ПАТРОН ХОЛОДНОЙ ПРИСТРЕЛКИ !

VADAS1891

Новачок
Кто что скажет о патронах холодной пристрелки . реально ли етим пользоватся ?
 

хитрый лис

клон забаненого
для первичной пристрелки оптики либо каллиматора, что влечет за собой эканомию пулевых патронов, именно ПУЛЕВЫХ для дроби он не нужен ,как и оптика каллиматор и тд.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
для первичной пристрелки оптики либо каллиматора, что влечет за собой эканомию пулевых патронов, именно ПУЛЕВЫХ для дроби он не нужен ,как и оптика каллиматор и тд.
Воно так тільки здається ! Така цяцька коли її обертаєш в патроннику дає коло в десять сантиметрів на відстані десять метрів.Я купив такий патрон щоб встановити оптичний приціл по осі ,потім навіть підмотував ізоленту,а потім (дуже скоро) коли крепив отвіс (шнур з грузом ) дуже чухалась голова моя десь посеред ослячих вух))))))
 

@Діма@

Мисливець
Воно так тільки здається ! Така цяцька коли її обертаєш в патроннику дає коло в десять сантиметрів на відстані десять метрів.Я купив такий патрон щоб встановити оптичний приціл по осі ,потім навіть підмотував ізоленту,а потім (дуже скоро) коли крепив отвіс (шнур з грузом ) дуже чухалась голова моя десь посеред ослячих вух))))))
З Вами не згідний. Є прибор що вставляєтьз дульного зрізу ствола. При прокрутті в стволі лезер нікуди не уходить, але на 100 метрів має діаметер кола десь до 6 см. І цей прибор універсальний від 0.22 калібру до якогось 0.55 якщо я непомиляюсь. Особисто користуюсь на 308 win.
 
Останнє редагування:

Oleghunt

Мисливець
Пристрій для дилетантів, в професійній пристрілці річ непотрібна, адже зорова помилка по "стволу" не більше 15-20 см на 100 м, важлива перша куля, а дальше діло техніки!
 

@Діма@

Мисливець
Пристрій для дилетантів, в професійній пристрілці річ непотрібна, адже зорова помилка по "стволу" не більше 15-20 см на 100 м, важлива перша куля, а дальше діло техніки!
Ну так. Але оптику провірити після падіння рушниці чи переїзду щоб бути впевненим достатьно. Так як їздити постійно в тір нема змоги
 

woodcarver

Мисливець
Вітаю шановне товариство. По патрону ХП, скажу так, для установки оптики ним не користуюсь, оптика встановлена задовго до покупки патрона ХП. Використовую його так, оптика пристріляна, зброя закріплена в станку або тисках, вставив патрон і прокрутив його в патроннику, знайшов положення де лазер співпадає точно з оптикою, зробив мітку на патроні для того щоб вставляти його в одному положенні. Отже через деякий час бажано перевіряти чи не збився приціл, тоді просто вставив ПХП навів на любу стіну і все ясно. Головне все швидко, без гарячої пристрілки. При сьогоднішніх цінах на патрони він окупиться за сезон а головне ви впевнені в своїй зброї. До речі при ясній погоді лазер видно поганенько, коли хмарно, ранок або вечоріє все норм. Користуюсь на 308 він, між іншим при прокручуванні ПХП на ІЖ-18МН зміщення точки не значне, на Рем.700 зміщення відсутнє. Сьогодні прикупив ПХП на 7.62\ 54 . Ціна 300 грн. от і рахуйте шість-сім патронів ціна ПХП. На істину не претендую, пишу все з власного досвіду.
 

4580dry

ветеран форуму
надійна команда
Купив і я собі таку хи...ню, на AliExspres на 223 калібр 116 грн, ще непробував, на 308 120 грн.
 
Зверху