Куплю вертикалку

zвіталій

Новачок
Всім добра!!!
Куплю вертикальну, в 12 калібрі, гладкоствольну рушницю.... бюджет до 1000 американських.
!!!!ТОЗ 34 не цікавить!!!!
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Михойло

Новачок
Пропоную Ata Arms SP Black кал. 12/76. Настріл 6 набоїв, при покупці перевіряв зістріл стволів.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Маєте бажання? підїдьте покажу...
Я, щось не так спитав у Вас, що Ви мені питанням на питання відповідаєте? Ви описували як Ви перевіряли
От я у Вас і запитав, що з тіньовими кільцями, чи рівні вони, чи не потягнуті і як вони впливають на зістріл?
 

lektor

Мисливець
Я, щось не так спитав у Вас, що Ви мені питанням на питання відповідаєте? Ви описували як Ви перевіряли

От я у Вас і запитав, що з тіньовими кільцями, чи рівні вони, чи не потягнуті і як вони впливають на зістріл?
На дріб ніяк не впливають.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

север

ветеран форуму
надійна команда
Зустрічав, і неодноразово, рушниці з потягнутими пайкою, в тій чи іншій мірі, стволами і відповідними кільцями в їх стволах. Фактично, в умовах реального полювання, на їх бій це ніяк не впливає. До речі, такі стволи доволі не рідко, зустрічаються і в сучасних рушницях, і в 50-річних +. Особисто бачив потягнуті пайкою стволи і в ІЖ-54, і в ІЖ-57, і в ТОЗ Б, не говорячи вже про різні"мурки". Та особливо цим їх власники не заморочуються , а вдало з ними полюють не один десяток років. Стріляв і я з подібних. В 35 метрів дріб кладеться рівно по мішені. Без будь-якої "поправки на вітер".ІМХО, це більше естетична проблема, ніж практична.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Зустрічав, і неодноразово, рушниці з потягнутими пайкою, в тій чи іншій мірі, стволами і відповідними кільцями в їх стволах. Фактично, в умовах реального полювання, на їх бій це ніяк не впливає. До речі, такі стволи доволі не рідко, зустрічаються і в сучасних рушницях, і в 50-річних +. Особисто бачив потягнуті пайкою стволи і в ІЖ-54, і в ІЖ-57, і в ТОЗ Б, не говорячи вже про різні"мурки". Та особливо цим їх власники не заморочуються , а вдало з ними полюють не один десяток років. Стріляв і я з подібних. В 35 метрів дріб кладеться рівно по мішені. Без будь-якої "поправки на вітер".ІМХО, це більше естетична проблема, ніж практична.
Але, це привід для торгу
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Але, це привід для торгу
Так, згоден. Тому завжди кажу- рушницю перед покупкою-продажем дуже бажано відстріляли у присутності покупця, і продавця, якщо є якісь сумніви. Відстріл зразу зніме всі питання.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Всі ми чудово розуміємо, що купляти першу-ліпшу НОВУ рушницю навіть з прилавка- це той іще квест! Що ж говорити про б/в?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Жодного разу не бачив рушниці з поганим боєм, десь чув що іж43 трохи хрестили, але не бачив
 
Зверху