МЦ 21-12

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Всім доброго здоров'я, товариші!
Мій батько хоче купити рушницю, на старість хоче п/а, і тут пропонують поблизу Мц 21-12, відгуки про нього як і хороші так і погані
Але тим не менше, розглядає
Це 1994 рік, хотів б дізнатись ваші відгуки
Заявляють про невеликий настріл, ствол чистий, без будь яких нюансів
Поки що фото які є, пізніше будуть які скажете для подальшого огляду
Просять за нього 6000 грн
Що скажете ?
 

Вкладення

Ваш отец ранее имел дело с п.а ???
Фото посмотрел. Вопрос. Вас не смутило примыкание затворной крышки к колодке. Фото 4219.
Так же фото 4216. Такое ощущение что крышку пытались снять не как положено. "Руками", а сбивали чем то... На что указывают характерные зазубрины и зазоры.
 

mulyavchik

Снайпер
Тай не треба воно батькові на старості років.Але знаю по собі.Якщо кортить то вже мало шо можна вдіяти
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
купити рушницю, на старість хоче п/а
Пусть купит. Но не 21-12. Это очень тяжёлое, не всегда стреляющее, капризное орудия для пыток, ещё и плохого года выпуска.
Лучше возьмите турка, он легче и чаще стреляет, и отцу будет легче его таскать.
А в идеале найдите ему полуавтомат в 20 калибре, вот это то, что надо!
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Ваш отец ранее имел дело с п.а ???
Фото посмотрел. Вопрос. Вас не смутило примыкание затворной крышки к колодке. Фото 4219.
Так же фото 4216. Такое ощущение что крышку пытались снять не как положено. "Руками", а сбивали чем то... На что указывают характерные зазубрины и зазоры.
Ні, справи він з п/п раніше не мав.
Смутило, але, оскільки, я його ще не бачив, і також справи з п/а не мав, не дуже поки розбираюсь в них, тому звернувся за допомогою сюди.
Ну і ціна манить, можливо ще вдасться торгуватись з продавцем
Буду ще крутити його в руках та робити детальні фото.
Дякую:)
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Пусть купит. Но не 21-12. Это очень тяжёлое, не всегда стреляющее, капризное орудия для пыток, ещё и плохого года выпуска.
Лучше возьмите турка, он легче и чаще стреляет, и отцу будет легче его таскать.
А в идеале найдите ему полуавтомат в 20 калибре, вот это то, что надо!
Так, лише тут просто манить ціна
Якщо вдасться торгуватись, то це гроші в теперішніх цінах тут, смішні
На мою думку.
Дякую! Буду ще думати, час ще є.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Я так розумію, що поради топікстартера не цікавлять. Солодка ціна і край... Доречі, тому і ціна "солодка", бо вище вже дали поради і варто задуматися... Питання по конструктиву. А як батько буде з нього вицілювати дичину? Ота муйня на кришці коробки не заважає?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ота муйня на кришці коробки не заважає?
Все мц очень сильно высят, возможно поэтому хозяин решил присобачить колиматор. С колиматором оно наверно будет весить киллограм 5.
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Я так розумію, що поради топікстартера не цікавлять. Солодка ціна і край... Доречі, тому і ціна "солодка", бо вище вже дали поради і варто задуматися... Питання по конструктиву. А як батько буде з нього вицілювати дичину? Ота муйня на кришці коробки не заважає?
Цікавлять. Було б воно б дорожче я б сюди не написав і не розглядав б його. Хотів дізнатись думку форумчан, за що і вдячний.
Мабуть, від покупки таки відмовимось.
 

ВАся1091992

Мисливець
Раньше не любил МЦ, по наслышкам только плохое слышал, но как то пришлось с ним поохотиться и влюбился в него. Купил, только с ним и охочусь. Бой идеален, дощь, снег, мороз, всё работает.
 

Trigal

Снайпер
Задавать такие вопросы на форумах как минимум бессмысленно.
Все советчики делятся на 2 категории: те, кому МЦ2112 откровенно не нравится и те, кто от него в восторге. Спор может длиться вечно. Посему и смысла в нем нет.
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Задавать такие вопросы на форумах как минимум бессмысленно.
Все советчики делятся на 2 категории: те, кому МЦ2112 откровенно не нравится и те, кто от него в восторге. Спор может длиться вечно. Посему и смысла в нем нет.
Тепер я вже це зрозумів
Сьогодні, до речі, їздив на нього дивитись
Єдине, що тривожить це кріплення для коліматора, бо прийдеться міняти кришку, оскільки там отвори
Скоріш за все що від покупки буду відмовлятись, але й не можу це сказати впевнено.
Домовився за 5500 грн, якщо куплятиму
 

Вкладення

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Вы покупаете ружье с рук,это дает возможность проверить его исправность,бой.Чего отказываться?Проверьте как работает автоматика,разными патронами,стрельните по мишени,разными номерами дроби,пулей.По фото ружье с виду в хорошем сохране,цена прекрасная.А вот как стрельнете,оно все сразу покажет,нужно отказываться,или стоит купить.
Дякую за пораду, все вірно.Так і домовився з продавцем, що наступного разу зустрінемось та проведемо відстріл. Сьогодні змоги не було
З його слів, все працює безвідмовно
Ну подивимось, а то в багатьох продавців все добре, поки сам не побачиш ;)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Дякую за пораду, все вірно.Так і домовився з продавцем, що наступного разу зустрінемось та проведемо відстріл. Сьогодні змоги не було
З його слів, все працює безвідмовно
Ну подивимось, а то в багатьох продавців все добре, поки сам не побачиш ;)
Бери СВОЇ патрони. Не жалій, візьми більше, 10-20 штук, різні. Але ти так і не зрозумів самого головного. Все пізнається в ПОРІВНЯННІ. Спробуй це, і спробуй щось інше, краще декілька інших.
 

ВАся1091992

Мисливець
судя с фото ружьё малостреляное, не затасканое. и цена очень хорошая. я бы брал не думая.
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
Бери СВОЇ патрони. Не жалій, візьми більше, 10-20 штук, різні. Але ти так і не зрозумів самого головного. Все пізнається в ПОРІВНЯННІ. Спробуй це, і спробуй щось інше, краще декілька інших.
Дякую за пораду. Ви знаєте, тут 2 сторони медалі. Думаю, приклад з порівнянням можна привести не лише з даною моделлю. Так можна порівнювати всі рушниці радянського/російського/ чи іноземного виробництва. І звісно, що вони всі будуть різні, але. Буде відрізнятись і ціна. В даному випадку, думаю, саме так.
З повагою.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:) В усьому винне наше українське жебрацтво :) Але на випадок чого - ми тебе попереджували :D
 

Kuzmich-ohotnik2805

Мисливець
:) В усьому винне наше українське жебрацтво :) Але на випадок чого - ми тебе попереджували :D
Можливо. В такій країні, ми вже живемо. Хоча тут не більше як суть в грошах, шо От така ціна і все, тому я більше нічого слухати не хочу. Ще гляну, відстріляю, все зважу і прийму рішення. Не мені з ним полювати. Ну, якщо буду йти поряд і вислуховувати не цензурну лексику збоку, якщо щось не буде працювати, я обов'язково вас згадаю
 

Trigal

Снайпер
на что обратить внимание при покупке МЦ 2112 с рук:
http://piccy.info/view3/12639443/09bdd19b53d5e8173f774aaab2445f06/orig/

на вскидку то, что видно по фото: заменить пружину возврата ствола, тормоз, буфер тормоза, крышку ствольной коробки.
Если нужны запчасти - дам телефон человека, привезёт хоть весь МЦ по запчастям ))
Но это если понадобится. И если будет желание довести ружьё до идеала. Если же и так всё устроит - стрелять и не париться.
 
Останнє редагування:
Зверху