Порадьте гарний порох!!!

KFoR

Зброяр
Якщо виявлена така погана якість фірмових патронів, навіщо тоді ці виробники займаються їх виготовленням? ПрОдажем... Для кого?
Для тих, хто хоча би раз спробувавши ними стріляти і відразу розчарувався би в них? І потім перейшов на самокрут?
Як жеж тоді ці імениті виробники патронів до цієї пори не збанкрутували?
Я ж не казав що все так погано.... психологія знаєте нема на що списати в разі промаху, впевненості більше.
 

dogBosca

Мисливець
Звичайно, що в промаху найчастіше винен патрон а не стрілець.
Це не впевненість - це виправдання
 
Останнє редагування:

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Це ще один з факторів. В самокруті впевнений на всі 100% в фабричних особливо наших не знаєш що там
Можно покупать патроны с прозрачной гильзой - видно все, что в средине :)
Лет 12-15 назад (примерно), когда у меня не было интернета и вместо того, чтобы просиживать за компьютером, я при любой возможности вырывался на охоту, то я и не знал, что ТАХОвские патроны - это дерьмо. И что другие заводские патроны - тоже не самый лучший вариант. Но самое прикольное то, что об этом (что патроны дерьмо) не знали утки, зайцы, лисицы и даже один волк. Они просто падали, когда я по ним стрелял обычными заводскими патронами, одними из самых БЮДЖЕТНЫХ в магазинах. Станка Лии у меня тогда еще не было и приходилось покупать для МЦ 21-12 в основном заводские патроны. Стрелял я их банальными ТАХОвскими патронами "Буран" и "Патриот", а уток и фазанов - самыми дешевыми "Хант-Мастером". И дичь падала. Парадокс?!:)
 

huntumy

Зброяр
вопрос заводских патронов закрывается просто. не покупаешь их и все.
снарядить отличный патрон самостоятельно, нет ничего проще.
 

Грищенко

Снайпер
приходилось покупать для МЦ 21-12 в основном заводские патроны. Стрелял я их банальными ТАХОвскими патронами "Буран" и "Патриот", а уток и фазанов - самыми дешевыми "Хант-Мастером". И дичь падала. Парадокс?!
Та нее,-полный чок:).
 

роман!!!

Слідопит
Особисто від себе можу порадити з того,що пробував і ще пробую,- порох ВР мв36 і G 3000. Дуже сподобались! Якщо знайдете в Україні - кричіть в пп.:) Буду вдячний! ,, ... какао белого цвета... ,,;):cool::D
 
Зверху