ПРОДАМ ИЖ-27, 12КАЛИБР , 1985Г

VKZ

Новачок
Продам ружье ИЖ-27 12 калибр, вертикалка, приклад и цевье ореховые, чок, полу-чок. Состояние отличное, оформление, перерегистрация официально. Цена: 10000 грн.
 

Вкладення

Останнє редагування:

krushinski00

Снайпер
Мені так здається що то штучна но воронилась.вкажіть яка перша буква в номері рушниці
 

Igoreha

Новачок
фото стволом можно ? колодки ?
какого года ружье и сколько настрел ?
 

Forest owner

Мисливець
Шановний,чому би не розповісти правду про дану зброю(якщо вам відомо). Ви ж бачите що її заворонили разом із сріблом. Ціна хороша і зброя теж-люди люблять правду! Правда-100% продаж!
 

VKZ

Новачок
Шановний,чому би не розповісти правду про дану зброю(якщо вам відомо). Ви ж бачите що її заворонили разом із сріблом. Ціна хороша і зброя теж-люди люблять правду! Правда-100% продаж!
Якщо це питання до мене, то я, якщо чесно, його не розумію. А , взагалі, зброя в резерві. А що таке заворонили? І я що малу ціну поставила?
 

VKZ

Новачок
ГУГЛ в помощь! Що таке заворонили я вже знайшла. Вона в такому вигляді купувалась.
 

VKZ

Новачок
Розсмішили, чоловік і на охоту лінувався ходить,а ще щоб щось красить...Чи Ви маєте на увазі , що майстер зборки щось не так зробив?(воно штуче, так надруковано в книжечці, є фамілія майстра- Самарин). А головного я не почула-ЦІНА?)
 

Forest owner

Мисливець
Спробую розтолкувати. Оті лінії що по боках малюнку мають блистіти сріблом так як цепочка на шиї у ефектної дами. Якщо це було б так то ні в кого не було б сумніву що з даною зброєю проводились якісь експерименти. Тоді відповідно за дану ціну рушничка на форумі довго не застоялася. ПС-подивіться як виглядають її штучні екземпляри.
 

VKZ

Новачок
Спробую розтолкувати. Оті лінії що по боках малюнку мають блистіти сріблом так як цепочка на шиї у ефектної дами. Якщо це було б так то ні в кого не було б сумніву що з даною зброєю проводились якісь експерименти. Тоді відповідно за дану ціну рушничка на форумі довго не застоялася. ПС-подивіться як виглядають її штучні екземпляри.
Дякую за відповідь, про срібло в книжечці не знайшла, та мені це все одно, воно видать просто штучне. Всім дякую за спілкування. Перехожу на більш близькі мені по духу форуми. Вчити матчасть рушниці не хочеться Фото0589.jpg . Всім гарного вечора
 

Forest owner

Мисливець
Одна з критерій визначення штучності ИЖ-27-гравіювання сріблом. До Вас ніяких претензій не маю. Як щось не так написав-вибачаюсь! Удачі в продажі!
 
Зверху