Нехорошее кино

ВЕДУН

Мисливець
Детвора на охоте с ружьем в присудствии человека з символикой УООР
 

Admin

Administrator
Команда форуму
На видео в правом верхнем углу цифра 1 - это Первый национальный канал?
Охота на гуся с электроманком, причём имя и фамилия свидетелей есть (указаны в конце видео).
Вот тебе и "образовательно-популярная" передача....
 

veter

Мисливець
Kondrat;67303 сказав(ла):
Шо за бесспредел?! По гусю особенно..как так то...
А чего здесь удивляться, как всегда. Егеря по 30 лет стажа имеют, а элементарных правил не знают (не все конечно, но много).
А представьте что "крутые" вытворяют, вот и задаешь постоянно сам себе вопрос для кого эти законы писанные.
Ну и мимолетом такая ненавязчивая реклама пива, сразу видно кто спонсор.
 

Kondrat

Новачок
Я в ужасе!! Смотрю в небо,слюни глотаю! А народ то оказывается погоду делает! Да еще по тв показывают.....
 

арчі

Мисливець
і я про то тато дав малому поносити рушницю (в присутності) без патронів що за кримінал
 

Крук

Мисливець
Bulat;67519 сказав(ла):
Це вже дійсно серйозне браконьєрство.
А те що хлопчина в присутності батька, та інших дорослих членів колективу зі зброєю, так небачу в цьому нічого поганого. По вигляду йому ніби не п"ять і не дясять років він здоровомисляче все розуміє.
Біда тільки в тому що, закони в нашому законодавстві написані задом на перед, нарізну зброю дають у 18, а гладкоствольну у 21.
 

ВЕДУН

Мисливець
арчі;67516 сказав(ла):
і я про то тато дав малому поносити рушницю (в присутності) без патронів що за кримінал
Ана 12:26 он что с рогатки стриляет, вот когда мы будем говорить на белое-белое, а на черное-черное вот тогда и будет порядок
 

Che

Мисливець
Крук;67530 сказав(ла):
Bulat писал:
http://youtu.be/dLnJFHHX2zI А это что лучше?

Це вже дійсно серйозне браконьєрство.
А те що хлопчина в присутності батька, та інших дорослих членів колективу зі зброєю, так небачу в цьому нічого поганого. По вигляду йому ніби не п"ять і не дясять років він здоровомисляче все розуміє.
Біда тільки в тому що, закони в нашому законодавстві написані задом на перед, нарізну зброю дають у 18, а гладкоствольну у 21.
Я вибачаюсь, але гладкоствольну з 18, а нарізну з 25 років.
 

Крук

Мисливець
Che;67772 сказав(ла):
Я вибачаюсь, але гладкоствольну з 18, а нарізну з 25 років.
Я мав на увазі те, що в армії довіряють нарізну зброю у 18 років.

А гладкоствольну в нашій країні можна зареєструвати з 21-го року.
 

Bulat

Мисливець
Как вам охота?<iframe type="text/html" width="607" height="360" src="
" frameborder="0"></iframe>
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
Я першого свого зайдя добув у 13 річному віці. Якщо хлопчина ходить не один рік він про полювання і правила поводження із зброєю знає більше ніж початківець у 30 років. Я починав ходити на полювання з 6 років.
 
Зверху