще. Але з власного досвіду: забивав гільзу в калібровочне кільце бронзовим молотком (середньої тяжкості) з по- російськи "чувством" по рант гільзи стараючись його не розклепати. Вибивав виколоткою, яка виточена під донце гільзи. От і все , і ніяких проблем. З Пов.
 

EARL

Слідопит
Можете пробувати і через гуму і через капролон і через дерево, але найкращі ліки бронзовий молоток, вірна рука і "чувство". З Пов.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я всегда это делаю при помощи слесарных тисов, никаких молотков, ударов. Продаваемым комплектом очень удобно будет как раз проганять гильзы при помощи тисов.
Мне нравится представленное здесь изделие, раньше уже обращал внимание, но пока "в раздумьях".
 

Грищенко

Снайпер
туда и обратно лучше не вколачивать и выбивать, а вдавливать и выдавливать. Процесс немного длительнее, но качественнее.
Совершенно верно,но для этого нужен пресс,на крайний случай пойдут тиски с большим запасом хода.
 

Бывалый

Мисливець
Когда пользовался латунками,калибровал их на большом сверлильном станке.Стол станка перпедикулярен оси шпинделя,гильза запрессовывается без перекосов.
 

EARL

Слідопит
Як варіант, зварити рамку з кусочків 80 швелера з розмірами вікна приблизно 200 Х 400 (вирахувати докладніше) і давити гільзи при допомозі автомобільного гідравлічного домкрата. З Пов. Вітання всім з Новорічними Святами!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
EARL, новорічних чи різдвяних знижок не намічається?
 

EARL

Слідопит
Святкова знижка - пересил за мій рахунок! Але зараз в наявності 1 шт. на 16 калібр. Остальне після свят. З Пов.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Для коллеги Севера - проганять надо через накладку - толстую "каблучную" резину или мягкий капронит, или полиуретан, в крайнем случае деревяшку, чтобы не расклепывать дно гильзы. Можно использовать резиновую рихтовочную киянку, но, опять же, желательно через прокладку, т.к. импульс удара непосредственно направлен на нее, а не на донышко гильзы, что позволяет избегать его деформации.
И, кстати, туда и обратно лучше не вколачивать и выбивать, а вдавливать и выдавливать. Процесс немного длительнее, но качественнее.
Згоден з Reinger - пресом найкраще. Але з власного досвіду: забивав гільзу в калібровочне кільце бронзовим молотком (середньої тяжкості) з по- російськи "чувством" по рант гільзи стараючись його не розклепати. Вибивав виколоткою, яка виточена під донце гільзи. От і все , і ніяких проблем. З Пов.
Можете пробувати і через гуму і через капролон і через дерево, але найкращі ліки бронзовий молоток, вірна рука і "чувство". З Пов.
Совершенно верно,но для этого нужен пресс,на крайний случай пойдут тиски с большим запасом хода.
Спасибо
 
Зверху