Льготы для охотников со статусом УБД

Foxliss

Слідопит
Здравствуйте господа охотники!Ранее я состоял в обществе Уоор....но в связи с войной на донбассе вылетел из строя охотников еще с 2014 года.Теперь через каждые 2 месяца все также езжу в зону АТО.Соответственно взносы я не платил,и отстрелки я не покупал,с охотой по нынешнее время пришлось расстаться,как бы это печально не звучало.В данный момент хочу все права касающиеся охоты востановить,имею статус УБД.вопрос следующего характера:какие существуют льготы в УООРе для участников боевых действий?Как мне востановиться,сам порядок действий.?
 

Копатыч

Зброяр
Как мне востановиться,сам порядок действий.?
Для начала, прочитать (внимательно) Устав УООР, уверен, там Вы найдете ответы, на все свои вопросы ......
http://huntset.com/page50.html
какие существуют льготы в УООРе для участников боевых действий?
Пока, только, переходить улицу на "красный свет" и заплывать за буйки ..... Не обижайтесь, ничего не имею против Вашего "статуса УБД", но пока на Законодательном уровне, ни каких "льгот" Вы не имеете, только "по решению местных советов", и это так же, там найдете .....
 

ramin

Мисливець
У нас в Жит. області для УБД на картки знижка 50% по рішенню обл. орг. УТМР. Зверніться до свого місцевого осередку! З пов!
Слава Україні! Смерть ворогам!
 

gosha7595

Мисливець
Вітаю. В Житомирі пільги для учасників АТО відмінено,"з чим нас і вітаю"
 

andryx1

Снайпер
Здравствуйте господа охотники!Ранее я состоял в обществе Уоор....но в связи с войной на донбассе вылетел из строя охотников еще с 2014 года.Теперь через каждые 2 месяца все также езжу в зону АТО.Соответственно взносы я не платил,и отстрелки я не покупал,с охотой по нынешнее время пришлось расстаться,как бы это печально не звучало.В данный момент хочу все права касающиеся охоты востановить,имею статус УБД.вопрос следующего характера:какие существуют льготы в УООРе для участников боевых действий?Как мне востановиться,сам порядок действий.?
Ви як підете робити документи,до посвідчення візьміть ще гранату.Якщо не маєте,то я Вам дам.
 

Вкладення

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Пільги громадянам України можуть призначатися законами України і виконання їх забезпечується коштами, призначеними державним бюджетом. При цьому Держава, безумовно, виходить із наявності бюджетних коштів (дарма все одно нічого не буває). Із сучасними пільгами для учасників АТО, що встановлені законодавчо, можна ознайомитися тут:
http://www.mil.gov.ua/diyalnist/soc...ogo-zahistu-osib-yaki-berut-uchast-v-ato.html

Громадські організації, до яких відноситься й Українське товариство мисливців і рибалок, виходячи із своїх фінансових можливостей (читай - наявності коштів на рахунках Товариства) можуть також встановлювати певні кошти для членів свого Товариства у порядку, визначеному Статутом УТМР.
На цей час Статут УТМР з цього питання встановив таке:

ВИТЯГ із СТАТУТУ УТМР:
"8.4. Від сплати членських внесків звільняються почесні члени УТМР, а також члени Товариства, які перебувають на дійсній строковій військовій службі.
Ради Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організації УТМР можуть встановлювати окремі пільги щодо сплати щорічних членських внесків іншим категоріям членів Товариства в залежності від своїх фінансових можливостей.
Пільги щодо полювання та рибної ловлі в угіддях, що надані в користування відокремленим підрозділам УТМР та створеним Товариством господарським підприємствам, надаються членам УТМР, колективним членам Товариства за рішенням президій рад Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організацій УТМР".

Таким чином, щодо пільг для учасників АТО необхідно звертатися до президій рад Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організацій УТМР.
 

Чикус

Новачок
Здравствуйте господа охотники!Ранее я состоял в обществе Уоор....но в связи с войной на донбассе вылетел из строя охотников еще с 2014 года.Теперь через каждые 2 месяца все также езжу в зону АТО.Соответственно взносы я не платил,и отстрелки я не покупал,с охотой по нынешнее время пришлось расстаться,как бы это печально не звучало.В данный момент хочу все права касающиеся охоты востановить,имею статус УБД.вопрос следующего характера:какие существуют льготы в УООРе для участников боевых действий?Как мне востановиться,сам порядок действий.?
згідно нового статуту учасникам БД нічого неположено (було 50 %)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
згідно нового статуту учасникам БД нічого не положено (було 50 %)
Ну, не зовсім так. Вірніше - зовсім не так. У попередній редакції Статуту УТМР було сказано, що від сплати щорічних членських внесків звільняються "учасники бойових дій Великої Вітчизняної війни" (тільки Великої Вітчизняної війни). А не всі, що є учасниками всіх бойових дій.
Зараз прийняте, що такі рішення (пільги щодо сплати щорічних членських внесків) приймаються на місцях - обласними організаціями у залежності від фінансового стану цієї організації. Він залежить від загальної кількості членів в місцевій організації, кількості членів, які можуть претендувати на пільги, розміру площі мисливських угідь, кількості штатних працівників, розміру щорічних членських внесків у конкретній обласній організації, розміру необхідних видатків на утримання господарства (так, наприклад, іноді приходиться проводити проект мисливського влаштування господарства, а це, на цей час, достатньо великі кошти) тощо.​
Якщо фінанси організації дозволяють - ніхто не буде завищувати членські внески та позбавляти певні категорії можливих пільг.
Але ж за Законом такі пільги не передбачені, кошти на них Держава не виділяє, а Громадська організація розраховує свої можливості.
 

Полярник

Мисливець
Здравствуйте господа охотники!Ранее я состоял в обществе Уоор....но в связи с войной на донбассе вылетел из строя охотников еще с 2014 года.Теперь через каждые 2 месяца все также езжу в зону АТО.Соответственно взносы я не платил,и отстрелки я не покупал,с охотой по нынешнее время пришлось расстаться,как бы это печально не звучало.В данный момент хочу все права касающиеся охоты востановить,имею статус УБД.вопрос следующего характера:какие существуют льготы в УООРе для участников боевых действий?Как мне востановиться,сам порядок действий.?
Мені дві районні організації надали пільги як по внескам так і по карткам, за що їм велика подяка. Хоча я і не просив, самі запропонвали.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мені пішли на зустріч дві районні організації надали пільги як по внескам так і по карткам, за що їм велика подяка.
Скорее всего, это таки решение областной организации, которой подчинены районные - это, вообще-то, их прерогатива!
"Статут УТМР
8.4. Від сплати членських внесків звільняються почесні члени УТМР, а також члени Товариства, які перебувають на дійсній строковій військовій службі.

Ради Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організації УТМР можуть встановлювати окремі пільги щодо сплати щорічних членських внесків іншим категоріям членів Товариства в залежності від своїх фінансових можливостей.

Пільги щодо полювання та рибної ловлі в угіддях, що надані в користування відокремленим підрозділам УТМР та створеним Товариством господарським підприємствам, надаються членам УТМР, колективним членам Товариства за рішенням президій рад Кримської республіканської, обласних, Київської міської, Севастопольської регіональної організацій УТМР".
 
Зверху