Перекурчик

Статус
Закрита.

Mykola STARyy

Снайпер
Короп.
Поставив шнур 0,14, фактично 0,2, повідомлення флюр 0,2.
Покльовки були, але такі собі, торкнеться і пустить. Так ні з чим і приїхав. Аж перед підсаком незручно.:oops:
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Короп.
Поставив шнур 0,14, фактично 0,2, повідомлення флюр 0,2.
Покльовки були, але такі собі, торкнеться і пустить. Так ні з чим і приїхав. Аж перед підсаком незручно.:oops:
Доброй ночи!
А на какую наживку забрасываете?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброе утро Парни!!!
 

Vov-1

Зброяр
Короп.
Поставив шнур 0,14, фактично 0,2, повідомлення флюр 0,2.
Покльовки були, але такі собі, торкнеться і пустить. Так ні з чим і приїхав. Аж перед підсаком незручно.:oops:
Не найкраще рішення ,на мою думку.. Ні флюр ні шнур не,, тягнеться" Через це й обриви:).Доброго дня.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Не найкраще рішення ,на мою думку.. Ні флюр ні шнур не,, тягнеться" Через це й обриви:).Доброго дня.
Обриви були якраз на жилці. Думаю, справа в тому що шнур жовтий. Риба лякається коли він починає рухатись. Подивлюся що буде як він прохи зблякне.
 

Vov-1

Зброяр
Обриви були якраз на жилці. Думаю, справа в тому що шнур жовтий. Риба лякається коли він починає рухатись. Подивлюся що буде як він прохи зблякне.
Васильович,Ви його зеленькою,чи маркером...;)Бо поки він зблякне,то час буде мормишки вязать:):):)
 

Mykola STARyy

Снайпер
Це Китай, він скоренько полиняє.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Жало лишаю відкритим.
Доброго дня всім!
Приветствую!
У нас тут батлы такие идут по этому поводу..скоро видать дело закончится мордобоем. Одни, захлебываясь пеной доказывают, что не нужно жало закрывать, а другие наоборот, что нельзя ни в коем случае оставлять открытым, а то рыба пугается.))
А я без понятия..))
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Доброго вечера всем!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху