Новий Порядок видачі посвідчень мисливця

север

ветеран форуму
надійна команда
1. Посвідчення мисливця видається громадянам України, які досягли 18-річного віку та успішно склали іспит для отримання посвідчення мисливця (далі - іспит).

А гладкоствольну зброю з якого віку зараз можна придбати? Не говорячи вже про нарізну?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А ви що, не знаєте ?
В останній час не цікавився, можливо вже щось змінилось в головах можновладців?
Інакше не розумію, що буде робити новоспечений мисливець цілих 3 роки (!!!!!), допоки не придбає особисту гладкоствольну зброю?
Інакше, що це за мисливець- без зброї? І для чого йому тоді посвідчення мисливця в 18 років? Щоб сплачувати кошти у лісгосп?
 
В останній час не цікавився, можливо вже щось змінилось в головах можновладців?
Інакше не розумію, що буде робити новоспечений мисливець цілих 3 роки (!!!!!), допоки не придбає особисту гладкоствольну зброю?
Інакше, що це за мисливець- без зброї? І для чого йому тоді посвідчення мисливця в 18 років? Щоб сплачувати кошти у лісгосп?
Що в головах можновладців, треба запитати у них....:rolleyes:
А до придбання мисливської зброї "новоспечений мисливець", при бажанні в рамках діючого законодавства та Статуту УТМР (якщо він вступив до товариства) може багато чого корисного зробити. Починаючи від участі в обліках мисливської фауни, проведені біотехнічних заходів, участі в змаганнях та інших заходах до участі в полюваннях в якості нагонича, або просто спостерігача. :)
Щодо того, чи треба посвідчення мисливця у 18 років, то справа особиста. Це як із посвідченням водія, отримати його і водити авто то різні речі.
Отримав і нехай лежить, контрольну картку не обовязково обмінювати щорічно якщо не полюєш. Та й гроші реально "сміхотворні"....
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Що в головах можновладців, треба запитати у них....:rolleyes:
А до придбання мисливської зброї "новоспечений мисливець", при бажанні в рамках діючого законодавства та Статуту УТМР (якщо він вступив до товариства) може багато чого корисного зробити. Починаючи від участі в обліках мисливської фауни, проведені біотехнічних заходів, участі в змаганнях та інших заходах до участі в полюваннях в якості нагонича, або просто спостерігача. :)
Щодо того, чи треба посвідчення мисливця у 18 років, то справа особиста. Це як із посвідченням водія, отримати його і водити авто то різні речі.
Отримав і нехай лежить, контрольну картку не обовязково обмінювати щорічно якщо не полюєш. Та й гроші реально "сміхотворні"....
Все вищеперераховане можна з успіхом робити і не маючи посвідчення мисливця і , тим більше, не будучи членом УТМР, враховуючи нові розміри вступних і щорічних внесків в УТМР з 2023 року.
П.С. Я до того, що в Україні штучно ( і абсолютно необгрунтовано!) завищено віковий ценз для придбання зброї. В той час, коли галузь полювання дозволяє стати мисливцем )щоправда- неповноправним) у 18 років. Нелогічно.
 
Останнє редагування:
Все вищеперераховане можна з успіхом робити і не маючи посвідчення мисливця і , тим більше, не будучи членом УТМР, враховуючи нові розміри вступних і щорічних внесків в УТМР з 2023 року.
П.С. Я до того, що в Україні штучно ( і абсолютно необгрунтовано!) завищено віковий ценз для придбання зброї. В той час, коли галузь полювання дозволяє стати мисливцем )щоправда- неповноправним) у 18 років. Нелогічно.
Щодо відсутності логіки в питанні вікового порогу видачі дозволу на мисливську гладкоствольну зброю, то ту т і говорити нічого...:cool:
А щодо суми вступних внесків, суми щорічних внесків моя особиста позиція, і я її нікому не навязую, вона повинна бути економічно обгрунтована і не така низька як до війни. Щоб був результат, повинні бути вкладення в угіддя, достойна оплата праці працівників в тому числі і єгерської служби...
І ще не маловажно, треба "відсіяти хапуг, що привикли платити копійки і обовязково принезти додому на шару торбу м`яса"...
Краще в угіддях буде менше мисливців, але свідомих, які спроможні утримувати ці угіддя в тому числі фінансово, тоді вони самі будуть зацікавлені в збагачені угідь дичиною та боротьбі із "хапугами".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Щодо відсутності логіки в питанні вікового порогу видачі дозволу на мисливську гладкоствольну зброю, то ту т і говорити нічого...:cool:
А щодо суми вступних внесків, суми щорічних внесків моя особиста позиція, і я її нікому не навязую, вона повинна бути економічно обгрунтована і не така низька як до війни. Щоб був результат, повинні бути вкладення в угіддя, достойна оплата праці працівників в тому числі і єгерської служби...
І ще не маловажно, треба "відсіяти хапуг, що привикли платити копійки і обовязково принезти додому на шару торбу м`яса"...
Краще в угіддях буде менше мисливців, але свідомих, які спроможні утримувати ці угіддя в тому числі фінансово, тоді вони самі будуть зацікавлені в збагачені угідь дичиною та боротьбі із "хапугами".
А моя особиста позиція, що молодий (новий) член УТМР взагалі не повинен сплачувати ні копійки внесків, допоки не почне ( не набуде права) самостійно полювати з власною зброєю. Він же не добуває дичину, то за що повинен платити? За те, що формально є членом УТМР, але не має змоги полювати 3 роки, допоки не зможе придбати зброю? Чи за можливість дихати свіжим повітрям на природі з квитком УТМР у нагрудній кишені?
Купив рушницю, набув право на повноцінне полювання- будь ласкавий плати внески! Але не раніше!
 
Останнє редагування:

hnat

Мисливець
Поправте, якщо не правий, але мені пригадується, що перед війною прийняли новий закон про зброю, в якому, зокрема, зменшили поріг придбання гладкостволу до 18-ти років.
 

mulyavchik

Снайпер
А до придбання мисливської зброї "новоспечений мисливець", при бажанні в рамках діючого законодавства та Статуту УТМР (якщо він вступив до товариства) може багато чого корисного зробити. Починаючи від участі в обліках мисливської фауни, проведені біотехнічних заходів, участі в змаганнях та інших заходах до участі в полюваннях в якості нагонича, або просто спостерігача. :)
А Вам ,особисто, відомі такі випадки з новоспеченими мисливцями в умовах сьогодення?Мені особисто ні.
 
А Вам ,особисто, відомі такі випадки з новоспеченими мисливцями в умовах сьогодення?Мені особисто ні.
Так відомо. Але лише два таких приклади...Хлопці з зовсім не заможних родин більше року ходили з нами на полювання без зброї і допомагали в усіх заходах (обліки, підгодівля, облаштування годівниць та солонців). Після досягнення 21 року, в тому числі за нашою участю, придбали рушниці і стали "повноцінними" мисливцями.
В цьому випадку мене радувало те, що більша частина мисливської бібліотеки пройшла через їх руки.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В Україїні не порядок видачі посвідчень мисливців треба змінювати, а порядок видачі дозволів на придбання зброї з 18 років!
Стукнуло ж комусь у голову піднімати віковий ценз до 21 року!
Я ще в 1992 році придбав рушницю і в той же рік став мисливцем, членом УТМР. Тоді ще дозволялось мати зброю з 18 років.
До 21 року я вже декілька років полював самостійно і ті перші кроки на мисливській стежці були найкращими роками мого мисливського життя!
Твердо впевнений, що самостійно починати полювати необхідно з юності, а не в зрілому віці. Хоча, бувають і виключення.
 
Останнє редагування:

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Я до прикладу також бродив) по угіддях десь років зо п'ять без зброї і добування, правд без посвідчення мисливця.
Зброю купив в 24 роки.
P/S
Якби держава вела нормальну політику, то можна було б отримувати посвідчення мисливця хоч і в 16 років і без зброї.
Тут криміналу не бачу, нехай створюють умови щоб заохотити молоде покоління, до навчання мисливської справи, щоб це не було просте добування дичини, а ціла наука... Тоді мисливці будуть інші.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я до прикладу також бродив) по угіддях десь років зо п'ять без зброї і добування, правд без посвідчення мисливця.
Зброю купив в 24 роки.
P/S
Якби держава вела нормальну політику, то можна було б отримувати посвідчення мисливця хоч і в 16 років і без зброї.
Тут криміналу не бачу, нехай створюють умови щоб заохотити молоде покоління, до навчання мисливської справи, щоб це не було просте добування дичини, а ціла наука... Тоді мисливці будуть інші.
На жаль, в Україні полювання визнано як.. зло! На державному рівні! І пропаганда ( популяризація) мисливства фактично заборонена. Про яке виховання молодого покоління можна говорити, якщо це політика держави?
 

Altay1972

Снайпер
А какую придумали заявление-анкету (додаток 2), там учтены все мыслимые и не мыслимые варианты, причем код ИНН есть ссылка (при наличии), а так и оружие всякое и iнше (копье, лук, арбалет...), и собаки, и птицы, и членство в организациях (хотя какую роль играет членство в организациях если на гос уровне это Удостоверение охотника основной документ и пока его у тебя нет никакой ты не охотник)...
Какую роль в учете оружия играет этот ЛесХоз... зачем им эти сведения, ведь оружие сейчас уже может поменять владельца три раза за год, а у них учет, как он будет, или так опять для галочки...
много бестолкового. но маемо шо маемо, приходится мириться соглашаться и двигаться дальше, ведь жизни продолжается
 

HOWA

Слідопит
Шановні колеги, а керівництвом УТМР якась робота в цьому напрямку проводиться? Обговорення, пропозиції, та інше.
 

old hunter

Снайпер

mulyavchik

Снайпер
Але лише два таких приклади...Хлопці з зовсім не заможних родин
Оооо,ключове слово.Хлопці з незаможніх родин.І вони,я думаю,при наявності толкових настаників,в ролі яких Ви виступали,і посягли всі ази мислмвства,і в подальшому може й стануть нормальними мисливцями.А всі оті чмошніки ,які привикли все за бабло,яких в нас є до чорта,ходити не будуть нікуди.Їм все принесуть додому.І срати вони хотіли на ті всі 3 роки в учнях і на все остальне.Якось так.Може грубо,але правда.
 
Оооо,ключове слово.Хлопці з незаможніх родин.І вони,я думаю,при наявності толкових настаників,в ролі яких Ви виступали,і посягли всі ази мислмвства,і в подальшому може й стануть нормальними мисливцями.А всі оті чмошніки ,які привикли все за бабло,яких в нас є до чорта,ходити не будуть нікуди.Їм все принесуть додому.І срати вони хотіли на ті всі 3 роки в учнях і на все остальне.Якось так.Може грубо,але правда.
Дякую! Ви праві на сто відсотків!!!!
Так стали справжніми мисливцями і справжніми людьми....
 
Зверху