Пижі-заглушки для латуних гільз

Статус
Закрита.

Vlad

Мисливець
Взяв на козаках таккі заглушки 12 калібр для латунчаків , тримають 50 на 50 , не кожна ,деякі з часом перестають тримати, деякі зразу , якість погана ,а сама ідея норм, зручно і видно дрію , для постріляти по тарілочкам норм ,для охоти на качку також норм , але для ходової точно не підходить , хіба що , якби можливо іншої якості ?
 

vadukmuk

Мисливець
Взяв на козаках таккі заглушки 12 калібр для латунчаків , тримають 50 на 50 , не кожна ,деякі з часом перестають тримати, деякі зразу , якість погана ,а сама ідея норм, зручно і видно дрію , для постріляти по тарілочкам норм ,для охоти на качку також норм , але для ходової точно не підходить , хіба що , якби можливо іншої якості ?
Зрозуміло, також буду використовувати їх на качку.Для ходової вже маю пластикові гільзи.
 

Patso

Снайпер
На ходове полювання на куріпку латунки якраз те що треба. Буду пробувати зарядити дисперсант з такою затичкою.
 
  • Like
Reactions: kef

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ці затички самі по собі уже працюють як дисперсант, доволі серйозно розбивають сніп шроту. Точніше спін розбивається об затичку. Можно спробувати ще щось добавити в якості дисперсанту, наприклад невеличку частину поршню від одноразових шприців, але треба пробувати відстрілювати такі набої та аби не переборщити, бо осип може виявитися дуже рваною і не рівномірною.
 
  • Like
Reactions: kef

Patso

Снайпер
Теж думав про поршень від шприца. Пробував заряджати на низ 6г #5 на зверху 28г #9 в 12 кал щоб більше розкидало. Але все одно йде дуже кучно.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Теж думав про поршень від шприца. Пробував заряджати на низ 6г #5 на зверху 28г #9 в 12 кал щоб більше розкидало. Але все одно йде дуже кучно.
"Двойной" способ хорошо работает на крупных номерах, причем покрупнее на низ, помельче на верх. Например, на низ примерно 1/3 дроби №№ 0-00, а на верх остальной вес 2/3 дроби №№ 2-3. Крупная тяжелая дробь разбивает более легкую мелкую и получается довольно универсальный патрон.
 

Patso

Снайпер
"Двойной" способ хорошо работает на крупных номерах, причем покрупнее на низ, помельче на верх. Например, на низ примерно 1/3 дроби №№ 0-00, а на верх остальной вес 2/3 дроби №№ 2-3. Крупная тяжелая дробь разбивает более легкую мелкую и получается довольно универсальный патрон.
Ну в мому варіанті 5 рлюс 9 спрацювало якось не дуже. Різниці між просто 9 не помітив по кучності. Стріляв на 20м
 

Аникей

Мисливець
Я теж такими користуюсь в 20 калібрі. Фіксує дуже добре. Правда 20 калібру вони рідко зустрічаються. Заряджаю ними і на птаха і на зайця. На зайця під жевело.
Дійсно 20 калібра не так часто трапляються. Я користуюсь у 20-му в латунках тими що виготовлені для пластикових гільз 16 калібру.
 

Patso

Снайпер
Дійсно 20 калібра не так часто трапляються. Я користуюсь у 20-му в латунках тими що виготовлені для пластикових гільз 16 калібру.
Скористався Вашою порадою. Купив заглушки для пластику 16к. Підфйшли. Входять туго, тримають добре.
 
Статус
Закрита.
Зверху