Новий 2018 рік !!!

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Від імені адміністрації форуму від щирого серця поздоровляю з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим!!
Нехай ці свята як вісники оновлення життя, нових мрій та сподівань, дадуть Вам і Вашим родинам добро, мир і злагоду. Бажаю Вам, щоб у новому році Ви зробили все те, про що мріяли у попередньому. Вірю, що у новому році Ви відчуєте турботу з боку колег, тепло друзів та любов близьких. Щастя Вам, міцного здоров’я і здійснення всіх найзаповітніших мрій. З Новим Роком!


З Новим роком, святом зими
Вітаю Вас від всієї душі!
Нехай щасливим буде цей рік,
Нехай не буде ні турбот і ні клопотів.
Нехай він буде сном нежданним,
Нехай він буде другом званним.
І цей рік принесе Вам
Чудовий сік і славний мед.

 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Краще раньше, ніж проспать:D
новий год.gif


Дай Боже Вам любові і тепла,
Добра в сім’ї і затишку в оселі,
Щоб щастя світла музика текла
В різдвяні свята, щедрі і веселі!
Хай здійснює бажання рік Новий,
Хай Ваша справа процвітає,
З чудовим святом, радості і мрій
Я щиро і сердечно Вас вітаю !
 

Reinger

Снайпер
Уважаемые братья по цеху и Адмистрация сайта, дорогие друзья! Всех Вас поздравляю с Новым годом! Хотелось бы всем нам пожелать мирного неба, спокойствия в наших дома, всех благ нашим семьям. Щоб в Новому році пилося, їлося і моглося більше, краще і частіше! І щоб в наших ворогів пір'я в горлі повирастало! Ні пуха, ні пера в Новому році! Слава неньці-Україні, слава нашим героям! Всем веселых праздников! Ко всем с ув.
 

M.zp.ua

Мисливець
Друзья, от всей души поздравляю Вас с Новым 2018г. Чтобы в Новом году были новые победы, и свершения, исполнялись самые заветные желания. Метких выстрелов и зачетных трофеев.
 

INTER

ветеран форуму
надійна команда
Всіх вітаю з поийдешнім святом! Бажаю багато радості та сподівань у наступному році! Всіх благ нам, друзі!
 

Вкладення

Mykola STARyy

Снайпер
У Новому році (і не тільки) бажаю всім нам іти СВОЄЮ ДОРОГОЮ і завжди бути САМИМ СОБОЮ! А ще радості від спілкування, нових відкриттів навколо себе і в собі, віри в завтрашній день і благословенного МИРУ! Кажімо "Все буде добре", і ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!! Які думки і слова, таке і життя.
Будьмо щасливими!
 
Зверху