Отримання посвідчення мисливця за місцем проживання, а не за місцем реєстрації

Master33

Новачок
Чи можливо отримати посвідчення мисливця за місцем відмінним від місця реєстрації. І якщо так, то яка процедура та документи.
 

BORWAND

Мисливець
2.11. У разі зміни місця реєстрації особи вона може отримати нові контрольну картку та посвідчення мисливця у відповідному органі за умови пред’явлення паспорта громадянина України з відміткою про реєстрацію в цій адміністративно-територіальній одиниці та подання нею відповідної заяви, анкети мисливця та повернення посвідчення мисливця, яке було одержане нею за попереднім місцем реєстрації. Повернене посвідчення мисливця анулюється.
 

Master33

Новачок
Дякую за відповідь, проте мені для отримання вперше. Зареєстрований я в житомирській області, а проживаю наразі в місті Запоріжжя. Тож чи є можливість отримання вперше посвідчення мисливця в даному випадку в місті Запоріжжя.
 

BORWAND

Мисливець
Відмітка про проживання в наявності тоді немає проблем.
 

WildWest

Мисливець
Помню, правда давно это было, оформлял себе удостоверение охотника в Крыму... Прописки, Крымской, у меня не было, так я приносил справку с работы, типа я работаю и проживаю в Крыму - все оформил без проблем. Вроде, по памяти, можно было и договор аренды жилья предоставить. Единственное, что они заразы отобрали у меня старое удостоверение выданное на материке и его потом пришлось восстанавливать, сделал «утерю», но то я сам виноват, мог сказать, что его у меня нету и я первый раз себе эту бумагу оформляю.
Да и основное удостоверение у меня оформлено в другом районе, где я не прописан, но это в пределах области и проблемм не доставляет.

И это, когда Крымский лесхоз, забрал мое «материковое» удостоверение, то его должны были аннулировать, но почему то не аннулировали...
 

Мишко К36

Слідопит
Помню, правда давно это было, оформлял себе удостоверение охотника в Крыму... Прописки, Крымской, у меня не было, так я приносил справку с работы, типа я работаю и проживаю в Крыму - все оформил без проблем. Вроде, по памяти, можно было и договор аренды жилья предоставить. Единственное, что они заразы отобрали у меня старое удостоверение выданное на материке и его потом пришлось восстанавливать, сделал «утерю», но то я сам виноват, мог сказать, что его у меня нету и я первый раз себе эту бумагу оформляю.
Да и основное удостоверение у меня оформлено в другом районе, где я не прописан, но это в пределах области и проблемм не доставляет.

И это, когда Крымский лесхоз, забрал мое «материковое» удостоверение, то его должны были аннулировать, но почему то не аннулировали...
Ok. У мене питання: А "материкове" посвідчення що в Криму не є документом? Тобто було,бо Крим нині .... ну,якось так
 

WildWest

Мисливець
Ok. У мене питання: А "материкове" посвідчення що в Криму не є документом? Тобто було,бо Крим нині .... ну,якось так
Ні, не було, навіть в двохтисячних. Крим жеж був автономією. Там і замість УТМР був чи то КРОР, чи ще якось.
 
Зверху