Картечь залитая парафином

karpysha

Мисливець
Ви мене вибачте,але я не розумію чого менше підранків від кулі ніж від картечі.По поводу кабана я згідний.200кг тільки куля.А для кози цілком вистачає картечі.І якщо правильна дистанція,то попаде декілька картечин,а значить більше шансів добути чисто.А від кулі теж може бути підранок,якщо куля попаде у ногу.До сорока метрів картеч має чудову зупиняючу дію.Шріт теж розлітається і теж бувають підранки,але це не означає що шріт треба заборонити,а стріляти по зайцю і по качці кулею.Куля як попаде то попаде.Ну,це чисто моя думка,так що вибачайте.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
karpysha;63646 сказав(ла):
Ви мене вибачте,але я не розумію чого менше підранків від кулі ніж від картечі.По поводу кабана я згідний.200кг тільки куля.А для кози цілком вистачає картечі.І якщо правильна дистанція,то попаде декілька картечин,а значить більше шансів добути чисто.А від кулі теж може бути підранок,якщо куля попаде у ногу.До сорока метрів картеч має чудову зупиняючу дію.Шріт теж розлітається і теж бувають підранки,але це не означає що шріт треба заборонити,а стріляти по зайцю і по качці кулею.Куля як попаде то попаде.Ну,це чисто моя думка,так що вибачайте.
Шановний Карпушо!
Давайте виходити із того, що Закон картечь на копитних забороняє.
Сподіваюся, що Ви закони своєї держави виконуєте навіть якщо й не поважаєте?
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Я згідний з Вами Яковлев, але чому у кожному магазині є в продажі картеч різних розмірів? І мисливці купують (хоча мабудь по воронах стріляють :).
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
TOZ-34ER;63845 сказав(ла):
Я згідний з Вами, Яковлєв, але чому у кожному магазині є в продажі картеч різних розмірів? І мисливці купують (хоча, мабуть, по воронах стріляють :).
Тю, та у нас на базарі й гранатами торгують, так що - мені їх купувати?!.
 

karpysha

Мисливець
Яковлев В.А.;63669 сказав(ла):
<div style = "border: 1px inset; paddi
Шановний Карпушо!
Давайте виходити із того, що Закон картечь на копитних забороняє.
Сподіваюся, що Ви закони своєї держави виконуєте навіть якщо й не поважаєте?
Я стараюсь дотримуватись одного закону,то це Божого.А якщо Ви вважаєте що в нашій державі є закони,то чому як Ви пишете, на базарі й гранатами торгують.Картечю по копиту не стріляю раді принципу,а не раді закону, чи як його ще там назвати.
 

karpysha

Мисливець
Яковлев В.А.;63669 сказав(ла):
<div style = "border: 1px inset; paddi
Шановний Карпушо!
Давайте виходити із того, що Закон картечь на копитних забороняє.
Сподіваюся, що Ви закони своєї держави виконуєте навіть якщо й не поважаєте?
Я стараюсь дотримуватись одного закону,то це Божого.А якщо Ви вважаєте що в нашій державі є закони,то чому як Ви пишете, на базарі й гранатами торгують.Картечю по копиту не стріляю раді принципу,а не раді закону, чи як його ще там назвати.
 

karpysha

Мисливець
Щось наклацав і неможу розібратись.
Шановний Яковлєв В.А.Я стараюсь дотримуватись одного закону,то це Божого.А якщо Ви вважаєте що в нашій державі є закони,то чому як Ви пишете, на базарі й гранатами торгують.Картечю по копиту не стріляю раді принципу,а не раді закону, чи як його ще там назвати.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
karpysha;64047 сказав(ла):
Щось наклацав і неможу розібратись.
Шановний Яковлєв В.А.Я стараюсь дотримуватись одного закону,то це Божого.А якщо Ви вважаєте що в нашій державі є закони,то чому як Ви пишете, на базарі й гранатами торгують.Картечю по копиту не стріляю раді принципу,а не раді закону, чи як його ще там назвати.
Проще всего сказать, что я верую в Бога, даже поститься в установленное время, но не чтить законы человеческие. А, еще сходить покаяться в конце жизни.
Спросите любого служителя культа, нужно ли выполнять законы государства и скажите нам, что он вам ответил.
ПіСі. Дивно чути таке про свою державу від мешканця Станіслава... 8-0
 

karpysha

Мисливець
Так ці закони кожний день змінюють і то заради своїх інтересів.Про людей не думають.А державу свою люблю.Не признаю тільки чиновників.Пробачте що відійшов від теми.
 

karpysha

Мисливець
Я був проти всіх.Тому що в Раді одні дурні.Це доказує навіть тим,що заборонили вовка стріляти,якого в лісах валом.Цікаво,а чим Ви вовка стріляли?Теж кулею,чи все таки картеч
 

fabarm803

Мисливець
Незнаю хто що заборонив, але в мене у карточці було чітко вказано, вовк лисиця не лімітовано. Так і доречі, на вовка два, три, ноля самое то, кто чтоб не говорил.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
karpysha;64519 сказав(ла):
Я був проти всіх.Тому що в Раді одні дурні.Це доказує навіть тим,що заборонили вовка стріляти,якого в лісах валом.Цікаво,а чим Ви вовка стріляли?Теж кулею,чи все таки картеч
Ну що за... нерозумне питання?.. Безумовно - картеччю!
Справа у тому, що картечь заборонена для полювання на копитних.
Не відхиляйтеся далеко від теми...
 

karpysha

Мисливець
Куля тріо це та сама картеч.Нею можна стріляти копито,тільки тому що хтось назвав це кулею,а картеч у контейнері заборонено.Це маразм.
 

fabarm803

Мисливець
Маразм, это картечь которая не пробивает сороковую доску с 35-ти метров, даже до половины. А про трио вобщче не хочю говорить, попробуйте заводским трио стрельнуть в сосновую доску с тех же 35-ти метров, увидете что получится. З повагою до всіх.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
karpysha;64685 сказав(ла):
Куля тріо це та сама картеч.Нею можна стріляти копито,тільки тому що хтось назвав це кулею,а картеч у контейнері заборонено.Це маразм.
Вже не раз встановлювали, що ГОСТ не визнає картеччю таки значні за діаметром кульки...
Так що я залишаюся на своєму: скоріше це кругла куля.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
fabarm803;64713 сказав(ла):
Маразм, это картечь которая не пробивает сороковую доску с 35-ти метров, даже до половины. А про трио вобщче не хочю говорить, попробуйте заводским трио стрельнуть в сосновую доску с тех же 35-ти метров, увидете что получится. З повагою до всіх.
Таке залежить не тільки від діаметра кульки, а й від зарядних пропорцій.
 
Зверху