Ножі.

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Monya

S-Moderator
Команда форуму

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Козаки, всім привіт. може не в профільну тему, але цікавлять такі питання:
1. чого за доволі непогані гроші купують ножі МОИР (чи як там його), навіть б/в, якщо шо по формі, що по функціоналу, що по естетиці (тут імхо) вони на рівні зек-пром, сталька теж так собі.
2. чого зараз попит на складні срср? мав кілька сам в дитинстві, мали діди та батько, мені дарували. коштували копійки, заточку тримали недуже, руків'я не дуже зручне. деякі поціновувачі там ще встановлюють який завод випускав і всякі інші приколи.

просвітіть в чому тут суть? всім дякую.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Козаки, всім привіт. може не в профільну тему, але цікавлять такі питання:
1. чого за доволі непогані гроші купують ножі МОИР (чи як там його), навіть б/в, якщо шо по формі, що по функціоналу, що по естетиці (тут імхо) вони на рівні зек-пром, сталька теж так собі.
2. чого зараз попит на складні срср? мав кілька сам в дитинстві, мали діди та батько, мені дарували. коштували копійки, заточку тримали недуже, руків'я не дуже зручне. деякі поціновувачі там ще встановлюють який завод випускав і всякі інші приколи.

просвітіть в чому тут суть? всім дякую.
Артур все дуже просто,хтось любить такі ножі (радянські) ,хтось їх купує щоб все було відповідно коли йде на полювання з радянською зброєю ("феншуй"),а хтось їх колекціонує. Особисто для мене ці "ножі" не цікаві,і не мають жодної цінності.А дехто купує такі ножі свято віруючи в їх сссровську якість.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Артур все дуже просто,хтось любить такі ножі (радянські) ,хтось їх купує щоб все було відповідно коли йде на полювання з радянською зброєю ("феншуй"),а хтось їх колекціонує. Особисто для мене ці "ножі" не цікаві,і не мають жодної цінності.А дехто купує такі ножі свято віруючи в їх сссровську якість.
ну от я б ще розумів в ідеалі не точений в заводському стані, але у нас на форумі продали доволі пошарпаний ножик за 250 грн. бачив на інших сайтах продавались такі складні в кращому стані, але ціна була майже як за Вікторінокс. тому й цікаво стало. та й МОИР ножі схожі більше на жабоколи... імхо.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму

север

ветеран форуму
надійна команда
Козаки, всім привіт. може не в профільну тему, але цікавлять такі питання:
1. чого за доволі непогані гроші купують ножі МОИР (чи як там його), навіть б/в, якщо шо по формі, що по функціоналу, що по естетиці (тут імхо) вони на рівні зек-пром, сталька теж так собі.
2. чого зараз попит на складні срср? мав кілька сам в дитинстві, мали діди та батько, мені дарували. коштували копійки, заточку тримали недуже, руків'я не дуже зручне. деякі поціновувачі там ще встановлюють який завод випускав і всякі інші приколи.

просвітіть в чому тут суть? всім дякую.
Хм, а чому купляють деякі ходові монети України, які коштують буквально копійки, за тисячі гривень? Щось знають, мабуть. Або просто схиблені на них....Вони ж не з золота. Я б і задарма їх не взяв би.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Щось знають, мабуть.
ну там є нюанси, які можливо пояснити - типу кількість ягідок калини на реверсі не 4 а 5, гурт видозмінений, впуклий чи випуклий Тризуб, провернуті зображення на аверсі відносно реверса, матеріал виготовлення одного року відносно іншого тощо. ну і
просто схиблені на них.
але ж ніж - то має бути функціонал, а якщо в колекцію - то стан "мінт"
 

север

ветеран форуму
надійна команда
ну там є нюанси, які можливо пояснити - типу кількість ягідок калини на реверсі не 4 а 5, гурт видозмінений, впуклий чи випуклий Тризуб, провернуті зображення на аверсі відносно реверса, матеріал виготовлення одного року відносно іншого тощо. ну і

але ж ніж - то має бути функціонал, а якщо в колекцію - то стан "мінт"
Можливо ностальгія? Багато хто з нас надолужує в дорослому житті ті мрії, які не здійснились в дитинстві і в більш пізні роки. От у мене на поясі відома всім "Білка", яка була і в дитинстві. І іншого ножа не бажаю, хоча можу придбати, в принципі, будь-якого.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Мова йшла трохи про іньше...
Як я писав вище на такі ножі попит цілком зрозумілий і виправданий з декількох причин,а вони в кожного свої,але стан має бути відповідальним. А якщо це шмат заліза зі звіряче пошкодженим клинком і складні з нерідними плашками,та переклепаним інструментом,то ці ножі неварті зовсім нічого,а їх продають за космічними цінами.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Зрозуміло що ніж який дорогий людині як пам'ять незаміне жоден навіть самий дорогий,але це зовсім інша історія,і такі речі не продають.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
,а їх продають за космічними цінами.
Саме цікаве, що їх же - купляють! Як, наприклад, і звичайні одноразові паперові гільзи СРСР з малюнком крижня. Уже по 15 грн/шт у нас на форумі! І розлітаються вони, як гарячі пиріжки.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго дня Хлопці!
Випадково з'явився в мене ось такий Cold Steel Crawford Model 1.
Цей ніж був створений дизайнером кастомних ножів Уесом Кроуфордом (Wes Crawford).Ніж в руці лежить дуже зручно,а за рахунок вставок з Kraton на руків'ї які запобігають скользінню,він Вас не підведе за будь яких умов використання.Crawford Model 1 легкий,надійний ,та дуже зручний складень.Ніж в одночас є фліпером і вейвером,відкривається за плавник,а також при витягуванні його з кармана. Механіка ножа просто казкова не дивлячись на його бюджетнісь.Фліпує Crawford просто як блискавка хоча в осьовому в нього не підшипники,а шайби і вистрілює він в рази краще ніж деякі ножі з підшипниками,та за ціною в декілька разів вищою за цей Cold Steel. Також в ножа встановлено запобіжник,який фіксує лайнер і не дасть клинку скластися при навантаженні.


Виробник:Cold Steel
Модель: Crawford Model 1
Довжина загальна, мм:212,7
Тип замка:Liner lock
Довжина клинка, мм:88,9
Товщина клинка, мм:3,3
Твердість сталі, HRC:54-55
Країна виробник:Тайвань
Тип ріжучої кромки:Звичайна кромка
Країна походження:США
Обробка клинка/Покриття:Satin
Маса, г:116
Конструкція осьового гвинта:Шайба
Відкривання ножа:Фліпер
Марка сталі/Матеріал клинка:4034SS
Матеріал накладки/рукояті:Zytel, Kraton

20230404_133150.jpg
20230404_133052.jpg
20230404_133459.jpg
20230404_133418.jpg
 
Зверху