Латунные гильзы под еврокапсуль

Тема у розділі 'Запитання від новачків', створена користувачем romeo1807, 4 вер 2017.

reloader
  1. romeo1807

romeo1807 Мисливець

Подарили латунные гильзы рассверлиные под еврокапсуль кто пробовал ? Как они работают?

2. fenixx

fenixx Мисливець

Нічого хорошого з цього не вийде. Прорив газів гарантований але не відразу. Після розточки залишається мало товщини гільзи в місті прилягання капсюля до к-ного гнізда. Я своі розточені вже викинув.
    P.S. Відстріл покаже.

3. Leodr

Leodr Мисливець

В разделе патроны гильзы и пули, есть тема Латунные гильзы, автор Пью. Там найдете все по своему вопросу!

4. MAPODEP

MAPODEP Мисливець

Та нормально все, тільки я ще запресовував з пластикової гільзи піддон, вже разів 30 стріляв, поки нарікань не має. Капсюль при заміні входе туго

krushinski00 та сергей1975 подобається це.
  5. aleks_321

aleks_321 Новачок

а з підоном від пластикової гільзи ще щось робили ци запресовували так як є? і як запресовували сама технологія?

krushinski00 подобається це.
  6. OSIPOV81

OSIPOV81 Мисливець

Добрый Вам вечер!
    "Та нормально все, тільки я ще запресовував з пластикової гільзи піддон, вже разів 30 стріляв, поки нарікань не має. Капсюль при заміні входе туго"
    Если не затруднит, фотоотчёт пожалуйста.

7. MAPODEP

MAPODEP Мисливець

та яка там технологія?:D Виковиряв з пластикової гільзи піддон і забив його в латунну гільзу, :D:D:D правда не пам'ятаю чи клей намазував, чи ні

aleks_321 подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф