Перекурчик

Статус
Закрита.

Producer

Мисливець
Да чегож забанили, просто временно отсутствует)))) На охоте)))) Я лично с продавцом не говорил. Я так понял дело не в ружье а в продавце.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ше раз привіт кого не видів! учора ше по грунтовці на машині катався, а сьогодні вже замело по вуха!!!і ше йде. ну не б..во?!!!!
 

Producer

Мисливець
Блин, я Бенелькой любовался на форуме, а ее взяли и удалили. С чего бы это? И это не в первой. Не закрыли, а удалили. Что то "хозяину" форума не понравилось наверное.
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Блин, я Бенелькой любовался на форуме, а ее взяли и удалили. С чего бы это? И это не в первой. Не закрыли, а удалили. Что то "хозяину" форума не понравилось наверное.
Може які нюанси вспливли нехороші, он Васильович по турку попросив скан доків, може хто приторговує яким краденим
 

Producer

Мисливець
Може які нюанси вспливли нехороші, он Васильович по турку попросив скан доків, може хто приторговує яким краденим
Все возможно. Но я не первый день на форуме. И видел после чего пропадают объявления.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Доброго вечора курці! На полюванні хто був?
Артур був. Намело, видно, повні штани снігу, бач який сердитий.
Доброго! Я був, куропатки з під ніг пурхнули що чуть в штани не наклав, бачив свіжий слід лося а за ним сліди мисливців собаки і авто
Добре, що лось не пухнув з під ніг, бо там би як ри куропатках не відбувся би.
Так ти хоч кудись подзвонив?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Артур був. Намело, видно, повні штани снігу, бач який сердитий.

Добре, що лось не пухнув з під ніг, бо там би як ри куропатках не відбувся би.
Так ти хоч кудись подзвонив?
А куди дзвонити і що говорити???? Сліди на снігу нічого не доводять
 
Статус
Закрита.
Зверху