Открытие по перу 2019.

nektoalex

Новачок
Не ищите смысла, там, где его нет. Каждый сам для себя решает приемлемый формат общения и популяризации своих охот. У кого-то нет сил и желания, а кто наоборот. Каждый должен получать удовольствие от общения на форуме, без лишних заморочек и обязаловок.
 

sergo 771

Снайпер
А мы вчера были. Стоило на прошлых выходных пошуметь, местные хантеры уже тут как тут. Стрелял по одной утке в двоем, хантер делает выстрел и мажет. Стреляю после него и сбиваю крыжня. Чувак как рвонул в болото за уткой, думал утонет. Набрал воды в костюм но крыжня достал. Стал на плавун и стоит. :D говорю Толя ты там и будешь стоять. Да буду. Так до вечерки 2 часа ещё? Замерзнешь по пояс в воде. Нееее нормально. Я офигел. Настолько народ голодный. Тем более знаем друг друга и так опозорится из за вонючей утки.
А потом дождь как из ведра. На вечерке косонул по тройке крыжней и на том все. Разогнали утку.
Так что порой лучше сидеть дома. Тоже есть свои плюсы:)
Вот из-за таких голодных я и на гуся и на зайца хожу вдвоем ...я и лучший ДРУГ - собакен !!!
 

Mazaj 2018

Слідопит
Вот из-за таких голодных я и на гуся и на зайца хожу вдвоем ...я и лучший ДРУГ - собакен !!!
Я также действую. Очень часто вообще сам. Нет удовольствия когда после двух разных выстрелов падает непонятно кем сбитый трофей.
 

sergo 771

Снайпер
Я также действую. Очень часто вообще сам. Нет удовольствия когда после двух разных выстрелов падает непонятно кем сбитый трофей.
Так у моей собаки нет разрешения на оружие - ей нет 16-ти лет !!!:D:D:D
 

Dedushka

Снайпер
Одному если нет собаки охотиться хорошо на утку и то желательно иметь четвероногого друга ,хорошего верного помощника. Но на зайца одному ходить , шансов на много меньше. Вдвоем по очереди стараемся нагнать дичь на напарника. И мы кто-бы не добыл косого делимся добычей пополам. Так привыкли уже с напарником. В прошлом году я это писал в отчетах по пушному . :)
 

huntumy

Зброяр
Вот из-за таких голодных я и на гуся и на зайца хожу вдвоем ...я и лучший ДРУГ - собакен !!!
К сожалению приходится изворачиватся. Лучше меньше дичины чем испорченное настроение.
Вечерку решил на речке постоять. Небольшие разлив обычно тянут утку. Как оказалось не зря. Манком притянул одиночку сележка. Потом тройку хорошо обработал Манком. Зашли на лужу очень низко. Из за леса не увидел когда на летали в лоб. Стрелял в догонку. Двойку сбил.
Двух крыжней сбил #7 GM 3 1,55/30 #7 и одного #6 GM3 1,55/32. Ещё тройка села под ноги. Опять из за леса не увидел как налетали. Легонько свиснул. Сидят смотрят. Ногой по воде пошлепал только потом поднялись. Пусть в среду толпу с собой приведут.
 

Вкладення

Dedushka

Снайпер
К сожалению приходится изворачиватся. Лучше меньше дичины чем испорченное настроение.
Вечерку решил на речке постоять. Небольшие разлив обычно тянут утку. Как оказалось не зря. Манком притянул одиночку сележка. Потом тройку хорошо обработал Манком. Зашли на лужу очень низко. Из за леса не увидел когда на летали в лоб. Стрелял в догонку. Двойку сбил.
Двух крыжней сбил #7 GM 3 1,55/30 #7 и одного #6 GM3 1,55/32. Ещё тройка села под ноги. Опять из за леса не увидел как налетали. Легонько свиснул. Сидят смотрят. Ногой по воде пошлепал только потом поднялись. Пусть в среду толпу с собой приведут.
С полем. Завидные трофеи в хорошем смысле. Просто класс. Видно утки уже перелинявшие и набрали жирку.
 

huntumy

Зброяр
С полем. Завидные трофеи в хорошем смысле. Просто класс. Видно утки уже перелинявшие и набрали жирку.
Благодарю. Все селезни сеголетки. Голова ещё не зелёная.
Прошлые выходные были зеленоголовые красавцы.
Кряква сейчас активизировались. В среду у знакомых патроны закончились. Вечерка была отменная. Правда народ дикий, абы сбить. Из восьми четыре только взяли.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Интересно почему Ветераны форума никогда не вкладывают фотоотчёты с трофеями? Кто-то знает? Одна пехота разбавляет краски.
Это всемирный заговор.. не иначе.. массоны... агенты госдепа и т.д...
Вот всё вы, ребята не уйметесь :)Спасибо, что вы все за нас переживаете, но не беспокойтесь, всё хорошо :)

Я, например, даже на открытии был :D случайно, правда, но так получилось :)
Вечером покормил комаров, а на утрянке добыл две стрелянных гильзы
IMG_20180822_065526.jpg

Затем сварили из них шурпу :p и разъехались по домам :)
По поводу ветеранства мне все равно, что там написано. Хотите попросим админа поменять нас с Вами местами? Будете ветераном с отчетами ;)

Что до остальных моих сейгодишних трофеев лучше Вам их не хотеть... да и никому вообще.. :)
 

kef

Зброяр
Коротенько про вихідні дні полювання.У суботу з перешкодами у вигляді калюж на грунтовій дорозі ледь по обочинах добрався до місця полювання.Рушниця старенька древня як світ ,ну майже.Але за сотню років їй перевалило.Калібр дідівський 16 +65 мм.Комплектація набоїв як у попередніх звітах. Наявність качви виявив по розгребаному зерні на березі водойми.та пір'ї на воді.Зарядивши "карамультук" сімкою без контейнерними набоями почав рух краєм берега.Лише через сотню метрів із зарослів бур'яну затопленого водою - злетіла з кряканням стайка качви.Першим пострілом збиваю селезня ,який замертво падає на чисте місце....а другим .... мажу щиро від душі. o_O;)...Чому ?Бо як тільки починаю вести стволами з упередженням пострілу до цілі -завадила гілка верби.І бах у пустоту.Надто довго вицілював.:D.
Ще бідняв з болота каналу 5 куликів .По яких навіть не встиг зробити "скидку " рушниці. Надто шустра дичина.
-Сьогодні вирішив посидіти вечірку на старому кар'єрі. Холодно і вітер північний напевно завадив вечірньому лету.Бо лише стайка качви з п'яти штук "круто" з налету зайшла відразу в "штопор" на плесо за краєм стіни густого очерету. Через що і не зробив жодного пострілу з Іжа 57. Хоть і була можливість . Але здоровий глузд переборов азарт мисливський.Бо з тих хащів навіть цуцик не дістане через таку щільність очеретів висотою понад три метри.
З тим і прийшов на порожні.вже у повній темноті. От такими були мої ці два дні полювання.
Фото будуть пізніше.
 

василь довжик

Слідопит
Я сьогодні на вечірку залишився з одним патроном і той #3 контейнер.
Ну а зараз все по з самого початку.
Приїхав на одне місце де сто процентів мала бути кряква.Пробігся по канавам ні чого не було:(.Можливо хтось пройшовся,оскільки діло було вже після обіду.
Сідаєм в авто і плани додому.
Але на думку спало ще в одне місце заїхати,по дорозі.Якщо і там глухо,значить сто процентів дамой спать.
Одна меліоративна канава виявляється пустою.Навіть песик не проявив ні якого інтересу.Вивод,крякви і тут не має.Сідаєм в авто,песик відмовляється.Я вже знаю коли він хоче пробігтись коли ні.Дорога іде повз канави,швідкість мала от і думаю,пробіжись.
Раптом песик зупиняється і нюхає в сторону канави де очерет з двох сторін і поглядає на мене.Я то вже знаю,що він мені хоче сказати.Швиденько заряжаю і до песика.Команда в перед і підйом трьох крякв.Перший промах,другим одну добуваю.Тряпкою в камиш.Апорт і вирішую ще цю канаву прочесати.Через метрів 150,бачу знову песик проявляє не аби який інтерес до очерету.Даю команду в перед.Собака по камишах гасає ні хто не взлітає.Думка може підранок чийсь.На жаль багато мисливців не приділяють зусиль аби добрати чито найти.А ще,як без помічника да в таких дєбрях це без шансів найти.
Жду, бачу толку не має,вирішую в перед пройти метрів з 20.Якраз обійти кущі.Тільки я за кущі чую гавкіт собаки і як з очерета піднімається кряква.Стріляти можливості не маю,по перше відстань вже за 40 і кущі.
Песик вибігає і дивиться на мене як на....Цікаво,що він в той момент про мене подумав:D.
Прямуєм далі знову підьом крякви,без змоги стріляти.Високий камиш,кущі.Починаю манком манити.Оскільки кряква мене не замітила,думка завеверну.І справді завертає.Але кращеб вона полетіла геть.Як після двох пострілів,по курсу,що мав ще іти піднімається 8 крякв.І за тою,що промазав попрямували в сторону озерця.
Ну ні чого.Ідемо далі,підьом чирка,3 бабах і промах.Думаю,що це таке,да і погляд собаки ловлю на собі.:D.Посміхаючись гладжу собачку,говорю мазіло.Він наче мене пробачив))).Завертаєм на другу канаву аби зробити коло до авто.Кращеб я повернувся.Трава в пояс і так десь 3-4 км.Да ще й без результату.На паралельній канаві за метрів 300 до автомобіля,піднімається ще 2 крякви,знову мажу.
Ну швиденько в машину і не подалік знаю місце де є преспектива постояти на літ.До підходу ложу сороку,яка закимарила на хіляці.
І ось на місці,песик хоче в воду.Не пускаю,даю команду сидіти.І розумію раз така поведінка собаки значить кряква тут буває.
Закінчилось все однією і то на такій швидкості,що навіть не встиг підняти рушницю.Якби не кущі то там без варіантів.А так ще темніти почало.
Вже линька проходить.Скуб майже чистенька,лиш де не де ще є.Але вже жирок нагуляний хоча ще до тої пізньоосіньої далеко.
Памятаю в минулому році вже на вухатого,друга неділя була відкрита як вполював дві крякви.Оце дійсно,що трофеї були.
Ось так пройшов в мене день.Давно так не відстрілювався,да щей при тому,що в нас в цьому році взагалі можна сказати,що її не має.
Але як на мене,місце преспективне найшов.
Фоткав вже в дома.Холдрига замерз так,що чим скоріш в додому попасти да зігритись.
Нео12.Чок 0,5.G7L/1,78/36.#5.
 

Вкладення

Mazaj 2018

Слідопит
Так у моей собаки нет разрешения на оружие - ей нет 16-ти лет !!!:D:D:D
У моей тоже разрешения нет. Но и вовремя выстрела его конкурентом не считаю.
Воистину классика! Больше нечего сказать.
 
  • Like
Reactions: kef
Зверху