Пиж контейнер з тонкою стінкою

Serg-Kyiv

Новачок
Підкажіть, будь ласка, які пиж-контейнери під 12 калібр йдуть з тонкими стінками?
Одеські зі стінкою 0.9мм, трошки багато.
Читав, що є тонкостінні (десь 0.5мм), але почав шукати в продажу - ніхто не пише про товщину стінок...


Питання виникло через те, що підкаліберна куля 17.2мм, з пиж контейнером - 19мм
А діаметр ствола (циліндр) - 18.2 мм.


Здається трошки туго буде.
З тонкостінним контейнером виходить чітко 18.2мм, тобто ідеально.

Вага кулі 28 грам, але думаю можна під іншу вагу спробувати.


Наперед вдячний за підказки.
 

Serg-Kyiv

Новачок
Тобто воно продавлює нормально цей пиж?
Хоча 600-700 атмосфер - штука сильна...
Але ж ще не стріляв ніколи такими.

Ну і може таки є контейнери з тонкими стінками?
 

Trigal

Снайпер
Не потрібен Вам п/к з тонкими стінками. Я підкаліберну кулю «Діаболо» споряджаю із п/к е-36. Це майже Ліман, але важче. Канал 18.2. Все Ок.
Якщо використовувати тонкостінний п/к, то куля буде «гуляти» всередині гільзи і в патроннику під час пострілу, а це не є добре.
Що стосується деформації пластику під час пострілу, то він деформується набагато легше, ніж ведучі ребра та пояски каліберної кулі. Не хвилюйтесь.
 
Останнє редагування:

Serg-Kyiv

Новачок
Не потрібен Вам п/к з тонкими стінками. Я підкаліберну кулю «Діаболо» споряджаю із п/к е-36. Це майже Ліман, але важче. Канал 18.2. Все Ок.
Якщо використовувати тонкостінний п/к, то куля буде «гуляти» всередині гільзи і в патроннику під час пострілу, а це не є добре.
Що стосується деформації пластику під час пострілу, то він деформується набагато легше, ніж ведучі ребра та пояски каліберної кулі. Не хвилюйтесь.
Хм..
Та якщо воно буде туго йти, то як куля буде гуляти?
Та частина, де юбка кулі - вона проходить в ствол. Дуже туго, але входить.
 
Зверху