Осінь-зима 2022-2023

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
заєць - русак наш. на півночі України кажуть від бульбашів забігає іноді біляк.
канадський біляк не схожий на кацапського біляка навіть хутром. але біляки завжди менші за русака. (найбільшого русака, якого я бачив і важили був 7,1 кг - то була зайчиха)
гарне полювання. по-доброму заздрю Вам. цьогоріч восени виорав города в селі - рілля рівненька та чорна як грядочка, найперше, що сказав тато: "Славна рілька, пройтись би по такій..."
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
заєць - русак наш. на півночі України кажуть від бульбашів забігає іноді біляк.

канадський біляк не схожий на кацапського біляка навіть хутром. але біляки завжди менші за русака. (найбільшого русака, якого я бачив і важили був 7,1 кг - то була зайчиха)
гарне полювання. по-доброму заздрю Вам. цьогоріч восени виорав города в селі - рілля рівненька та чорна як грядочка, найперше, що сказав тато: "Славна рілька, пройтись би по такій..."
Каже мій товариш,котрий робив фото,він служив у Сибіру,що зайці-біляки схожі і тут,в Канаді,і в Сибіру,але ті трошки більші
В Америці,нашого зайця-русака називають європейський заєць,він з 3х видів,що водяться в Онтаріо-найбільший
Я бачив такого один раз,на полі,але на жаль,не підстрелив
Бажаю,щоб Ви,і всі інші Українські мисливці,нарешті,якомога скоріше вийшли в поля,на рілличку,по свіжому сніжку пройшлися по зайчику
Слава Україні!
Смерть ворогам!!!
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Але Ваш якийсь на вид більш лахматіший,як на мене.Бачу МЦ-чку "обкатували"?Як відчуття?Молодці.Краса тай годі.
Вітаю пане Олексій!
Та вже,які є:)
Але з усіх видів зайців,котрі я впольовував-біляк найсмачніший,це факт,тому цей тиждень,до НРоку,ми будем його ганяти кожен день,по свіжому сніжку-самий раз
До речі,тут полювання на зайця аж до 1 березня,так що зимою буде чим зайнятися,плюс полювання на хижака з манком(круглий рік)я полюю до кінця квітня
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Але Ваш якийсь на вид більш лахматіший,як на мене.Бачу МЦ-чку "обкатували"?Як відчуття?Молодці.Краса тай годі.
Так,до слова,я взяв МЦку щоб попробувати,як вона ,,працює,,
Ви знаєте,вчора був мороз мінус 8 і сніг в коліно,місцями,я переживав щоб не попав в стволи і прийшлося стріляти,але нічого,стріляв та ще й попав,я не спец стрільби з горизонталок,а тут таке-попав і ще один трофей був,білку добув,білок тут багато-вони смачні,дехто,я в тому числі,на їх полюємо,це мене товариш,цей що в Сибіру служив,навчив і ,,присадив,,на білок,м’ясо у них супер смачне
Потім стрельнув з кожного ствола по снігу,глянути на кучність,7,5 спортпатрон-така на снігу картинку була,осип рівна і як намальована,особливо з півчока,з чока був дуже кучний ,,пучок,,
Відчуття,скажу,дуже і дуже приємне-рушниця,класу ,,Люкс,,5+++
 

mulyavchik

Снайпер
До речі,тут полювання на зайця аж до 1 березня,так що зимою буде чим зайнятися,плюс полювання на хижака з манком(круглий рік)я полюю до кінця квітня
В цьому плані Вам позаздрять зараз мабудь всі форумчани. Плюс до того, я так розумію ходити можна кожен день,це вобше вищий клас.Тож вуханям перед Н.Р. Ви дасте гарно просратись. Популяція їх я думаю там не така як у нас.Краса,що ж тут ще можна сказати.
 

mulyavchik

Снайпер
Сьоднішній результат на 2х з товаришем
Я добув рябчика,а він 2х біляків
В пакеті назбирав калини на варення
Переглянути вкладення 801898 Переглянути вкладення 801899
І мішочок СССровський якось до Канади імігрував.;) І калина там росте? Чи може хтось із наших колись привіз?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
В пакеті назбирав калини на варення
Збийте її гарно блендером, перемішайте з цукром - і в холодильник! Пречудова страва на всі випадки життя, столовими ложками можна їсти. Дехто трошки її приварює і закатує під металеву кришку. Але мені смакує саме "сира, вітамінна, з холодильнику. Довго не стоїть.... ;)
 

roz_koms

Слідопит
Сьогодні трохи провідав угіддя. Трохи подосипав солі в солонці (в ті що ще кабани не повикорчовували) та так трохи пройшовся. Що можна сказати, кабанами витоптано все…місцями навіть важко пройти-так понаривали, в 10 метрах з куща вискочило 5 кіз, красуні, що й казать, піднявся заєць, вилітали фазани…краса та й годі.
Цікавий випадок трапився, сів на березі річки перепочить та випить гарячого чаю з бутербродами…помітив кружляючу трійку качок, спробував підманить (ротом:D) і після декількох обльотів вони сіли під протилежний беріг, а згодом почали пливти просто на мене:oops: і дійшло до того, що я їх годував хлібом майже з рук.
FD036BDF-13DB-4545-A8B0-59070F06307C.jpeg
 

VS1975

Снайпер
І я учора ходив в угіддя. Кабани також безчинствують на солонцях. Під кожним солонцем викопана воронка ( пробували викопать ). Але солонці я робив на спиляних сухих деревах, тому коріння тримає. Під дубами все перекопано ( жолудя цього року було багато ). Знайшов у двох місцях залишки козячих шкур. Власне саму шерсть. Отже до солонців навідуються не тільки свині та козулі :(.
20221229_092203.jpg
20221229_092459.jpg
20221229_092502.jpg
20221229_093512.jpg
20221229_093521.jpg
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
І мішочок СССровський якось до Канади імігрував.;) І калина там росте? Чи може хтось із наших колись привіз?
Речмішок ,,сідор,,я привіз з дому,щоб на полюваннях нагадував мені про Українські мисливські моменти
Калина тут теж росте,де-не-де,збираю при нагоді-щось на варення на зиму,щось на спиртову настоянку;)
Білку можна приготувати тим самим макаром,як зайця-дуже смачна,правда ці білки більші від рудих Українських
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Збийте її гарно блендером, перемішайте з цукром - і в холодильник! Пречудова страва на всі випадки життя, столовими ложками можна їсти. Дехто трошки її приварює і закатує під металеву кришку. Але мені смакує саме "сира, вітамінна, з холодильнику. Довго не стоїть.... ;)
Якраз так і роблю,дуже хороший набір вітамінів на зиму-кашель,нежить і тд виліковує на раз-два
 

mulyavchik

Снайпер
Речмішок ,,сідор,,я привіз з дому,щоб на полюваннях нагадував мені про Українські мисливські моменти
Сам таке люблю коли десь виходило надовго вибувати з ридних мисць.Обовязково шось брав з собою,щоб нагадувало отчий дом
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Сьодні закрили сезон,а також сезон по перу
Взяв малечу,хай пройдуться
На річці,за лісом вполював гуску,якраз супер на закриття по перу
E3E313B8-A01B-470D-A120-601E294826A8.jpeg

Товариш взяв зайчика і ми зробили собі маленький пікнік,закриття по перу і сезону 2022,посмажили печінку з вчорашніх зайців і сьогоднішніх трофеїв
гуска,заєць
E3E313B8-A01B-470D-A120-601E294826A8.jpeg
745C4A59-1520-4EF2-AC36-2C0160FDA897.jpeg
15CA2DE8-B9D5-4BA4-AD24-A4698097CDAA.jpeg
F0E06AB1-D487-4D45-9DC1-89C1E72CBF20.jpeg
A4DB42B1-6692-4A47-A6C0-A078832A44EC.jpeg
6507A610-D74C-405C-BC9B-DF428BE844CE.jpeg
 

VS1975

Снайпер
Сьодні закрили сезон,а також сезон по перу
Взяв малечу,хай пройдуться
На річці,за лісом вполював гуску,якраз супер на закриття по перу
Переглянути вкладення 802008
Товариш взяв зайчика і ми зробили собі маленький пікнік,закриття по перу і сезону 2022,посмажили печінку з вчорашніх зайців і сьогоднішніх трофеїв
гуска,заєць
Переглянути вкладення 802008 Переглянути вкладення 802009 Переглянути вкладення 802010 Переглянути вкладення 802011 Переглянути вкладення 802012 Переглянути вкладення 802013
З полем ! По білому заздрю. Молодці.
 
Зверху