Перекурчик

Статус
Закрита.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
за чим? карася хоч? я був на відкритті з татом вдвох десь годину і по домах, а потім з товаришем на прохання фермера прорідили поголів"я нахабних голубів.
Не я в среду с ружьем...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А ты хочешь чтобы для тебя специально рассказы писали?;);):D
нє, ну хотілось би!!! а то тільки пафосні звіти. там постріли надвлучні, по сидячих не б"ють, а фото - то голуб синяк.. то перестріл, після якого оправдовуються... трошки кислувато виходить
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
нє, ну хотілось би!!! а то тільки пафосні звіти. там постріли надвлучні, по сидячих не б"ють, а фото - то голуб синяк.. то перестріл, після якого оправдовуються... трошки кислувато виходить
Так научи парней своим примером,а то сидишь в подполье...:D:D:DТам у некоторых форумчан такие отчеты есть ,зачитаешься.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Там у некоторых форумчан такие отчеты есть ,зачитаешься.:rolleyes:
то взагалі перли!!!ні, я з Серього Копатичем солідарний - він ще в минулому році перестав відмічатись. більш-менш пан Сєвєр уміло та не приторно викладає, а от деякі перегинають з літературністю та натяком на високе мистецтво... так пишуть ніби ніхто мордою в болото не падав, чи підранка не зробив, прямо Царська охота!!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Так охота что то купить шо капут...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А що тотальний дефіцит?:p
по ходу хоче кіло кокаїну, раз така тяга і так тяжко дістати
Так охота что то купить шо капут...
Лесі про то скажи - вона швидко відвадить і викачає тобі з голови ту захцянку!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
а купи-но собі Ю-828, чи як там воно, курчамать, називається!
Если и буду покупать,то скорее всего или 828,или не дающую мне покоя А400 Экстрим.Хотя мозгами понимаю что два ПА в сейфе это нонсенс,но я так давно его хочу.
 
Статус
Закрита.
Зверху