МЦ ЦКИБ

Статус
Закрита.

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю
Ніколи не мав справи з цими ружиками,але як то кажуть,ніколи не кажи ніколи…
Запропонували мені в Канаді таку рушницю,запропонував канадець,так як я ,,виходець-іммігрант,,з бувшого союзу,, і людина вирішила,що мені,можливо,цей руж буде цікавий.Називає цей ружик Ваікаl-MU(я зрозумів що це МЦ),:),як і майже всі англомовні називають більшість совково-рюзькіх рушниць,бо ж вони на алфавіті-кирилиці не петрають.Ціну не озвучував,бо сам ще не вирішив,бо не знає точно,що це за модель і тд..Поки що є лише такі фото,а на днях планую поіхати і глянути на нього ,,вживу,,
По опису зі слів власника-рушниця в ідеальному стані,гравіювання,і тд,тож як я зрозумів-це є МЦ від ЦКИБ
Калібр 12/70мм
Стволи 75см
Чок/півчок
Цікавить точна модель рушниці,бо з моїх пошуків в неті,знайшов по горизонталка,що це може бути модель 10,110,11,111 чи ні???Фото додаю
42F40EC5-0F89-4EEA-94B6-B2627D7AC231.jpeg
E758AE01-EB5E-4B92-88BF-F67A673902FF.jpeg
663A2973-C5D0-46FC-B35D-020D8C96C95A.jpg
A484C6A6-DE62-4C15-AF9F-62C3FE598C85.jpg
1873D517-1309-4BEE-B206-D5547155FED8.jpg
C2F6A946-3494-46DF-9EE4-C874E346F6C2.jpg
8025CA13-8A3D-45F0-834C-4E2B034BDC73.jpg
8326B9DA-4409-4053-A4A5-BEFB66D4C60D.jpg
704F17E1-5E7F-4241-B727-0B4525AC8D97.jpg
F1367E99-B0CE-48AC-A9C8-123EC8CFEA59.jpg
EB94E4ED-AAE7-41E0-9E2D-716438BEC343.jpg
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Як доберуся до ружика,то пофоткаю
Модель,вроді,визначили
Ціна такоі?
 

Schmied

Слідопит
Як доберуся до ружика,то пофоткаю
Модель,вроді,визначили
Ціна такоі?
Приймаючи до уваги, що їх зробили до 300 одиниць ,а також попередній стан на фото , то в районі 8-10 тис у.о. ІМНО. Може й більше.... Тримав МЦ-10 з кнопочною цівкою, але тут нажаль погано видно.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Як доберуся до ружика,то пофоткаю
Модель,вроді,визначили
Ціна такоі?
https://safari-ukraina.com/rujie-tskib-mc-11-75sm
https://hotguns.info/products/ruzhe-mts-10-12-9479/
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/МЦ-10-12-ЦКИБ.46940/
Випущено 287 подібних рушниць.
П.С. ІМХО в Канаді вони дешевші, ніж на наших теренах.
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
На мою думку зараз не багато людей будуть готові викласти стільки скільки воно коштує, оскільки країна виробництва - навіть не можу підібрати слів......
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю камради!
Дякую за інфу і ссилки,тепер хоч розумію,з чим маю справу
Постараюся якнайскоріше поіхати і оглянути рушницю,а також зробити фото клейм,дульний зріз,лоб колодки,тильник і тд
А також обговорити ціну
Якщо вона приємлима,то буду думати-брати чи ні
 

томка

Снайпер
На мою думку зараз не багато людей будуть готові викласти стільки скільки воно коштує, оскільки країна виробництва - навіть не можу підібрати слів......
Країна виробництва Радянський Союз...звідки ми усі..це не путінська расея...рушничька вельми непогана..цікаві клейма та рік виробництва...чекаємо.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
І так, і ні ... правоприємником РС являється раша і цим багато сказано.
Саме від цього і слід відштовхуватись.
Ваш аргумент не зовсім правильний
З цього виходить,що всі власники зброі,хто користується радянською зброєю-ІЖ,Тоз ,МЦ і тд мали б їх здати в дозвільну на знищення?
 

mulyavchik

Снайпер
Як доберуся до ружика,то пофоткаю
Модель,вроді,визначили
Ціна такоі?
Вітаю Костя.Чудовий екземпляр попався Вам в поле зору.У нас в магазині була така на продажі,з двома парами стволів і в добрячому стані.Цінник мала 10ку "зєлєні".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
З приводу ціни скажу наступне: одна справа продавати ( роками) і інша справа- продати в сучасних умовах.
З цього і треба виходити. А ще раціональніше спочатку підшукати реального покупця під цю ексклюзивну рушницю. Якщо я правильно зрозумів, рушниця планується під перепродаж, а не для задоволення власних потреб.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Країна виробництва Радянський Союз...звідки ми усі
Таке, тіж фаберже тільки вигляд інший. Да і союз в Україні не один раз проводив "спецоперації. Від ребрендінгу мало, що змінилось.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
З цього виходить,що всі власники зброі,хто користується радянською зброєю-ІЖ,Тоз ,МЦ і тд мали б їх здати в дозвільну на знищення?
не зовсім, що є то є. А от купувати ще щось радянське або рашистьске - такий собі варіант. Інша справа, що немає альтернативи.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю Костя.Чудовий екземпляр попався Вам в поле зору.У нас в магазині була така на продажі,з двома парами стволів і в добрячому стані.Цінник мала 10ку "зєлєні".
Вітаю Олексій!
З двома парами стволів,цікаво..
Напевно,знайшла нове ПМЖ,раз кажете,що ,,була,,???
Подивлюся вживу на цю рушничку і буду приймати рішення
Власник натякнув,що має ще подібну MU
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю Олексій!
З двома парами стволів,цікаво..
Напевно,знайшла нове ПМЖ,раз кажете,що ,,була,,???
Подивлюся вживу на цю рушничку і буду приймати рішення
Власник натякнув,що має ще подібну MU
Беріть, не прогадаєте. Це не "ширпотреб". Більшості іномарок носа втруть назавжди, які ніколи не досягнуть тогочасного рівня виробництва і якості, ручна робота визнаних майстрів. Це дійсно рушниці високого рівня і високого розбору. Беззаперечно. Незалежно від країни-походження ( а може, навіть, це і - плюс).
З кожним рокам їх ціна буде лише зростати. При умові достойного стану, звичайно.
 
Останнє редагування:

Степанович 2

Снайпер
На мою думку зараз не багато людей будуть готові викласти стільки скільки воно коштує, оскільки країна виробництва - навіть не можу підібрати слів......
Ваш аргумент не зовсім правильний
З цього виходить,що всі власники зброі,хто користується радянською зброєю-ІЖ,Тоз ,МЦ і тд мали б їх здати в дозвільну на знищення?
Для Костік911. Мій аргумент базувався га дописі Оптімум, а це означає, що мались на увазі теперішні придбання, а не те що було нажито в попередні роки за совка ... а то договоримось, що і все житло, і нас самих потрібно буде за це знищити :) ;)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Для Костік911. Мій аргумент базувався га дописі Оптімум, а це означає, що мались на увазі теперішні придбання, а не те що було нажито в попередні роки за совка ... а то договоримось, що і все житло, і нас самих потрібно буде за це знищити :) ;)
І основну стрілецьку зброю ЗСУ. З якою наша Україна кожного дня відстоює свою незалежність.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху