Одностволка CORE 12/76

Статус
Закрита.

BX1575

Новачок
Продам одностволку CORE 12/76 з чохлом, п'ять змінних чоків, настріл до 100-а патронів. Реєстрація Хмельницький. Ціна 3700. 0964582011
 

Вкладення

Останнє редагування:

mykro

Мисливець
А як точно моделька називається? Як загальні враження від неї? Хочу собі таку брати, лиш 20к, а конкретно по коре відзивів немає. Вони у нас трохи дешевші, фактично найдешевші, от думаю чи варто, чи краще хатсана, хоча на вигляд однакові
 

BX1575

Новачок
Назву видно на фото, там де колодка. По рушниці питань немає, пластик хороший, підігнана супер, іж відпочиває, тільки побачив одразу купив, думав дружині залишити вага 2,3кг але 12калібр для неї занадто, а для мене після автоматів одного почтрілу замало.
 

mykro

Мисливець
Дякую за відповідь. Чи сильна віддача, якою максимальною навіскою стріляли, чи пробували кулю? Модель не побачив, якщо то на тому фото, де спалах відбився, то мій монітор не дозволяє роздивитись, як можете напишіть будь-ласка словами. Дякую за увагу
 

BX1575

Новачок
Дякую за відповідь. Чи сильна віддача, якою максимальною навіскою стріляли, чи пробували кулю? Модель не побачив, якщо то на тому фото, де спалах відбився, то мій монітор не дозволяє роздивитись, як можете напишіть будь-ласка словами. Дякую за увагу
МОДЕЛЬ 17SB-0741, Навіска 42грама, віддача відчувається, 32гр можна стрілять резиновий затильник змягчує, майже як з автомата. З кулі стріляв "бренеке" відстань 30 метрів по пластиковій пляшці, попав в середину як і цілився, з циліндра.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму

BX1575

Новачок
Приклад і для правші і для лівші
 
Останнє редагування модератором:
Статус
Закрита.
Зверху