Пороха, Шоб Вы меня поняли(с)

Pavel1988

Снайпер
Є таке. Якщо в автоматі заряжені патрони з різними порохами, Крук плече вгадає безпомилково. Ставлю крук на перший постріл(навскидку),а далі йдуть патрони на менш різких порохах.
А зменшити навіску для більш комфортного пострілу як варіант не розглядали?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А какой это калибр (таблица 2)? -
КРУК, пыжю-конт. спортинг, звезда 2*28 скоростя 408 - 419 - 416 - 415 - 417
 

роман!!!

Слідопит
А зменшити навіску для більш комфортного пострілу як варіант не розглядали?
Розглядав і пробував, але цей варіант найбілше сподобався в сукупності різкість, осип при відстрілі по бумазі. Да й не критично, бо Круком багато не стріляю. Вірніше, не стріляв, бо врешті мабуть доведеться.
 

Pavel1988

Снайпер
Розглядав і пробував, але цей варіант найбілше сподобався в сукупності різкість, осип при відстрілі по бумазі. Да й не критично, бо Круком багато не стріляю. Вірніше, не стріляв, бо врешті мабуть доведеться.
Чому доведеться? в нас на ринку ж немає проблем з порохом!
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Є таке. Якщо в автоматі заряжені патрони з різними порохами, Крук плече вгадає безпомилково. Ставлю крук на перший постріл(навскидку),а далі йдуть патрони на менш різких порохах.
Не знаю как вам,а мне кажется ,что сокол бодается по сильнее...ИМХО
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Mykola STARyy

Снайпер
А зменшити навіску для більш комфортного пострілу як варіант не розглядали?
Я даю 2.16/32, при рекомендованій 2.3/35.
Синця на плечі не мав ніколи, ні від Крука, ні Барса, ні від Чеських, НДРівських, Югославських порохів, марок зараз не пригадаю.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Безымянный22.jpg
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А я не понял, что в 16-том ни один патрон не дал 400 м/с? Это при том, что 16-тый калибр "резче" 12-го. Как-то не очень картинка.
 

рак44

Новачок
Сергей, Виталий, спасибо вам за проделанную работу.
Этими тестовыми отстрелами вы подтвердили существующую истину о том, что все пороха термозависимы.
Следовательно на холодное время года в патроны пороха нужно сыпать немного больше, чтобы поддерживать скорость дроби на надлежащем уровне.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
А я не понял, что в 16-том ни один патрон не дал 400 м/с? Это при том, что 16-тый калибр "резче" 12-го. Как-то не очень картинка.
Гена Вы знаете, думаю шо Ружье такое, вот тут есть 400:
Отстрел 16 калибра 235 Зимсон 1948 года показал следующие:

1.Стреляная пластиковая гильза + российский евро капсуль (средний)+ 1,33 Д20 + итальянский контейнер (БиПи) + 27 грамм дроби + звезда + закрутка...

Дали результат от 400 до 407 м/с (увеличение навески до 1,35 на скорость практически не повлияло)

Навеска дроби в 25 грамм, при прочих тех же условиях, дала скорость 450 м/с

2.Стреляная пластиковая гильза + российский евро капсуль (средний)+ 1,75 Крук + итальянский контейнер (БиПи) + 27 грамм дроби + звезда + закрутка...

Дали результат от 398 до 402 м/с (увеличение навески до 1,8 на скорость практически не повлияло)

3.Цб+1,85 крука+пластиковый обтюратор для латунных гильз+2а пыжа войлочных самопальных+2е карт прокладки+27грамм дроби+картонная прокладка+воск. Скорость 404м/с.

Папковые гильзы показали результат метров на 20 хуже пластика (тут снимаю шляпу перед БИГЛЕМАНОМ), а закатка без звезды на 50 метров в секунду меньше!

Напоминаю


за мету ставилося визначення лише початкової швидкості на даних порохах.

куча не очень вот лучшее:

2ка левый
 

Pavel1988

Снайпер
Гена Вы знаете, думаю шо Ружье такое, вот тут есть 400:

1.Стреляная пластиковая гильза + российский евро капсуль (средний)+ 1,33 Д20 + итальянский контейнер (БиПи) + 27 грамм дроби + звезда + закрутка...
Дали результат от 400 до 407 м/с (увеличение навески до 1,35 на скорость практически не повлияло)
Заряджаю майже так само правда 1,3 і на ДВП, швидкість не знаю но по кучі мене влаштовує та й і різкість з 35 кроків 3-4 діаметра
 
Зверху