Помогите определить

BigCat

Снайпер
Ув. форумчане, помогите определить, от чего сие изделие.
Спасибо и с уважением
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
дайте хоч розміри, у мене приблизно таке саме ложе стоїть на Севедж 93. однозначно ложе від болтовика.
 

BigCat

Снайпер
Дякую, що вiдгукнулись! Завтра ранком перемiряю ложе, але порадте, будласка, якi розмiри потрiбнi. З болтовиками я ще не мав справу...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
хоча б довжину усієї ложі, просто співставлю зі своєю та приблизно прикинем чи великого чи малого калібру карабін - у мене малій калібр 22вмр.
 

BigCat

Снайпер
Може ще якісь розміри треба?
 

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
та ні, поки досить. вечором поміряю свій карабін. хоча у мене пістолетна рукоятка набагато тонша и чіткіше виділяється. чомусь з досвідчених колег ніхто не відгукнувся. а де Ви цю штуку взяли? може історія появи підкаже?
 

BigCat

Снайпер
Цю штуку приніс мені мій друг. Його знайомий, перед від'їздом за бугор (це роки два тому було, якщо я не помиляюсь), подарував багато різних речей, у тому числі і це ложе. Зв'язок з ним пропав. Матерільний стан друга похитнувся, у нього маленька дитина, ось він і попросив мене продати це ложе, а я навіть не уявляю, від якої рушниці воно ... Тому попросив допомоги у визначенні цього вироба. На вигляд дуже якісна річь.
З повагою
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
так.історія помогла дуже:D:D. ну нічого хтось щось розумне підкаже, якшо самі не спроможемось.по фото 2 видно, шо є вібірка під рукоять затвора - тому ясно що болтовий карабін, на фото 3 та 4 видно що є отвір під магазин з набоями. можу додати що точно не Севедж - так як немає вибірки під запобіжник зразу за вібіркою під рукоять затвора.
 

BigCat

Снайпер
Може якийсь вузел ближче сфоткати?
 

BigCat

Снайпер
Не вже ні хто не може підсказати?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
вибачте, але мої знання на цьому закінчились, залежно від бренду даного виробу його ціна може коливатись від сотень гривень до тисячі-двох доларів(якщо це ложа від якогось Блейзера чи Хейма з Манліхером), може у Вас у місті є збройова майстерня, де можуть підказати, чи напишіть листа Граверу, Андрію Яремку - вони на цьому більше знаються точно. з пов.
 

BigCat

Снайпер
Дякую!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
так і не визначились? підніму. може хто з розумніших помітить.
 
Зверху