Мелкие царапины в новом, из магазина ружье!

AlexAshka

Новачок
Якщо царапини невеликі,просто не звертайте на них уваги,і не тріпайте собі нерви! Вони з часом появляються у всіх .Відстріляйте по мішенях на предмет рівномірності осипу,кучності та різкості,та полюйте на радість! А Ібіс нехай компенсує вам моральні переживання!
Дочекаюсь висновку експертизи. Дякую. ;)
 

AlexAshka

Новачок
Якщо царапини невеликі,просто не звертайте на них уваги,і не тріпайте собі нерви! Вони з часом появляються у всіх .Відстріляйте по мішенях на предмет рівномірності осипу,кучності та різкості,та полюйте на радість! А Ібіс нехай компенсує вам моральні переживання![/Q
Дайте знати чим закінчилось з ВАШОГО добра. З Повагою.
Так, відпишуся! Самому інтересно чим все закінчиться! У вівторок її повинні відправити
 

василь довжик

Слідопит
Забийте на ті царапинки.В моїй нео 12 теж замітив.Спочатку парився але за такі кошти скільки воно коштує не варто тратити нерви.А так в цілому рушниця не підводить.
 

bejsik

Мисливець
Забийте на ті царапинки.В моїй нео 12 теж замітив.Спочатку парився але за такі кошти скільки воно коштує не варто тратити нерви.А так в цілому рушниця не підводить.
АНалогично. ПРосто в магазине ствол в смазке, и царапины не видно.
 

василь довжик

Слідопит
АНалогично. ПРосто в магазине ствол в смазке, и царапины не видно.
Отож ж бой воно.Головне вчасно чистити,доглядати і буде вона служити вірою і правдою.А як що після полювання в дощ чи при сирості закинути в гаражі тоді і сама брендова зброя не витримає.
 

Мишко К36

Слідопит
Я купував влітку собі першу рушницю,помпу Хатсан в Ібісі,там "шмальнув" з кожного ствола (брав Комбо) по 5 набоїв,приїхав до дому чистив помітив теж царапки.
Згодом,на зубі екстрактора ,добряче розглядаючи вдома в тихій спокійній атмосфері,помітив сліди доопрацювання натфілем.
Моє припущення:хтось купував відстрілявся щось пішло не так.Виправили. І слудуючому бажаючому,яким виявився я "зелений".Купив.
Спочатку розстроївся.
А потім "забив".Допоки я навчусь ще не те може бути.
Стріляє,викидає.
На плече,і на полювання.
А там час покаже.
А все інше на совісті продавали,якщо гріх,то він його.
 

AlexAshka

Новачок
Я купував влітку собі першу рушницю,помпу Хатсан в Ібісі,там "шмальнув" з кожного ствола (брав Комбо) по 5 набоїв,приїхав до дому чистив помітив теж царапки.
Згодом,на зубі екстрактора ,добряче розглядаючи вдома в тихій спокійній атмосфері,помітив сліди доопрацювання натфілем.
Моє припущення:хтось купував відстрілявся щось пішло не так.Виправили. І слудуючому бажаючому,яким виявився я "зелений".Купив.
Спочатку розстроївся.
А потім "забив".Допоки я навчусь ще не те може бути.
Стріляє,викидає.
На плече,і на полювання.
А там час покаже.
А все інше на совісті продавали,якщо гріх,то він його.
Доброго здоров'я!
А по гарантії не звернулися!?
 

AlexAshka

Новачок
Доброго здоров'я!
А по гарантії не звернулися!?
Цікаво, елітні рушниці теж відстрілюють на виробництві, щоб потім пускати у продаж! Невже там теж є царапки по стволу?! Може наші охотмагазини звикли до того, що ніхто не париться з такими моментами і це для них норма!?
 

kef

Зброяр
Може турки "піском" якимсь встрілили. ..Хто зна. ..Бо від металевого "йоршика ".тако сліду не буде. .,навіть при чистці стволу на сухо без масла. ..Таке враження ,що всю не кондицію звозять до нас....Всі магазини завалені різними турецькими рушницями...Турки напевно вже і самі не знають які моделі /назви/рушниць випускають...
Там придбали за "копійки "а тут тулять їх по ціні..,як то наче європейські моделі...
Якщо помиляюсь --поправте...
 

Мишко К36

Слідопит
Доброго здоров'я!
А по гарантії не звернулися!?
Доброго здоров'я.
Не звертався. Впевнений що почув би якусь "відмазку" і все таке,що мол самі,неналежне поводження і т.д.
Тим більше, мені очі на замок у магазині ніхто не закривав!
 

AlexAshka

Новачок
Доброго здоров'я.
Не звертався. Впевнений що почув би якусь "відмазку" і все таке,що мол самі,неналежне поводження і т.д.
Тим більше, мені очі на замок у магазині ніхто не закривав!
Дякую за відповідь. З повагою.
 

Fonex

Снайпер
Там придбали за "копійки "а тут тулять їх по ціні..,як то наче європейські моделі...
Якщо помиляюсь --поправте...
Да нет, все правильно Вы сказали!Почитал тему...К сожалению, магазины наши в большинстве своем недобросовестны и Ибис в этом рейтинге на первых местах...ИМХО. Да, Аты отстреливают на производстве и чем бы их не чистили даже потом, но чтоб поцарапать хром - это надо умудриться!Экспертиза, скорее всего даст заключение, что бла-бла-бла, все норм...Опять-таки человек брал через магазин, который сотрудничает с Ибисом, заказ был на одну единицу, Ибис мог что-то втюхать со склада под этот заказ...(((Надо было тщательно осматривать в магазине конечно, просить протереть ствол насухо продавца и чтоб создал условия Вам для осмотра ствола как Вы того бы хотели, но ничего, в следующий раз будете опытней уже в этом деле!Понимаю, что покупка ТС принесла мало положительных эмоций...Но, не расстраивайтесь, думаю, ничего с хромом дальше не случится(правда я не видел на сколько критичны эти царапины), да и стали из которых делают стволы АТА такова, что не боится особо не продуктов горения капсюлей, ни влаги...Отстреляйте, поймите свое ружье и добрых охот!
 
Зверху