Открытие на пушного зверя2018/19

Вырвался и я в эту субботу:)! Наша команда состоялась из 7человек. Приехав на место охоты очень огорчились, все наши места где топтали зайку на открытие, спалены под честую:mad::mad::mad:. Переехали на другие места и там такая же петрушка:mad:. Решено было двигаться по полям. Пройдя по полю метров 200 в переди меня поднимается зайка, которого я мажу:D. Дальше ещё был позорный промах:(. Но все-таки
IMG-341094bf7bc92c7e6150f1a548da8f99-V.jpg
зверь был добыт! Ещё были парочка лисичек,но ушли без выстрелов.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Субота - зайчик, воскресенье - лиса. Были пройдены самые злачные места и полный 0, но в итоге около обеда выйдя на свежевспаханое кукурузное поле увидел свежий заячий след, решил идти вдоль поля по долине, зайчик поднялся метров с семи но сразу выскочил на поле и делая полукруг быстро скрылся с поля зрения, увидел его уже вне выстрела - обидно, рядом был. Картина была не очень, птичек по лесополосам и долинкам полно , сильно шумят, все в поиске пищи, в таких местах зайцу отдыхать беспокойно а еще сильно косули размножились и перебрались в излюбленные места зайца , ярки, долины и движуют там сутками лежка на лежке. После обеда поднял ещё одного в ярочке, но там безшумно передвигатся невозможно, поднялся далеко. Перешел в старый сад, там озимка вокруг, в саду множество старых заячиз лежек, очень скрытных и практически невидимых если не присматриватся. Воскресенье в 7.35 уже добыл лису, еще една прошла не битой, пока ожидал товарища столько коз видел, болото ними просто кишит.
 

Вкладення

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
В суботу пересеклись с колективом, с другого раена но охотятся у нас , у них 4 подема и 2 трофея, говорят после открытия первые трофеи двое выходныз в 0 было.
 

Mechanik

Снайпер
Мої вітання прихильникам товариства Мисливців та Рибалок.
Неділя 18 листопада 2018р.

Ранок вчорашнього дня виявився прохолодним та трохи морозним -7
Як і завжди о пів на восьму, я прибув на свої рідні угіддя.
І тут як вивилось, два автомобілі стояли вже при дорозі, а незнайомі мені мисливці, вже десь подались у поля.
Ну що ж, так тому і бути, гості у наших краях, це не рідке явище.
Але бажано щоб гості були порядні та відповідальні. Це головне.
Дістаю зброю з чохла, складаю, та заряджаю в нижній ствол набій №3 дисперсант (Тахо Град) та у верхній ствол самокрут № 0 (б/к)
Тисну педаль газу на своїх чоботах, в підмерзлу дорогу, ну що ж "ні пуху, ні пера" як кажуть.
Пального, повний бак (їжа, та напої в рюкзакові) - під зав`язку.



20181118_075925.jpg



20181118_075853.jpg


Підійшовши до першого гущаку порослі з сухою травою, я вирішив обійти його кругом, та взяти один із країв озимини, що межував з ріллею, неподалік гущаку.
Йти ріллею я не наважився, так як гупот чобіт, хоч і обережних і тихих моїх кроків, все ж таки могли б сполохати зайця.
Пройшовши десь метрів з тридцять від початку, я зупинився, та повернувся лицем до ріллі, на предмет перевірити витримку звіра, на льожці.
10 - 20- 30 секунд, 1 хвилина, і ось... він, перший ранковий вухатий, здіймається з ріллі.
Рушниця летить в плече, я тримаю вухатого на прицільній планкі, та дисперсантом вже я не дістану.
Вказівний палець займає своє місце на задньому спусковому гаку, знаючи що у верхньому стволові набій № 0 (б/к) і я тисну, і заяць падає.
Перевалившись через голову, кубарем, заяць лежав вже на полі, тріпаючи добре ногами.
Дійде...подумав я.

І тут все почалось як в голівудському кіно...

1. Місце положення мисливця.
2. Місце підйому зайця.
3. Місце зупинки "добутого" зайця.
4. Напрямок втечі "зайця -симулянта"

20181118_110453.jpg


Я йшов до свого заслуженого здобутого трофею, з почуттям виконаного завдання, та з таким не очікувано швидким, завершенням недільного полювання.
Але не так сталось, як мені гадалось Шановні Мисливці.
Мій заєць зривається, який ось щойно лежав на полі і мчить щодуху, в напрямку гущаку.
В мене, дар мови пропав... Фініш. Я такого симулянта, за свої мисливські роки, ще - не бачив.
Жму "газ в полік" на ходу закидаю набій, ту ж саму "троєчку" дисперсант і заходжу в гущак.
Я туди, я сюди, не має. Як корова язиком злизала.
Приймаю рішення, йти гущаком ліворуч, це була коротша відстань, десь 30м. проти 100м. а може й більше, якщо б я пішов праворуч.
Трава, зарослі, вдивляюсь в кожен клаптик сухої трави під деревом, топчу всі високі трави, рушницю тримаю напоготові.
Виходжу із гущаку, і я щось не можу второпати. Що це таке?
Лисиця, гонить полем озимини зайця, і заєць тримається від лисиці метрів з 10, зайчик йде тараном, прямо на мене. Мені в ноги.
Відстань до зайця від мене, метрів 20. Заяць побачивши мене, бере різко курс вліво, на 90 градусів.
Що робити? Кого бити? В обох стволах - трійка, дисперсант.
Бах - заєць падає каменем.
Другим набоєм по лису - бах... Закрутилась лисичка, припекло добряче одне місце, але - втекла зараза.
Я був ошелешений таким поворотом подій. Лисиця, в ролі - гончої.

20181118_090143.jpg


Протягом 6 годин я прочісував територію району гущаку, вздовж і поперек, шукаючи "симулянта"
Майже на колінах, я все пролазив, як на духу.
Безрезультатно. Прилеглі території земельних ділянок, були також обстежені та перевірені.
Підняв ще одного зайчика, але це був, інший заєць, справжній, не симулянт, і іншого окрасу хутра.
Час моїх денних пошуків зайця - втікача, доходив до завершення, та і сили мої, були вже на завершені.
Заправившись продуктовим пальним із свого рюкзаку, та трохи перепочивши, і прокрутивши всі події мисливського дня, я взяв курс на захід, долаючи ще декілька кілометрів, до дому.
Дякую всім, за увагу.

P.S. Вага зайчика 4 кг. 400гр. (стать - самиця)


20181118_120007.jpg


20181118_101104.jpg


20181118_101115.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я говорил как было раньше у нас в Харьковской области...а в нынешнем приказе как то эти моменты не отражены...
Может в Вашей области прописывали 5 человек...
Это было не в конкретной области, а узаконено по всей Украине, а может- и по всей территории СССР.
 
Уводит собак на километры. Пропадают целые охотничьи дни из за них. Не редко наших четвероногих помощников стреляют егеря и учасники лицензионных охот типа они им мешают. Постоянно приходится переезжать как только выяснив присутствие вонючки в месте охоты. Не редко переехав в другое место и там та же картина. Снова переезд. И так до тех пор пока не приедет команда без собак, сделает зачистку и заберут такой желаемый кусок мяса.
Да так бывает. Но это так же зависит и от "вязкости" собаки за дичью. И косуля тут вовсе не при чем... Собака так же может и за кабаном и за зайцем увязаться.
Это зависит от воспитания собаки.
Я был свидетелем такого беспредела... собачьего... Охотились в Оржице, Полтавская область. Егеря пригласили охотника который держит лаек. У него их 25, а то и более... Если не ошибаюсь в Лубнах живет. Полтавская область.
Он привез с собой 10 собак. Вообще не подконтрольные. В восемь утра начался первый загон. Он пустил 5 собак. Собрал их только к 12ти часам. В час дня пустил 5 снова, то уже собрал когда егеря дичь свежевали. А это уже было по темному. Косуля тут не причем.
ИМХО.
 
Вот так позитивно и результативно прошел вчерашний день....Погода благоприятствовала охоте и непринужденному общению...Нас десять друзей-охотников, а также мой племянник, вместе с тремя легавыми и молодым ягдтерьером достойно провели день в угодьях...Меткие выстрелы иногда чередовались с досадными промахами, шутками и перерывами на трапезу...Хоть и устали, но все с трофеями, замечательным настроением на рабочую неделю...Спасибо мои Друзья за хорошую охоту! :)


























 

ura83

Слідопит
Да так бывает. Но это так же зависит и от "вязкости" собаки за дичью. И косуля тут вовсе не при чем... Собака так же может и за кабаном и за зайцем увязаться.
Это зависит от воспитания собаки.
Я был свидетелем такого беспредела... собачьего... Охотились в Оржице, Полтавская область. Егеря пригласили охотника который держит лаек. У него их 25, а то и более... Если не ошибаюсь в Лубнах живет. Полтавская область.
Он привез с собой 10 собак. Вообще не подконтрольные. В восемь утра начался первый загон. Он пустил 5 собак. Собрал их только к 12ти часам. В час дня пустил 5 снова, то уже собрал когда егеря дичь свежевали. А это уже было по темному. Косуля тут не причем.
ИМХО.

Якраз вона - коза, тут при ділах.
Просто "пахне" вона:D - сильно ! ., от і гонча гонить її з ранку аж до ночі поки не відловиш собаку, дякувати новітнім:) технологіям(Гармінам, трекерам) зараз відловити собаку набагато легше...
Є багато мови про те як відучити гончу від кози, теоретично воно ніби і можливо, але на практиці це дуже важко, хіба що в угіддях де немає цієї кози:D

П.С.
"Я был свидетелем такого беспредела... собачьего."
А в цьому "беспределі" можливо і вини собак немає, вони (собаки) робили роботу яка пасує саме Лайці - широкий - глибокий :)пошук , в'язкість, тримати звіра до підходу мисливця ітд., Лайка це не Лягава...
 

kalyan6788

Новачок
Да коза конечно дичь хороша, но не при охоте с гончими! Был случай в сентябре, пошли прогуляться с гончей, поганяли зайчика и уже направляемся в сторону дома вроде, я иду просто по дороге собака кругами возле меня крутится, и тут она как то непонятно застывает на месте, нос к верху и в ближайшие заросли терновника, слышу кусты трещат а с другой стороны выходят козы, и в этот момент мысль: "блин, пришли домой по раньше"! И вот собака моя гонит, я стою рассматриваю коз, а потом ложусь на травку и рассматриваю осенние облака и слышу как моя собака отдаляется и отдаляется, в итоге вернулась она через два часа с лишнем, еле еле волочась с языком на шее...)))
 

ura83

Слідопит
и уже направляемся в сторону дома
Знайома картина...., завжди тримаю чи веду собак на повідку, але також буває що вже під вечір доходиш до машини, ще метрів 500 і все, але щось дьоргає, а ну спущу може ще щось та й погонять і такий напуск переважно аж до ночі :eek:. І кажеш собі все останній раз, але ж знаєш що він не останній :D
 

Просто охотник

Мисливець

фенолфталеин

Мисливець
Пусть это и хищник но как по мне не уважительное отношение к трофею. Возможно не прав но почувствовал именно это..
Думаю вам показалось, Так как на дерево повесили что бы собаки не порвали и не подрались, трофей в течении часа был обработан.
 
Зверху