Кулі 16К з запасів старого мисливця

Статус
Закрита.

Алекс49

Мисливець
Старий мисливець - дід, в звязку з хворобою попросив допомогти продати кулі - 16К 1982року вироблення:

1.) Куля "Майєра" 16К - 23шт.
2.) Куля "Вятка" 16К - 15шт.

Ціна - 15гр./шт.
(тому хто забере всі 38шт. - 550гр.)
 

Вкладення

Алекс49

Мисливець
Старий мисливець - дід, в звязку з хворобою попросив допомогти продати кулі - 16К 1982року вироблення:

1.) Куля "Майєра" 16К - 23шт.
2.) Куля "Вятка" 16К - 15шт.

Ціна - 15гр./шт.
(тому хто забере всі 38шт. - 550гр.)
Кулі знаходяться у мене і я несу повну відповідальність за те, що розміщено в темі.
 

Reinger

Снайпер
Приветствую! У Вас редкостные экземпляры пуль, особенно Майера - это все кировский оригинал, не одесский з-д Военхот, где полностью была нарушена вся геометрия пуль. Оставьте себе пару штук для коллекции, они того стОят. Удачных Вам продаж!
 

Алекс49

Мисливець
Приветствую! У Вас редкостные экземпляры пуль, особенно Майера - это все кировский оригинал, не одесский з-д Военхот, где полностью была нарушена вся геометрия пуль. Оставьте себе пару штук для коллекции, они того стОят. Удачных Вам продаж!
Дякую, Вам!
Я розумію, Вас але такого калібру в мене вже нема, (починав колись в дитинстві з "ЗК", а зараз все в 12 і нарізному).
З повагою.
 

Reinger

Снайпер
Дякую, Вам!
Я розумію, Вас але такого калібру в мене вже нема, (починав колись в дитинстві з "ЗК", а зараз все в 12 і нарізному).
З повагою.
Дело не в калибре, а в уникальности предмета, поэтому, коллекция не зависит от калибра. Но... каждому свое. С ув.
 

Алекс49

Мисливець
Дело не в калибре, а в уникальности предмета, поэтому, коллекция не зависит от калибра. Но... каждому свое. С ув.
Зрозумів, Вас.
Так я як пам'ять зберігаю декілька папкових гільз під ЦБО як вітчизняного так і зарубіжного виробництва, а от до кулі "Майєра" в мене завжди було якесь прохолодне ставлення, більше подобалась "Бренеке", особливо орігінальна з написом....
Але як Ви кажете - кожному своє, в цьому я згоден з Вами.
З повагою.
 
Статус
Закрита.
Зверху