Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Тільки сортову бери а не дичку.
у мене біологічна освіта, так що каннабіс сатіва я відрізняю від афганки:D і тетраканабінол отримати зможу:D:D:D як треба буде:p
сезон на щуку со спиннингом
пиздив її по морді спінінгом на базарі?:D:D
 

Вік71

Снайпер
Зі святом, колеги!
Я поплавки перебираю. Вчора прийшли ті що Яковлєв нарадив, з флюорокрбоном. 3-грамові на коропа, 2-х на лина, карася. Виявилися більші ніж я уявляв, на червінку доведеться замовляти ще 1-грамові.
Переглянути вкладення 452118 Хочеться вже посидіти на бережку, послухати пташок.:)
Де замовляли ? Я б собі взяв пару штук .
Всім доброго дня !
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Шо Парни празднуете???
 

kef

Зброяр
Підстав багато.Церковне свято.Виведення військ з Афганістану....
 

kef

Зброяр
Діма якщо дадуть добро на будівництво реакторів на ХАЕС то для р.Горинь гаплик прийде.І так води в криницях не стає.і в озерах.болота пересохли річки міліють стають струмками. і.т.д..
Так що рибу ловити не зовсім вдається...є ще де але з таким пресингом то і там лишаться одні пічкурі.
У меня кум уже сезон на щуку со спиннингом открыл...
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Діма якщо дадуть добро на будівництво реакторів на ХАЕС то для р.Горинь гаплик прийде.І так води в криницях не стає.і в озерах.болота пересохли річки міліють стають струмками. і.т.д..
Так що рибу ловити не зовсім вдається...є ще де але з таким пресингом то і там лишаться одні пічкурі.
Да,Степан печалька...:(:(:(
 

kef

Зброяр
Щоб не вішати носи :D Треба по шклянці віскі чи коньяку ;):D.Або до Артура в гараж.там в нього вже ціла лабораторія.:D
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Да я бы до Артура съездил,ну хоть на пару дней.Вот возьму Леху и приедем как снег...
 

kef

Зброяр
Маєш на увазі як сніг на голову чи як сніг зійде.;) ..Якщо так то вже час минув .А на новий сніг напевно чекати довго доведеться :D...А Ви ще захочете патики для ловлі хижої риби випробувати і по воді як батогами шмагати:p:D
 
Статус
Закрита.
Зверху