Полювання на голуба

Kurt

Новачок
в суботу на полюванні в соняшнику в нас було 7 повнокорпусних і 10 ракушок чучел, і о 13.00 коли хлопці відпочивали в тіні давали храпу, я зайшов в соняшник став біля чучал, і 20хв нічого не летіло, набридло, перейшов через траву 20 метрів на інше поле соняшника зайшов в соняшник 5 метрів, як налетіла стайка голуба 7 шт. і сіла на чучела а мене там немає вот досада)) 5 секунд вони там посиділи видно зрозуміли що голуби не справжні і взлетіли і сіли на дерева, 30-35м. від мене, тут я не витримав одного сидячого на самій висоті на сухій гілці зняв 7-кою, це був перший голуб за 5 років якого я добув з дерева. а не в повітрі.
 

oliver

Слідопит

NVitaliyI

Новачок
Сфоткайте пожалуйста у кого есть ракушки ПП и Эва рядом и с разных сторон,тоже хочу прикупить,и не пойму в чем разница.Заранее благодарю,а то продавцы вроди продают из под полы,и по большому блату дают прайс в личку.Наверно тяжело в первом посте сделать хорошие фото товара.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

huntumy

Зброяр
Нууу, говорят...Мой опыт с профилями - мне не понравился
Охотился с профилями много лет и очень успешно. Пока не полезли в чужие угодья все кому хочется пострелять. Теперь ни ракушки, ни полуракушки не помогают.
 

Trigal

Снайпер
Сфоткайте пожалуйста у кого есть ракушки ПП и Эва рядом и с разных сторон,тоже хочу прикупить,и не пойму в чем разница.Заранее благодарю,а то продавцы вроди продают из под полы,и по большому блату дают прайс в личку.Наверно тяжело в первом посте сделать хорошие фото товара.
Главное что бы чучела или ракушки не бликовали на солнце.
 

oliver

Слідопит
Сфоткайте пожалуйста у кого есть ракушки ПП и Эва рядом и с разных сторон,тоже хочу прикупить,и не пойму в чем разница.Заранее благодарю,а то продавцы вроди продают из под полы,и по большому блату дают прайс в личку.Наверно тяжело в первом посте сделать хорошие фото товара.
Так есть фото в первом посте, вроде и качества хорошего. Где из под полы?
https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Чучела-Ракушки-Вяхиря-Припутня-Махокрили-Вяхиря-та-Крижня-голуб-Парящий-Кікімори.92444/
 
Останнє редагування:

oliver

Слідопит
Сфоткайте пожалуйста у кого есть ракушки ПП и Эва рядом и с разных сторон,тоже хочу прикупить,и не пойму в чем разница.Заранее благодарю,а то продавцы вроди продают из под полы,и по большому блату дают прайс в личку.Наверно тяжело в первом посте сделать хорошие фото товара.
ЧУЧЕЛА ГОЛУБА ПРИПУТНЯ ВЯХИРЯ НАПІВКОРПУСНІ "РАКУШКИ". РР

Замовлення 0672080074 Вайбер Олег Тернопіль


Складаються один в одого.
Якісна та стійка до витирання фарба. Не лущиться.
Реалістичний розкрас та природній вигляд. Детально промальовані всі деталі.
Не бликують. Не вигорають, не намокають.
Матеріал РР (поліпропілен) - міцний та легкий. Можна згинати, потім повертають свою форму.
Не будуть битися та ломатися.
Мала вага. (1шт - 110грам)
В комплекті є міцний добротний кілочок-стержень для фіксаціїї чучала на землі чи на соняшнику,
Два отвори в спинці дають можливість встановлювати чучело в положені "сторожовий" чи "на годівлі".
 

Вкладення

oliver

Слідопит
Сфоткайте пожалуйста у кого есть ракушки ПП и Эва рядом и с разных сторон,тоже хочу прикупить,и не пойму в чем разница.Заранее благодарю,а то продавцы вроди продают из под полы,и по большому блату дают прайс в личку.Наверно тяжело в первом посте сделать хорошие фото товара.
Чучела голуба Припутня (Вяхиря) напівкорпусні "ракушки". Складаються один в одого.
067 2080074 Олег. Тернопіль

Якісна та стійка до витирання фарба. Не лущиться.
Реалістичний розкрас та природній вигляд. Не бликують. Не вигорають, не намокають.

Матеріал EWA - міцний та легкий. Можна згинати, потім повертають свою форму.
Не будуть битися та ломатися.
Значно менша вага в порівнянні з пластмасовими.
Вага 12 шт близько 600 грам. (1шт - 50грам)

В комплекті є міцний добротний кілочок-стержень для фіксаціїї чучала на землі чи на соняшнику, також можна підвішувати його на дереві.
Два отвори в спинці дають можливість встановлювати чучело в положені "сторожовий" чи "на годівлі".
 

Вкладення

джейк

Мисливець
Я раніше робив з тведого пінопласту і розкрашував.Голуби тоже реагували сідали поруч.Но задовбався їх постіно склеювати то голова ато хвіст відломиться при перевозці. А ракушки це класс і місця займають мало.А ще тиждень два голуб почнеться в більші стаї збиватися. Закуповуйте ракушки І ГОТУЙТЕСЯ до полювання.
 
Зверху