Маскхалат раздельный Березка СССР клмк

Seriy)

Новачок
Оригинальные армейские советские раздельные костюмы в расцветке Берёзка, состав 100% х/б, размер 170-176, 104-108, Луховицкая швейная фабрика. Новый - 5000 грн, б/у -4000 и куртка б/у 2000
 

Вкладення

Мар"ян

Мисливець
Оригинальные армейские советские раздельные костюмы в расцветке Берёзка, состав 100% х/б, размер 170-176, 104-108, Луховицкая швейная фабрика. Новый - 5000 грн, б/у -4000 и куртка б/у 2000
Для чого дублювати тему, ще й ціна якась дивна?!
 

китай

Слідопит
Людина видно випадково по зайвому нолику добавила, просто опечатка.
Є такий тип людей , які вважають , як що на товарі стоїть штамп ссср , то це має вартувати вже непристойно захмарних коштів . Я подививсь по каталогах мисливського брендового одягу , то ціни нижчі ніж ця гебейська березки , пардон ціну не обговорюю.
 

Seriy)

Новачок
Ціна актуальна, шановні форумчани, якщо з будь-яких причин Вас не влаштовує товар вас ніхто за засталяє його купувати силоміць! Є товар, є ціна, якщо не маєте наміру придбати то не витрачайте будь ласка свій і мій час на пусті розмови, йдіть собі далі і шукайте те що Вам підходить. Дякую за порозуміння.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Как с языка у меня сняли:D:D:D. Тоже хотелось бы узнать, :eek::D:D:Dнеужели есть такие чудаки.:D простите если что.
Наврядчи є такі чудаки. Просто людині соромно визнати свою помилку, тимпаче скількі людей тонко намікали на не відповідність ціна - товар))
 

Seriy)

Новачок
Привіт дівчатка! Я бачу вам більше зайнятись не має чим лише ходити по форуму та язиками чесати, гірше базарних БАБ! Не можете собі дозволити купити, йдіть мовчки далі, ваша точка зору нікого не цікивить, ціна може бути зазначена і в сотні тисячах, спробуйте пережити це мовчки не збиваючись в стаї щоб голосніше кавищати!
Продано значить продано! І диваних експертів не обходить хто покупець. Візьміть собі за правило не сувати свого носа не в свої справи, особливо коли вас про це і не просили!!!
 
Зверху