Отчеты по охоте на пернатых 2017

Ivan1989

Мисливець
Не так шоб зовсім плохо, але неважно. На минулих вихідних за весь вересень побачив на вечірній зорці парочку крижнів, одного збив але в темноті підранком в камиші сховавсь, не знайшов((( жалко.
 

kef

Зброяр
Буває.....Тому то я і без трофеїв.Очерет стіна висотою 3 м. глибина від 2 до 15 м. і більше....збити можна,а знайти.....
 

Ivan1989

Мисливець
Проблема в тому що дуже пізно починає літати, вже геть стемніло аж тоді почув свист крил за спиною. Обідно що впала на воду і була лодка, але покі проліз через очерет то встигла втікти.
 

Руслан Михалич

Мисливець
Проблема в тому що дуже пізно починає літати, вже геть стемніло аж тоді почув свист крил за спиною. Обідно що впала на воду і була лодка, але покі проліз через очерет то встигла втікти.
А какой номер дроби используете
 

Ivan1989

Мисливець
Я понял.А вы попробуйте номер 7 до 30 метров будете удивлены как в прошлом году я.
Я вже думав про патрони з дисперсантом, здається рушниця трохи кучновато бє. Через то важко влучити + нема достатнього досвіду стрільби по рухомим цілям.
 

kef

Зброяр
Я вже думав про патрони з дисперсантом, здається рушниця трохи кучновато бє. Через то важко влучити + нема достатнього досвіду стрільби по рухомим цілям.
Все з часом стане на свої місця.....
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Проблема в тому що дуже пізно починає літати, вже геть стемніло аж тоді почув свист крил за спиною. Обідно що впала на воду і була лодка, але покі проліз через очерет то встигла втікти.
БЗ
"Стаття 20.
Заборони щодо здійснення полювання
З метою раціонального використання мисливських тварин, охорони диких тварин, а також середовища їх перебування забороняється:
3) полювання у заборонений час, а саме:
у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу)".
Прошу не забувати!:cool:
 

SL_UA

Мисливець
Останнє редагування:

Ivan1989

Мисливець
БЗ
"Стаття 20.
Заборони щодо здійснення полювання
З метою раціонального використання мисливських тварин, охорони диких тварин, а також середовища їх перебування забороняється:
3) полювання у заборонений час, а саме:
у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу)".
Прошу не забувати!:cool:
Дякую що нагадали. В хмарну погоду дуже рано темніє, і важко помітити час коли сонце зайшло.
 

kef

Зброяр
БЗ
"Стаття 20.
Заборони щодо здійснення полювання
З метою раціонального використання мисливських тварин, охорони диких тварин, а також середовища їх перебування забороняється:
3) полювання у заборонений час, а саме:
у темний період доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу)".
Прошу не забувати!:cool:
Напевно тут в темі ярих браконьєрів немає....А може і є -замасковані.....Шутка...а законодавчу базу потрібно знати.хотяби основні положення...Так буде краще для всіх і дичині теж...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Дякую що нагадали. В хмарну погоду дуже рано темніє, і важко помітити час коли сонце зайшло.
Для цього існують календарі. у яких, зазвичай. нагадують, о котрій відбувається схід і захід сонця. Напередодні полювання запам'ятайте ці дві години і буде вам щастя!;):cool:
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Напевно тут в темі ярих браконьєрів немає....А може і є -замасковані.....Шутка...а законодавчу базу потрібно знати.хотяби основні положення...Так буде краще для всіх і дичині теж...
"Попереджений - озброєний!.." ((С)...)
 

Ivan1989

Мисливець
Для цього існують календарі. у яких, зазвичай. нагадують, о котрій відбувається схід і захід сонця. Напередодні полювання запам'ятайте ці дві години і буде вам щастя!;):cool:
Мабуть наші качки також знають ці дві години і підлаштовують графік перельотів саме під них))) подививсь на календар за минулу суботу сонце заходило у 18:37 а стріляв я приблизно в 19:40-19:45.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мабуть наші качки також знають ці дві години і підлаштовують графік перельотів саме під них))) подививсь на календар за минулу суботу сонце заходило у 18:37 а стріляв я приблизно в 19:40-19:45.
Природний відбір! А Ви - вже порушник!..
 

Руслан Михалич

Мисливець
Я вже думав про патрони з дисперсантом, здається рушниця трохи кучновато бє. Через то важко влучити + нема достатнього досвіду стрільби по рухомим цілям.
Я тоже имел первую ружбайку с чОком и усиленым тоз-34, дисперсант очень полезен с такими чОками. Даже безконтейнерный до 20 метро с утки - сито. Тремя прокладками делите дробь и будет супер
 
Останнє редагування модератором:
Зверху