Літо! Просто літо.

Статус
Закрита.

север

ветеран форуму
надійна команда
Всіх з початком літа! Нехай воно принесе нашу Перемогу, Мир Україні і, будемо сподіватись-довгоочікуване відкриття полювання на пернату дичину.
Продовжуємо спостереження за природою та ділимось інформацією і світлинами.
IMG_20230601_081314_compress99.jpg
 

2209

Мисливець
Вчора в ФБ бачив пост про появу ведмедя на Чернігівщині, якого там не спостерігали ну дуже давно.
В Україні знаю лише про популяцію в Карпатах. А от про Сіверщину чи Полісся не чув.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вчора в ФБ бачив пост про появу ведмедя на Чернігівщині, якого там не спостерігали ну дуже давно.
В Україні знаю лише про популяцію в Карпатах. А от про Сіверщину чи Полісся не чув.
Так, дійсно зафіксований такий випадок.
Більш детально за посиланням:
https://suspilne.media/492241-vosta...na-cernigivsini-znajsli-slidi-burogo-vedmeda/
П.С. В моєму особистому архіві є інформація про полювання на бурого ведмедя у нас на Чернігівщині в 20-х роках минулого століття. Тоді це була норма, а не дивина. Хоча мисливці ставились до нього повсякчас нерозсудливо, за що іноді платили навіть своїм життям.
 

джейк

Мисливець
Сьогодні їду рано на рибу а на зустріч заець біжить .Сів мерів 20 від мене і сидить на стежці кажу можна проїхати а він драпака аж порохи за ним піднялися. Зняв на відео а це кадри.
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Статус
Закрита.
Зверху