Открытие на пушного зверя2018/19

Dedushka

Снайпер
Я использую №1 и №0. Как на меня то №00 крупновато ... Если зайчик не большой... разобьет...
При морозе да еще если снег трещит под ногами заяц близко не подпускает. Вот и пользуюсь для дальнего выстрела дробью № 00.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
При морозе да еще если снег трещит под ногами заяц близко не подпускает. Вот и пользуюсь для дальнего выстрела дробью № 00.
И сколько дроби #00 попадет по зайцу на дальней дистанции, может у №1 в контейнере шансов больше будет?!
 

ATIS

Снайпер
И сколько дроби #00 попадет по зайцу на дальней дистанции, может у №1 в контейнере шансов больше будет?!
Це ще залежить і від рушниці, який вона шріт полюбляє той і буде краще. Наприклад з 12 іжака в мене два нулі гарно летить, і причому з чока. Шріт неузгоджений а бій гарний, нижній ствол тільки одиниця. От і зрозумій що краще, тут тільки відстріл покаже.;)
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Це ще залежить і від рушниці, який вона шріт полюбляє той і буде краще. Наприклад з 12 іжака в мене два нулі гарно летить, і причому з чока. Шріт неузгоджений а бій гарний, нижній ствол тільки одиниця. От і зрозумій що краще, тут тільки відстріл покаже.;)
Единственное преимущество 00 перед 1 на дальней дистанции это то что 00 способна перебивать кости, НО это при учете ясно видимой цели, без кустов , деревьев и рельефа который может мешать. Количество дроби разное, при стрельбе №00 сами у себя "воруем" , крупная дробь ещё и в пуху неплохо путается за счет своих габаритов!
 

ATIS

Снайпер
Единственное преимущество 00 перед 1 на дальней дистанции это то что 00 способна перебивать кости, НО это при учете ясно видимой цели, без кустов , деревьев и рельефа который может мешать. Количество дроби разное, при стрельбе №00 сами у себя "воруем" , крупная дробь ещё и в пуху неплохо путается за счет своих габаритов!
Воно то так, але якщо на сорок метрів, наприклад, в формат А4 два нулі приходить більша кількість дробин ніж одиниці, то нах мені одиниця......
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Воно то так, але якщо на сорок метрів, наприклад, в формат А4 два нулі приходить більша кількість дробин ніж одиниці, то нах мені одиниця......
А №1 у вас какой формы? И сколько №00 в А4 прилетает?
 

ATIS

Снайпер
А №1 у вас какой формы? И сколько №00 в А4 прилетает?
Да я образно сказав, не памятаю я вже що там і скільки летіло, знаю що з чока два нулі кращий був бій ніж нулем і одиницею. Зараз стріляю тільки двійка і одиниця, але це вже з напівавтомата, іжик в сейфі.
А №1 у вас какой формы?
Шріт в мене гарної якості, повірте...;)
 

ATIS

Снайпер
Доречі в знайомого був іж 58, так він теж хвалився що з чока два нулі гарно летіли.
Два нулі я сам рахую завеликі для зайця, але ж.....
 

huntumy

Зброяр
Крупной дробью на дальняке тяжело надежно поразить зайца.
Стреляли разными номерами дроби. В профиль зайца крупнее #1 на 50м порой не попадает ни одной дробины.
А если еще и с подьема, что очень часто в угон, шансы добыть почти рааны нулю
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Крупной дробью на дальняке тяжело надежно поразить зайца.
Стреляли разными номерами дроби. В профиль зайца крупнее #1 на 50м порой не попадает ни одной дробины.
А если еще и с подьема, что очень часто в угон, шансы добыть почти рааны нулю
Странно, почему тогда в поле на лисицу практически все ставят 00, а то и 000? И выстрелы там, часто, бывают и за 50 метров. И успешно ее добывают!
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Странно, почему тогда в поле на лисицу практически все ставят 00, а то и 000? И выстрелы там, часто, бывают и за 50 метров. И успешно ее добывают!
Это разовые случаи или статистика?
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
А потом, с успехом, извлекается, вместе с пухом, из мяса... Пух крупной дроби не помеха!
С небольшой дистанции не помеха, а с дальней комок свинцовый под кожей, зачем до 35м вообще валит зайца №00 единички за глаза!
 

kef

Зброяр
Доречі в знайомого був іж 58, так він теж хвалився що з чока два нулі гарно летіли.
Два нулі я сам рахую завеликі для зайця, але ж.....

Мій знайомий полює нулями. В основному 4/0 .А той шріт ,що я використовую для зайців -називає пташиним:):D.Рушниця в нього Тоз БМ. Він мені віддав всі дрібні номера а йому в замін нулі...Головне ,що я на відкриття лише "провітрився" а він вполював зайця:).Але це не є показник а швидше випадковість.Бо по снігу я йому показав як ті нулі на 50 м..."щільно" лягають хоть і в контейнері.
В мене на качку йде лише 7...дуже рідко 5.На зайця 3....1..рідко нулі.Шріт твердий.Кості ламаються. Так сталося ,що останні роки користуюсь лише шротом який виготовляє наш форумчанин Сергій.Дуже відповідальна людина і вимоглива до якості своєї "продукції". Мене його шріт цілком задовільняє через свою "певну"твердість.Тому то і користуюсь дрібними номерами,які свою роботу роблять так як потрібно.,перекриваючи більші номера шроту.
А для лиса роблю прості патрони з стаканчиком під шріт.починаючи з нуля і до 4/0..але їх роблю не багато.так як лиса майже не має.і бродячих псів також...Деякі з патронів роками лежать.напевно доведеться їх розібрати.так як споряджені у старі стріляні гільзи.
 

huntumy

Зброяр
Странно, почему тогда в поле на лисицу практически все ставят 00, а то и 000? И выстрелы там, часто, бывают и за 50 метров. И успешно ее добывают!
Да пусть ставят. На счет уверенно добывают чёс. Чтобы понять как работает дробь на дальняке нужно пострелять. Так еще в динамике прилетит вполовину меньше.
Лучше патроны тахо купить чем стрелять тем, чем подавляющее большенство сейчас стреляет.
Потому и укрупняют дробь. Одни укрупняют другие уменьшают:D.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Это разовые случаи или статистика?
Это- практика. Многолетняя. Тех людей, с которыми я охочусь не один десяток лет. И которые с 3-й:p:p:p:D:D:D:D, на лисицу , никогда не ходили, не ходят и ходить, уверен на 100%, никогда не будут!
П.С. В крайних ячейках моего патронташа ВСЕГДА, при охоте на пушного, есть пара-тройка патронов с крупной дробью. Которая не единожды меня выручала при стрельбе лисиц под ( за) 50 метров.
 
Останнє редагування:

andryx1

Снайпер
Нігде я не катався.Голова райУТМР виписує патрульний лист на трьох чоловік і їдем в рейд,обовязково з єгерем.
Ну,так мы и до тепловизора дойдем!
Не знаю до чого Ви дойдете,а тепловізором я користуюсь з 2012 р.
 
Зверху