ОТГ хоче відібрати мисливські угіддя в УТМР

дукая111

Новачок
Я так зрозумів, що така ситуація відбувається не тільки в нашому районі і ще зрозумів буде срака!
 

CROC1

Новачок
Так і є всі рішення сільских рад скасовуются вони вже є не дійсні при появі так званого ОТГ наприклан оренда орної землі чи пасовищ.
 

VS1975

Снайпер
Так і є всі рішення сільских рад скасовуются вони вже є не дійсні при появі так званого ОТГ наприклан оренда орної землі чи пасовищ.
Дайте, будь ласка, конкретне цьому підтвердження. Не треба бути таким упевненим.
 

CROC1

Новачок
Дайте, будь ласка, конкретне цьому підтвердження. Не треба бути таким упевненим.
Відчув на своїй шкірі, я орендував гектар орної землі і як створили ОТГ мене повідомели що договір оренди вже не дійсний і я такий не один був .
 

VS1975

Снайпер
Відчув на своїй шкірі, я орендував гектар орної землі і як створили ОТГ мене повідомели що договір оренди вже не дійсний і я такий не один був .
З ким був укладений договір оренди землі, термін його дії, умови розірвання договору ? Це все має бути прописане в самому договорі.
 

Trigal

Снайпер
Чем дальше, тем больше хочется посмотреть в глаза тем 73% сограждан, которым, видимо, очень плохо жилось до весны 2019 года. Тогда надо было мозг включать.
Что касается темы, то подождите, это ещё землю сельхозназначения не распродали. Потом собственник земли будет решать, пускать на неё охотников или нет. И ответ как-то сам напрашивается…
 

CROC1

Новачок
З ким був укладений договір оренди землі, термін його дії, умови розірвання договору ? Це все має бути прописане в самому договорі.
Договір був укладений з сільською радою, договір ще повиннин був діяти 2роки.
 

Panters

Снайпер
Договір був укладений з сільською радою, договір ще повиннин був діяти 2роки.
Це грубу порушення закону, просто кажучи безпредел,
але наш народ такий, терпить до того часу коли повна ср..ка.
 

Panters

Снайпер
Чем дальше, тем больше хочется посмотреть в глаза тем 73% сограждан, которым, видимо, очень плохо жилось до весны 2019 года. Тогда надо было мозг включать.
Что касается темы, то подождите, это ещё землю сельхозназначения не распродали. Потом собственник земли будет решать, пускать на неё охотников или нет. И ответ как-то сам напрашивается…
Ви хочете сказати що при пороху було добре, чи вони менше крали?
чи може і тоді винен той % що голосував за пороха?, такий у нас народ
взагалі, командують нами жидогрузи всякі лиш би не з нашого краю, а ми
це дозволяєм, та що казати ми одне одного в ложці води втопимо то що
говорити про тих хто у верхах, ми їм потрібні?, а ні, потрібні, раз в чотири
роки точно.
 

Panters

Снайпер
Опять не понятно.
Что значит отбирают?
Если ваш УТМР откажется от своей аренды в их пользу (или с ним расторгнут договор аренды), тогда возможно.
А так нельзя отобрать.
Только через сессию облрады.
Хотя, голова сильрады может закрывать охоту у себя (поправьте, могу ошибаться). Но забрать угодья.................... не понятно.
А це звідки, що має староста до полювання, та й він взагалі
ніякі рішення не приймає, голова ОТГ та депутати ОТГ, села
зараз взагалі без рук і ніг, їхні бюджети всі в ОТГ, а назад не
повертається ні копійки, працюю секретарем, то в моєму селі
на протязі року в село повернули дулю (ще й без маку), при
минулорічних бюджетах в 5-6 млн., ``реформи`` мать його, та
й зарплати мінімалки, ще й говорять кажіть спасибі що й це
маєте,
 

LEART

Мисливець
Чем дальше, тем больше хочется посмотреть в глаза тем 73% сограждан, которым, видимо, очень плохо жилось до весны 2019 года. Тогда надо было мозг включать.
Что касается темы, то подождите, это ещё землю сельхозназначения не распродали. Потом собственник земли будет решать, пускать на неё охотников или нет. И ответ как-то сам напрашивается…
А вы думаете они признают что "бочину вспороли"...???!!! Они просто найдут другое оправдание своему поступку. Но ошибку не признают!!!
Эти все товарищи мне чем то напоминают шакала из Маугли... "А мы уйдем на север и тихо переждем... хи..хи..." А вы тут е.... как хотите... и думайте...
 

CROC1

Новачок
Це грубу порушення закону, просто кажучи безпредел,
але наш народ такий, терпить до того часу коли повна ср..ка.
Юрист сказав що вони нічого не порушили того яК органу як сільська рада вже не існує і остання оплату оренди вже була на реквізити ОТГ, як це не прикро.
 

Panters

Снайпер
Юрист сказав що вони нічого не порушили того яК органу як сільська рада вже не існує і остання оплату оренди вже була на реквізити ОТГ, як це не прикро.
[/QUOTE]
Це не являється підставою для розірвання договору оренди, він ще мав би бути чинним 2 роки, виходить що всі рішення бувшої с/р мають бути незаконні, але ж тоді ще ніякої ОТГ і близько не було, роблять все так як комусь вигідно при владі.
 
Зверху