Наши дети на охоте

Тема у розділі 'Ділимося досвідом', створена користувачем Ostrovich, 30 кві 2017.

 1. INTER

  INTER Мисливець

  Дружина - то взагалі нащадок мисливця! Завдяки тестю і я став мисливцем, за що йому велике ДЯКУЮ!
   
  tyrist 1945, kef та SAB подобається це.
 2. ВикторХантер

  ВикторХантер Мисливець

  Интересно, все ли отцы хотят что бы их сыновья были охотниками? Я как то думал на досуге, если у меня будет сын( еще рано) хотел ли я что бы он был охотником? Наверное, нет. Хотя бы до возраста лет 18-20. Помню я свою молодость(когда папу уговорил пойти с ним на охоту в 9 лет). После того похода я очень загорелся охотой(тем более дал с дробового выстрелить полу-зарядом) и спустя 18 лет, охочусь год в год, охотимся с гончими уже как 16 лет.
  Помню как мне мама перед выходом говорила что бы я не стрелял утку и лисиц:D
  Видимо-это была судьба) Но, бывает вижу что мужики тянут детей за уши на охоту(дети не хотят туда идти), жен своих, которые перед вскидкой ружья начинают плакать и кричать:"Убийца"(реально видел такое).:D
   
 3. SAB

  SAB Мисливець

  А чому б i нi. Для мене наприклад коли я був ще малий, вiдкриття було велике свято. Перед вiдкриттям заряджались патрони. Тодi батько стриляв лише латунками. Це було цiкаво. Менi довiрялось вибивати капсуль та важити дрiб. Я важив так щепетiльно що батько iнколи й бурчав. На саме вiдкриття вставав досвiта. Чекав з нетерпiнням. Вiдкриття на качку було особливе. Палатки шурпа......... Одним слововом заворожило все. Мабуть на все життя. Краще хай мойi сини цiкавляться полюванням з малечку. А не до компьютера ходять. Поки ще рано ,але я буду прикладати всих зусиль щоб йiх у цьому зацiкавити. Краше зi мною на плюваннi нiж у якiйсь дурнiй компанii. Я дякую що мене виховали саме так......
   
  Останнє редагування: 28 сер 2017
  Аникей та tyrist 1945 подобається це.
 4. ВикторХантер

  ВикторХантер Мисливець

  В этом с Вами согласен. У нас товарищ есть, брал сына на охоту, тот ходил лет с 11, походил лет 5 и поменял охоту на Ворлд Оф Танкс) Теперь из-за компа не вытянуть.
  Видимо, не заинтересовал пешей охотой.
   
  SAB подобається це.
 5. INTER

  INTER Мисливець

  Мій хлопчина вже не боїться качки. Волочив її скрізь і лякав бабу з дідом:)
   

  Вкладення:

  • IMG_2561.JPG
   IMG_2561.JPG
   Розмір файлу:
   121,7 КБ
   Переглядів:
   62
  Metis, север та PetrenkoAO подобається це.
 6. Яковлев В.А.

  Яковлев В.А. Moderator Команда форуму

  Я б такого не допускав: думаю, треба з малку роз'ясняти дитині, що таке "труп", "здобич", що до тварини, добутої (позбавленої самого дорогого - життя) треба відноситися із певною повагою, розуміти та пам'ятати, що живу тваринку позбавили життя не для розваги, а для їжи та тренування духу та тіла. І "бавитися" із твариною, хоча б і мертвою, не можна!
  А то потім все може статися...
  ІМХО!..
   
  Metis, Аникей, tyrist 1945 та ще 1-му подобається це.

Поділитися цією сторінкою

Графф